Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Od pierwszej części, która wyszła jeszcze na pierwszego Xboksa, wszystko kolejne wychodzą co 2 lata. Jedyny powód, dla którego Forza 5 mogłaby mieć opóźnienie, to ewentualna premiera nowego Xboksa dopiero w 2014. Jak nowy klocek wyjdzie pod koniec 2013 tak jak wszyscy myślą, to Forza 5 będzie tytułem startowym na 99,9999999999999999999%.

Odnośnik do komentarza

Według mnie oczywiste jest, że FM5 będzie na nextboxa, bo jaki jest sens wydawać kolejną część na x360? Tutaj już nic nie wyczarują, co zresztą widać po małym skoku jakościowym między 3 a 4 (tak, wiem, że i tak sporym, ale mniejszym, niż w przypadku 2 i 3 więc widać, że możliwości rozwoju jest już coraz mniej) - to mogłoby zwiastować słabą sprzedaż, ale jeśli skupili się na nowej konsoli, to może być tytuł, który wielu przekona do nexboxa. Oby ciągnęli cały czas 2 serie, czyli FM i Horizon, bo trafiają do różnych odbiorców i obie w swoich klasach są niezastąpione.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :P To nie jest gra od zewnętrznego dewelopera, który ma trochę inne cele związane wydawaniem swoich gier niż studia wewnętrzne - to nie Call of Duty, które nie różni się niczym od kolejnych części poza jakimiś zmianami w grafice. Dla serii takich jak Forza Motorsport przejście z jednej generacji na drugą jest szansą do wprowadzenia zmian, których wcześniej zrobić nie mogli. Poza tym to będzie gra, która ma zachęcać do kupna nowego droższego sprzętu, a nie trzymania się starego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Game designer z T10 napisał, że to nie było CG - jestem skłonny w to uwierzyć bo po obejrzeniu w pseudo HD na jutiubie za słabo to wygląda żeby było CG, no chyba że to średniej jakości CG:

 

https://twitter.com/Rick_Lesley/status/336910419253927936

 

Po tym co ostatnio było mówione Forza Motorsport 5 to jednak niespodzianka, byłem pewny, że PGR się pojawi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...