Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

TWWHD miażdży niewątpliwie jeden z piękniejszych remasterów w historii chyba. Gdyby nie to że znam grę zrobiłem wszystkie skarby z Tingle tunerem i samodzielnie każdy kwadrat oczyściłem ze skarbów pod wodą etc to bym rwał włosy z głowy bo nie zagram mimo posiadania przez jakiś czas. Ale co tam poczekam a przy okazji nasycę się opinia ludzi i kiedy na necie "wrzawa" ucichnie spokojnie zasiądę i będę się delektował.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

W piątek zwiedzam Hyrule oczami małolata  Linka. Mam i cisnę jakie to piękne ah i oh mimo że znam. Cudo !!!!!!!!!! Mój pierwszy tytuł na Wii U super konsola nareszcie jest kilka features których brakowało mi na Wii między innymi ściągania w tle :)

 

 

Jako że pierwsze przejście zakończyłem wczoraj a dziś już jestem  w pidżamie na Windfall Island na poziomie hero mode  mogę napisac jedno gra się tak samo świetnie jak te dziesięć lat temu za pierwszy razem. Kubraczek zajął mi 30 godzin wykonałem trochę questów  i dobrnąłem do końca. Teraz mam już jakieś 40 godzin łącznego grania na obu ( kubraczek- pidżama) strojach i poziomach trudności. Pięknie i oby tak dalej bo gra naprawdę mimo wieku trzyma poziom.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cisnę w TWWHD na hero mode i ten tryb nie taki trudny Hyrule Castle bez game over a myślałem że tu będzie trudniej do tego starciłem tam tylko 2 serduszka bo miałem dobra strategie na walkę z tymi przytłaczającymi siłami Dark Nutów i Moblinów. Obecnie robię figurki w galerii Nintendo w grze i jakby nie było zdobyłem kilka o których myślałem że już za późno. Nie zmienia to jednak faktu że miło się gra i to nawet taka druga młodość tej odsłony jest na hero mode mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ja już przy premierze wiedziałem jak 1 raz pokazali że to będzie karta przetargowa mimo że na GCN ukończyłem w 100% i do tego sama fabułę jakieś 10razy. Nie żebym nie miał innych gier na GCN ale ta była moja pierwszą Zelda i jak widziałem wywiad z Miyamoto i pokazywali to cudeńko to musiałem kupić nie było bata. teaz cisne na hero Mode i ... to co myślałem że będzie trudne było proste a ze już mam 10 serduszek to mi nie zrobią. Nie wiem tylko czy działa tu ten glitch na niekończącą się zupkę od babci  bo na padlecie jest wszystko w real time  mianowicie menu trzeba dobrze zaplanować tasowanie przedmiotami na początku bo możemy dostać podczas walki jakieś małe baty. 

PS> Metroid Trylogy w FHD.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> reszta świata to by było coś mam trylogie w pudełkach i trylogy na Wii i ani myślę opchnąć:).

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Może to nie temat na to ale włąsnie taki remake tylko bo podciągnięcie to pójście na skróty nie co nie a znamy N każdy swój większy tytuł jakos tam szanują i czy to np. Metroid z NES czy TWW zawsze dopieszcza tytuł tak by był jak świeży. Najlepszym dowodem jest TWW czy OoT na 3DS ale MP <3 Thardus, Redley w dojo = miód.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Magii nie ma w tym sensie, że o grze wszystko jest wiadomo. Przynajmniej ja wiem. Grafika na 50 calowej plaźmie miażdży, wiadomo. Fajnie się ogląda te same miejscówki w o wiele lepszej jakości. Sama gra grywalnością też się broni.

ALE

10 lat temu gra po prostu masakrowała wszystko co było na rynku. Razem z Metroid Prime, a taki zestaw kupiłem (plus REmake), graficznie i designersko była nieosiągalna dla gier ani z PS2, ani z Xboxa. Do tego samo gra byla przecież nowa. Porównałbym to tak. Granie w Wind Wakera w 2003 roku było jak sex z najwspanialszą, 19 letnią laseczką jaką w życiu widziałeś. Teraz ta sama laska ma 29 lat. To nadal niesamowita dupa, ale raz, że jednak to nie jest smak 19letniej laski, a dwa przez te 10 lat trochę się tych innych dziewczyn zaliczyło. Nadal jest boner, ale nie ma tej dzikości.

 

Swoją droga akurat Wind Waker nie potrzebował remaku. O wiele bardziej przydałby się on Twilight Princess. Gra wygląda jak kupa, ale jest większa, bardziej mroczna i chyba ciekawsza niż WW. A obydwie są słabsze od Skyward Sword

Odnośnik do komentarza

Co za herezje ja czytam? :) Skyward jest śliczny i pomysłowy, ale niestety odstaje od genialnych poprzedników z Gacka. Dały o sobie znać przestarzałe bebechy konsoli i niereformowalne umysły Japończyków. Dlatego wmawiam sobie że już nic lepszego od TP nie powstanie. Gram właśnie kolejny raz w TP i grafika mnie nie odstrasza, aczkolwiek również liczę na porządnego rimejka HD w ramach oczekiwania na nową odsłonę. A na 3DSa chcę Majorę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Skyward Sword to jeden wielki kontrast. Najlepsze i najgorsze rzeczy, jakie widziałem w Zeldach są właśnie w SS. Więcej złych.

 

Je.bać Skyward Sword. Najgorsza Zelda 3D. 40 godzinna zabawa, którą można by było spokojnie skrócić o 10h i nic by się nie stało. Definicja spier.dolonego tempa rozgrywki. Chociaż nie powiem, hype był.

 

Były momenty po przejściu, że nie chciałem już nawet patrzeć na nowe Zeldy. No ale chyba Anouma się ogarnął, jeżeli można wierzyć opiniom o ALBW.

 

Najchętniej wymazałbym SS z pamięci, no ale nie mogę jej odebrać tego, że ma moim zdaniem najciekawszy dungeon w serii (ten na pustyni, z czadowym bossem na końcu).

 

Ale może przeginamy trochę z tym offtopem. Przechodźcie WW i napiszcie, jak zmieniono Triforce Quest ;).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

A mi się Skyward niesamowicie podobał. Metroidowy sposób rozgrywki przypasował mi bardzo, miejscówka na pustyni to najlepsza miejscówka w grach ever. Do tego AV nanajwyższym poziomie. Dla mnie gra bez wad, nieporównywalnie lepsza niż TP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.