Skocz do zawartości

PES 2014


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

lol czyli tylko current geny...haha ostro....zatem screeny są ok...duży progrem grafy od PES2013...czekamy na pokaz gameplayu. Brak wersji na Vitę to wielki cios :confused:

 

oficjalne info z twitta czemu tylko current gen:

 

 

Adam Bhatti, PES EU Community Manager's just tweeted:

"So the fact we're not on PS4/Xbone with PES 2014 is simple. We can't and shouldn't be just using higher quality textures etc should be new"

"In the past people accused us of being lazy. We're adamant of not making the same mistakes, and making sure we create amazing football games"

 "It's hardly amazing making the nextgen version prettier. We shouldn't have that mentality, and you shouldn't expect that. Aim higher."

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zaje.bisty może być ten fox engine. Dla mnie ta 14 na PS3 może być nawet lepsza od Fify.

 

A co to dopiero będzie na PS4 :o

No jak - podbita rozdzialka z obecnej generacji vs nowy silnik EA od poczatku i kolejne lata w plecy.

Dla mnie mega fail, ze nie skupili sie na nowej generacji...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Zaje.bisty może być ten fox engine. Dla mnie ta 14 na PS3 może być nawet lepsza od Fify.

 

A co to dopiero będzie na PS4 :o

No jak - podbita rozdzialka z obecnej generacji vs nowy silnik EA od poczatku i kolejne lata w plecy.

Dla mnie mega fail, ze nie skupili sie na nowej generacji...

 

No jasne,jak zwykle wszystko wiesz :) Tyle tylko,że właśnie to jest powód,dla którego nie chcieli na siłę od razu wchodzić na next geny i nie popełnić tego samego błędu co przy current genach.

Odnośnik do komentarza

Acha, no świetna decyzja, zapewne jako jedyna firma nie mieli nowych devkitow i no lepiej zaczac developing 2 lata później niż konkurencja. ^^

Tak zdecydowanie będą lepiej przygotowani na nowa platformę!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...