Skocz do zawartości

Yoshi's Woolly World


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

akurat użytkownika DarekPardela mogę polecić. Kupowałem kilka razy, fachowe podejście, wszystko jest zawsze w nienagannym stanie. Jako iż facet w Love-Game trochę zaczyna lecieć w kulki to możliwe że tam zrezygnuje z pre-ordera i zamówię w takim razie na allegro....

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

http://www.eurogamer.net/articles/2015-04-28-what-lies-beneath-the-charming-exterior-of-yoshis-woolly-world

 

And it is in this platforming norm that the game begins to show its true colours.

By mid-way through the game's second world, its difficulty has ramped up noticeably. Underneath Woolly World's woven exterior, it turns out, lies a surprisingly demanding platformer - one that quickly tasks you with mastering Yoshi's finicky floaty jumps and combining it with other necessities.Pretty soon you'll be gobbling up enemies while in mid-air, firing them back at opponents, aiming just right to get that item you need to progress.

 

In my playthrough of the first three worlds I tried to record as complete a run as possible, but doing so was hampered by the fact that any collectibles you have picked up in a specific section are reset when you lose a life. That would be fair enough if checkpoints did not feel so sparse that often large sections or earlier stages of a puzzle need to be repeated when I had fallen only at the final hurdle.

 

Wrapped in that coating, the game is still a joy to play - even if you might find yourself giving up on all the collectible-grabbing to get to the end of levels faster. Seemingly in preparation for such criticisms Nintendo has added a "Mellow Mode" where Yoshi has wings, and can float through levels making the whole experience a great deal easier.

Nastraja mnie to bardzo optymistycznie. Raczej nie będzie to drugi włóczkowy Kirby. Niech opcjonalny łatwiejszy poziom trudności pozostanie opcjonalny.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na moją edycję specjalną (tego amiiibo nie mogłem sobie odmówić). Wypowiedzi nt. poziomu trudności nastrajają mnie bardzo optymistycznie co cieszy jak cholera. Oby teraz do 26 :-] (a potem zlewam wszystko do 9 września czekając na Phantom Paina - nawet Xenoblade nie będzie się tak liczył).

Odnośnik do komentarza

Polecam komentarze pod filmikiem.

 
 
czy tylko mi ta gra trochę przypomina little big planet?
 
 
Takie trochę little big planet, ale bez fajnej fizyki i budowania poziomów
 
 
Gra dla dzieci, jak większość od nintendo.
 

 

Sonowcy, dla których synonim platformówka to LBP ;/

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...