Skocz do zawartości

Yoshi's Woolly World


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jestem w polowie ostatniego swiata i co mogę napisac gra jest bardzo ciekawa Classic mode idealnie przystosowany pod moje umiejetnosci choć chciało by się nie co wyższy poziom trudności. Po dzisiejszym obejrzeniu napisow końcowych napisze cos więcej. 

 

 

 

PS : Jak obiecałem koncowka po przedostatniej planszy jest nie co rozczarowujaca jak na ostatni poziom niestety a szkoda trochę zamarzylem przed ukończeniem o starej dobrej szkole kiedy to końcowy etap jest jak szczytowanie ze o walce z ??? nie wspomnę ale gra i tak się broni. Ostatnie etapy a szczególnie jeden z końcowych już na koniec pewnie napsuje krwi a to za sprawa dość trudnego jak dla mnie wejścia ale kto wie może to moja wina a nie ... Jestem ta pozycja zaurczony jak dla mnie mocne 8 a to dlatego ze nie wniosła nic nowego ale jako platformer sprawdza się fenomenalnie i dla fanow tego gatunku powiedziałbym pozycja obowiazkowa bo jest co robic na kilka -nascie kolejnych godzin. Gralem z Amiibo jak moglbym go pominąć jest bardzo przydatny w niektórych końcowych walkach nie raz uratowal mnie dzięki zamianie kontroli :) 

 

 

PS2: Po raz pierwszy naprawdę polubiłem Yoshiego a przynajmniej gre z jego udzialem YI2 na DS to była pomylka za trudna jak dla mnie przy chyba 5-6 swiecie odpadłem za dużo respawn i ukrytych przeciwnikow przy zawiasie a tu tego nie ma i poziom trudności jest ok. Swietna pozycja jak dla mnie ale rzeczy do zdobycia jest ogrom a i bonus ciekawy po ukończeniu gry się pojawia.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja jestem w ostatnim świecie i cóż poziom trudności nieznacznie wzrósł aczkolwiek spodziewałem się takiego poziomu już na samym początku. Osobiście jak gram sam to szczerze nudzę się, plansze są jałowe, utwory 3 na krzyż a szukanie znajdziek zrobiło się szczerze mówiąc bardzo przewidywalne. W Co-opie bawię się dobrze ale nawet moją dziewczynę Yoshi po kilku levelach nudzi więc coś jest nie tak. Spodziewałem się pozycji troszkę wyższego lotu ;/ A obecnie daje jej 7 z wielkim naciąganym minusem. Tytuł dobry ale jednak za szybko się nudzi i nie przyciąga gracza na dłuższą metę. Lepiej dozować seriami bo ja osobiście się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza

No ja jestem na 2 świece obecnie. Gierka przeurocza, robie wsio od razu na 100% więc aż tak banalnie nie jest, a w stosunku dp Yarn Kirboego to nawet znacznie trudniej.

Zgodzę się jednak z przedmówcą że po czasie teochę nuży. Idealna pozycja na progranie 1 h dziennie na przemian z czymś innym np Wieśkiem.

Tak obiektywnie to 7 ale jako fan platformówek cierpiący na braki dużych AA/AAA platformerów to wystawiam póki co 8.

Odnośnik do komentarza

Obecnie wyciskam co zostalo jestem obecnie na 1-? bonusowy ktory zostal jako ostatni i tu zaskoczenie byl krotki choc intensywny. Mnie ta gra wciaga i prawde mowiac dla mnie to gra na 8+ ale grywalnoscia a gram sam jest o oczko wyzej choc nie jest to poziom SM3DW choc nikt tego nie obiecywal. Boje sie pomyslec jak to wyglada w coopie.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Właśnie gram z Amiibo i o dziwo niekiedy tyłek ratuje jak gra się bez odznak ;) Dla mnie jest wartościowy można go połknąć i pluć jak stworami a jest zawsze obok więc ułatwia zabawę jak leci się na no damage z bossem. 

 

 

 

PS: Yoshi jest świetny aż chce się każdą błyskotkę zebrać. Jak na razie najciekawszy skin Yoshi jest za ... 1-S jak dla mnie ale jeszcze się okaże jakie są w następnych etapach gry. 

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Patrząc przez pryzmat czasu, jest to jedna z najlepszych gier z Yoshim jaka kiedykolwiek powstała. 

Ową produkcję stawiam na drugim miejscu za genialnym Yoshis Island ze Snesa i przed świetnym Yoshis Story z N64.

Potrzebna jest wersja na switcha, bo choć port na 3ds jest solidny, to nie ma startu do wersji z wii u, a samą wersje z wii u obecnie ciężko upolować, za przyzwoitą cenę - nową, lub w idealnym stanie.

Edytowane przez White Raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.