Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

No ten pierwszy rząd, jakby tak w grze starterowe Poki wyglądały to wcale a wcale bym się nie pogniewał (gorzej jak GF odwali kichę w porównaniu do tych fanartów). Ja w głównej mierzę chciałbym aby próbowali z systemem walki zbliżyć się bardziej jak w animcu, jakiś może system ATB z możliwością wydawania komend jak unik etc. nie wierzę aby to było niemożliwe zwłaszcza gdy gracz nie miałby kontroli nad Pokiem (oprócz wydawanych poleceń).

Bo im dalej w las, tym bardziej niektóre rodzaje stworków nie mają w grze większego sensu. To samo tyczy się samych ataków Pokemonów. Po co w ogóle wymyślać ataki obniżające różne statsy, skoro wielkie g daje to w rzeczywistości (ponownie kłania się anime jako dobry wzór).

 

Poczekamy zobaczymy, graficznie prezentuje się fajnie. Kto wie może czymś nas zaskoczą lub chociaż podtrzymają poziom ilości contentu (bo w B&W2 czytałem że jest co robić).

Odnośnik do komentarza

jeszcze mi sie przypomniało co bym bardzo chciał - dodatkowe ewolucje do istniejacych poków, tam gdzie są 2 żeby doszła trzecia, a może w kilku przypadkach nawet czwarta ! :>

 

oczywiscie nie u wszystkich, tylko tam gdzie to ma sens (można by polepszyć średnie poki, albo wywalić w kosmos te dobre żeby byly killerami)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z powyższymi postami.

 

Ataki wpływające na statsy powinny mieć inne/silniejsze działanie aby umożliwić bardziej strategiczne podejście do walk.

 

Przydałyby się nowe formy starych poków. Zawsze wolałem poki, które mają dużo form ewolucyjnych. Bardzo rzadko decydowałem się na trenowanie nieewolucyjnych. Zamiast wymyślać całkowicie nowe poki typu "kosz na śmieci" powinni wprowadzić nowe formy starych. Mają przecież w tej kwestii ogromne pole do popisu. Wielkie, groźne formy poków które miały dotąd jedną ewolucję to moje marzenie. A może nawet wprowadzić 4 formy :o To by było coś. Przecież ludzie uwielbiają ten motyw.

 

A i niech wreszcie pokemony ewoluujące dzięki "Stone'om" uczą się same ataków. Bo chyba w Black/White ciągle wymagały TM/HMów.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie nie wiem, dlaczego wciąż nie ma kolejnej formy. Pewnie mieliby problem z balansem online, ale fuck balans :D. Dla mnie ewolucje to jest największy przykuwacz do ekranu. Dopóki nie dobiję do 16 levelu starterem to jeszcze jestem w stanie odłożyć konsolkę i zapomnieć po dwóch dniach, że zacząłem nową grę, ale kiedy pierwsza ewolucja jest za mną... Nie ma odwrotu!

Odnośnik do komentarza

No już chyba w Gold i Silver pojawiły się pierwsze dodatkowe ewolucje starych Poków. Ja również nie pogardziłbym tym, zwłaszcza iż w X/Y ma znaleźć się zaledwie 51/61 zupełnie nowych stworków (łącznie 700), więc kto wie może mała ewolucyjna rewolucja? Według mnie całkiem prawdopodobne....

Odnośnik do komentarza

ee? a skąd wiadmo że tylko 50? przecież zakladajac ze kilka z nich ma 2-3 stadia każde liczone jako jeden pok, to realnie nowych poków wychodzi ze 20 :/

no chyba że serio pójdą w masowy rozwoj nowych ewolucji, w sumie bylo by całkiem wporzo, fajnie by bylo jak by średnie poki nabrały poweru podczas ewolucji i nabrały by sesnu , bo teraz wiekszość pokow jest poprostu słaba jeśli chodzi o statsy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No już chyba w Gold i Silver pojawiły się pierwsze dodatkowe ewolucje starych Poków. Ja również nie pogardziłbym tym, zwłaszcza iż w X/Y ma znaleźć się zaledwie 51/61 zupełnie nowych stworków (łącznie 700), więc kto wie może mała ewolucyjna rewolucja? Według mnie całkiem prawdopodobne....

nigdy w nowej generacji nie bylo tylko tyle nowych, masz jakis dowod na to? zwlaszcza ze teraz gra wychodzi na nowy system, stawiam na te 150 nowych

Odnośnik do komentarza

nigdy w nowej generacji nie bylo tylko tyle nowych, masz jakis dowod na to? zwlaszcza ze teraz gra wychodzi na nowy system, stawiam na te 150 nowych

 

Podczas ujawnienia pierwszego trailerka, nie dam ci pewności ale albo wyczytywałem to na gematsu i siliconerze albo sam Iwata mówił iż w nowych Pokemonach będzie ok. 700 stworków.

 

 

 

Edit: znalazłem, poniżej daje linka w którym ujawnione jest iż w X/Y Poków ma być gdzieś ok./ponad 700:

http://gematsu.com/2...ver-700-pokemon

 

Jeżeli uda mi się znaleźć jeszcze jednego linka to też podrzucę, pamiętam że tam pisano dokładnie o 51 nowych kieszon stworkach, czy okażę się to prawdą czas pokażę, ale jak mają iść w ilość a nie jakość to ja w pełni podziękuje za te 150 (choć nie wierzę iż tyle ich będzie ostatecznie).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wygląda na to że mamy nowa eeveelucje

 

ninfia___nympheon_by_togekisser-d5uo278.

 

 

to akurat jest fanart, ale wyciekły skany wykazujące wysoki stopień realności ktore pokazuja tego poka

jest to ewolucja eevee, ludzie spekuluja czy to normal czy flying

 

skan (prawdopodobnie prawdziwy)

84596-official-corocoro-discussion-threa

 

 

 

i jeszcze inny, ale ten na moje oko śmierdzi fejkiem i to bardzo (zarowno wygląd poków jak i wygląd skanu ktory wyglada jak by ktoś w fotoszopie chcial uzyskac "sfotografowaną gazete"

fake-corocoro-xy-beaver-cat-640x480.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...