Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać? Czyli nie wiem co dobre, a mam ochotę zagrać...


Agent007

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w końcu Super Mario Bros 3, o mamo :wub:  ;p ale chyba dokupię  Mighty Stwich Force lub Steamworld Dig bo wyglądają ciekawie. Pokemon link battle to nie dla mnie :P

 

Jeszcze mam szybkie pytanka o kilka gier i już nie zawracam dupy. Nie mam prawie wcale obeznania jeżeli chodzi o gry N :( w większości tytułów.

 

Mario Kart 7 dobre, warto? Tak się napaliłem po gameplayach 8 na WiiU, że chociaż póki co pyknąłbym w 7. Tylko gdzieś przeczytałem, że podobno ta część nastawiona jest na online co raczej mnie nie jara.

 

Splinter Cell 3D dobry, warto czy spin-offowy śmietnik?

 

Paper Mario: Sticker Star? Warto? Co to w sumie dokładnie jest?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam. Dzisiaj w sklepie znalazłem grę mario and sonic at the london 2012 za 50zł, i zastanawiam się nad zakupem. Powiedzcie mi, czy gra jest warta zakupu ? Interesuje mnie bardziej tryb multiplayer. Czy tryb sieciowy jest rozbudowany, i czy dużo osób będzie chętnych na gre w sieci ? Co myślicie o tej grze ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Zagrałem już na 3DSie w najnowszą Zeldę, Mario 3d Land i RE: Revelations. Co teraz? W okarynę nie chce mi się grać po raz enty. Mam dylemat pomiędzy Luigis Mansion 2, Paper Mario, NSMB2, Mario & Lugi i jakimś Laytonem. Czy coś jeszcze powinienem wziąć pod uwagę? I tak BTW ten Paper Mario dobry? Podobny do Paper Mario:TYD na GC?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Paper Mario chu,jowy. W przeciwieństwie do TYD to nie jest rpg a jakieś niewiadomo co.

 

Fire Emblem?

Jakaś platformówka? Donkey Kong? Kirby? Akurat Mario jest słaby.

Luigi też super.

Może Pokemony?

 

No musisz się bardziej sprecyzować, bo wybór jest spory.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Warto ograć tales of the abyss? Dzisiaj widzialem na allegro kup teraz za 55zł ale pozniej koles cene na 65 zmienil a i tak poszlo w sumie mialem juz klikac za te 55 ale nie bylem pewien czy dobra czesc i warto ograc. Moze sie wypowie ktos kto przeszedl bo pare aukcji juz widzialem w spoko cenie na ta gierke.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Pytanie Majstry: Animal Crossing czy Fantasy Life? Szukam czegoś lajtowego do pogrania w łóżku. Chcę Donkey Konga wymienić na grę bez napinek, bez tracenia 30 żyć na jeden level. W Animal Crossing nigdy nie grałem, więc nie wiem czy mi podejdzie. Bardziej przemawia do mnie Fantasy Life, ale z kolei fakt wycięcia części gry i wykorzystania jako DLC już mi się nie podoba... Tak na marginesie - ile to DLC do Fantasy Life kosztuje?

Odnośnik do komentarza

Którą grę wybrać to ci nie doradzę, ale z tym dlc to jest chyba tak, że to część contentu, który dostępny był w rozbudowanej wersji Link!, a ta w pudełku ukazała się tylko w Japonii. W zasadzie to, co wydano na Zachodzie nie jest pocięte. Masz podstawową wersję plus część nowych rzeczy z Link!. Jako dlc jest jakaś tam wyspa, ale nie powiem ci ile kosztuje, bo nie mam jak tego teraz sprawdzić. :) Google tylko mówi, że niecałe 8 euro, więc u nas pewnie 30-32 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Mam pytanko szukam jakiejs luznej gierki cos na odsapniecie od xenoblade. Myslalem o bravely default ale to znowu rpg wiec zostawie sobie na jesien zima jak juz bedzie wiecej czasu na granie. A teraz sie waham nad fantasy life (warte to cos?) Lub donkey kong country ale czytalem ze ten potrafi dac niezle w kosc. Ewentualnie jakis inny porzadny platformer?

Odnośnik do komentarza

Nie cos ty dopiero zaczynam przygode praktycznie na tapecie teraz byl alpha saphire i xenoblade w trakcie. Ogralem phantom hourglass ale znudzil mnie po 3/4 gry troszke (fani mnie zlinczuja) i laytona mam ale tez musze przysiasc jeszcze raz bo jakos nie wkrecilem sie. Z demek jeszcze virtue last reward mega mnie wciagnal moze to warto wziac czy lepiej 3d land?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.