Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Xenoblade kontynuuje ale mam pytanie zamknięcie Galahad Fortres zamyka Sword Valley czy to jest zamykane później? Z tego co wiem GF jest jednorazowe a jestem na końcu GF. Pytam bo mam 1 quest (ostatni z listy) otwarty w Sword Valley.

PS Ok już wiem zatem kontynuuje i polecam POLECAM!!!!

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie dzięki temu trybowi SSBB jest wzorem jak przekonać niezdecydowanego klienta do serii który miał kontakt wcześniej i nie zagrzał się z tytułem a teraz tego nie ma :( a szkoda bo tryb był sensowny, choć po cichu liczę na DLC na Wii U z trybem ale to marzenie. 

 

 

 

PS: Nie tak dawno temu ukończyłem Xenoblade Chronicles z czego jestem bardzo zadowolony a i musiałem nie co ochłonąć po emocjach jakie wywołało na mnie zakończenie. Co tu dużo mówić świetny tytuł i chyba jedyna z niewielu gier jak dla mnie do której powróciłem by dokończyć zabawę w NG+. Epilog tej gry był wzruszający niby fabuła nie jest najlepsza a i tak jak dla mnie gra jest warta jej poznania a świat niezwykle przyciągający. Więc tymczasem spieszę się wykonać resztę zadań ubić kolejnego rzadkiego przeciwnika, zgłębiać świat Bionis i Mechonis. 

 

 

 

PS2: OD momentu ukończenia gry a poziom postaci wówczas wskazywał u trojga 86 reszta 82-84 a na dziś mam u każdego 88 po za ostatnia jestem na początku 2 przejścia tym razem z bonusami. W kieszeni 3.500.000 a i wiem na kim zarobić :D

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Masz na myśli tylko taneczne/muzyczne czy ogólnie, gdzie gracz musi ruszyć kuper z fotela? 

 

 

Jeżeli taneczno-muzyczne to na pewno polecam Samba de Amigo, ubaw co nie miara. Z tych co trzeba się trochę poruszać to Warioware jest ciekawy, Wii Play, Wii Sports Resort, seria Tiger Woods (jedna z ostatnich części wykorzystuje Motion Plus, przez co sterowanie jest znacznie lepsze). No i o ile pamiętam to są też Dance Dance Revolution (w EU Dancing Stage), które używają maty tanecznej i wiilota. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...