Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będę kontynuował przygodę z Xenoblade , jeszcze nie ukończyłem na Wii co zrobię tu ale w wersji przenośnej nie na plazmie. Tak to jest argument by zagrać raz jeszcze w gry z poprzedniej konsoli padlet i jego ekranik. Wii odpoczywa w pudełku po latach posługi. Muszę zaległości nadrobić bo dochodzą kolejne tytuły i nie nadążam już mam jakoś około 10 gier napoczętych a jest jeszcze kilka które za chwile zagoszczą w moim piekiełku gracza. AH zapomniałem że to dział Wii :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kontynuuję, właściwie bardziej pasuje, że zaczynam, wyprawę po 120 gwiazdek w Super Mario Galaxy. 77 gwiazdek and counting. Jaka ta gra jest wyśmienita. Grafika, gameplay, pomysłowość, muzyka, przyjemność z gry - WSZYSTKO jest na najwyższym poziomie. Jedno z niewielu 10/10 jakie bym wystawił bez wątpliwości grze z mijającej generacji. Kto nie grał ten fujara.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam w obwodzie kilka tytułów w tym perełkę w ty takiego kozaka jak Metroid Prime Trilogy ale musze czekać na miejsce by go pocisnąć. Niestety nadmiar gier i to nawet do dokończenia nie pozwala mi skopać Redleya na najwyższym możliwym poziomie a kocham walkę z nim w  pierwszej części gry:))

Odnośnik do komentarza

:( Meta Redley jest banalny :P Ukończyłem go na 12 pełnych zasobnikach na GC jeszcze swego czasu. MP 2 to spacerek z pieskiem za łatwe było na Hard a MP3 została mi Dark Samus i ostatni boss na Hyper ale dokończę w trylogii. Jeśli dobrze pamiętam to ze 100% przedmiotów MP2 ukończyłem w 13.21. nawet Boost guardian był za łatwy a to najtrudniejszy boss w tej części.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Przyjmuje pozbieraj zasobniki to naprawdę żaden kłopot. ja 1 walke z nim toczyłem jak równy z równym ale dostałem baty 2 za to na 6 zasobnikach ukończona 3 jak wyżej. BTW Gundrayda na Hyper w MP 3 zostawiła mnie na polu walki  z 2 zasobnikami 0 -1 i walkę tak toczyłem przez 20 minut chyba aż wygrałem :P 

PS. Dawaj save ja ci go przejdę nawet i 10 razy sama przyjemność.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

MP2 co ja ci powiem świat jest boski klimat zaszczucia delikatnie naznaczony spotkania z ??? i ostatni boss który jest mega banałem. Na hard było to przejście bez problemu nikt mi nie sprawił takowego. Normal jest prosty nawet za bardzo ale jedno może przerażać alternatywny świat gdzie na początku traci się energie co wkrótce się zmieni na lepsze. Torvus Bog coś pięknego a Sanctuary Fortress to mistrzostwo designu. Najlepsze jest to że z Chykalarvą kiedyś miałem problemy i zostawiłem grę na kilka miesięcy bo mnie irytowała na normal a kiedy od nowa ukończyłem najpierw normal stwierdziłem eh to zbyt proste czas na hard i tak przeszedłem hard. Nie bój się i chłoń klimat a raczej KLIMAT.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy więcej przeciwników gra jest bardziej dopieszczona ma więcej bossów mini bossów ale balans jest dobrze zachowany. Jeśli muzyka jest gorsza  to ja nie wiem ale np. Torvus Bog ma remix klasycznego kawałka z Super Metroid a z strony tytułowej do dziś przyspiesza u mnie bicie sera i lubię ten kawałek. Reszta tez jest fajna. Mnie 1 teraz razi designem trochę przez to że właśnie w 2 go całkowicie zmienili a 1 odstaje z tym trochę no ale ma swoje mocne strony.

PS> Polecam ukończyć na GBA Metroid Fusion wtedy ten co grał poczuje nawiązania w MP2 a są przynajmniej jedno i to ważne:)

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Może zrobią konwersje na 3DS na VC więc cena spadnie chyba :P  Fusion jest swietny ale i trudny choćby Nightmare a to nie jeden tak tam boss. BTW pamiętam jak brat grał w MP i 1 raz widziałem jego walkę z Redleyem pomyślałem wówczas nie dam rady ale upór pokazał co innego. Dzięki Retro bo byłem słabym graczem przed MP :(

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.