Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem drugą część DKR i według mnie sporo słabsza niż jedynka. Łopatologia stosowana jeżeli chodzi o moralizatorstwo czy subtelność metafor, strzelanie kadrami w stylu Riefenstahl, logikę wydarzeń na poziomie tych z ostatniego Nolana. O stronie technicznej całego projektu już pisałem (najbardziej to widać w scenach walki, kiedy nikt się nie rusza z wyjątkiem Batka- mogli ). Do tego Joker mówiący głosem dziadka pedofila z Family Guya. Na plus muzyka, ta jest naprawdę dobra.

 

Oczywiście wszystkie moje przeciw można potraktować, jako zalety tego Batka. Oglądałem na hypie "Nolan to (pipi)a przy tym", no i nie. Dla mnie 6-, a z dwupak 7.

Odnośnik do komentarza

Te najnowsze animowane Batmany całkiem ok. Mi również pierwsza część bardziej się podobała (lepiej oddawała leciwy wiek gacka). Moje google nostalgii są jednak dosyć ciasne i dalej uważam TAS za debeściaka w tym temacie.

 

Wow jak to wygląda, szykuje się świetny tytuł z Harlockiem. W sumie nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest w produkcji, aż wstyd.

Fani we Francji już pewnie krzyczą z zachwytu, w końcu tam jest chyba drugie największe na świecie zaraz za Japonią skupisko fanów produkcji Leiji Matsumoto.

Tylko czekania jeszcze sporo, eh gdzie tam do jesieni.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

To nieźle się wykosztowali oby cały film trzymał taki poziom jak na tym trailerze z twojego pierwszego postu. Najlepsze jest to,że pomimo zastosowania technologii CG nadal czuć klimat anime z tamtych lat, co głównie jest za sprawą charakterystycznej kreski.

Ten rok to ogólnie jeśli chodzi o animację jap. zapowiada się dla mnie świetnie kolejna część Berserka, Unicorn Gundam i jeszcze ten Harlock na horyzoncie. Będzie co oglądać.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Zajebisty był ten nowy Batman na podstawie komiksu Millera. Jak dla mnie druga część jest znacznie lepsza, a scena w tunelu miłości to w ogóle miazga. Joker chyba jeszcze nigdy nie był tak pojebany, a i miło zobaczyć Bruce'a, który w końcu się nie bawi i choć nadal nie zabija to jest znacznie bardziej brutalny w działaniu. Wie doskonale, że nie zostało mu wiele czasu, więc od razu stara się wyeliminować zło (Joker), a nie jak kiedyś próbując je nawracać. A na deser jest świetny pojedynek z Supermanem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Wreck It Ralph procz lion king  najlepsza animacja jaka widzialem ( w sumie to malo widzialem ) :) 
To jest COS dla starszych graczy ( ogolnie dla graczy) tyle odniesien do gier ze szok ( nawet "wykrzyknik z MGS sie zalapal) Naprawde polecam .

 

P.S. Mimo ze to animacja dla dzieci to Chustawka emocjonalna zapewniona  ;)

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Podobno tak, zaczałem to sciagac jakies 5 minut temu:)

 

 

 

Ok, ale co jeszcze?

 

Z gackiem to masz dużo: Batman Rok Pierwszy, W cieniu czerwonego kaptura, maska batmana to chyba najlepsze 

Odnośnik do komentarza

Tu masz moją mini reckę:

http://www.psxextreme.info/topic/38762-ostatnio-widzia%C5%82emwidzia%C5%82am/page-329?do=findComment&comment=2907563

 

A animacji (zwłaszcza od DC Comics) jest od groma: Green Lantern First Flight, Superman/Batman Public Enemies, All-Star Superman, Batman Year One i Under Red Hood (jak Gekon wspominał), Justice League (z tej serii to np. Doom, Crisis on two Earths ), z serii DC Showcase (krótkie animacje m.in. Green Arrow, Spectre, Superman/Shazam!), Batman Beyond: Return of the Joker i wiele, wiele innych. Jest tego trochę :)

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Post pod postem ale.... Na dniach premiera JL:War:

Pytanie mam w związku z tym: Warto brać się za papierową wersję? Czytał ktoś? Bo z tego co się orientuję to trochę rzeczy pozmieniali względem oryginału. Aquaman dostał L4, a w zastępstwo przyszedł Kapitan Marvel. Natomiast Wonder Woman znalazła w szafie nowy strój.

Ogólnie to liczę na fajną rozpierduchę z Darkseidem (lepsza od tej na farmie Kentów z Supergirl), dobre dialogi, ciekawe relacje między bohaterami i ogólnie żeby obraz trzymał poziom poprzedników.

Nowy Dark Knight Returns to to nie będzie i jestem tego świadom.

Edytowane przez Farmer.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GGtop.jpg

 

Gotham Girls

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Gotham_Girls

 

Króciutkie, do łyknięcia w jedno popołudnie. Na Wiki są linki do wszystkich odcinków. W większości raczej komediowe, trochę bardziej "na serio" jest 3 sezon.

 

No i krótkie animacje S.B.F.F Nie wiem czy styl Wam leży, ale mnie rozwalają za każdym razem jak oglądam. Daje jeden, resztę trzeba samemu wygooglać, jak się spodoba.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.