Skocz do zawartości

Jak odzyskać grę utraconą w wyniku migracji konta?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Było tak:

Kupiłem Lumines Live, dawno ,dawno temu. Kiedy MS okazał polakom łaskę i objawił polski XBL postanowiłem, jak inni, przenieść swoje konto z uchdźctwa w USA :D do PL. Głoszone było wszem i wobec, że po dokonaniu migracji, tracimy możliwość ponownego pobierania zakupinej dotychczas zawartości (było też coś chyba mówione, ale nie mam pewności, że może to być problem tymczasowy). Tak się z czasem złożyło, że zaczęło mi brakować miejsca na mym dwudziestogigowym dysku, a że rzeczone Lumines miałem również na PSP, świadom ryzyka postanowiłem je wraz z innymi mniej istotnymi danymi usunąć. Teraz, kiedy mam dużo pojemniejszy dysk, nie mam już PSP i pałam tęsknotą do Lumines, pomyślałem że może jest szansa na odzyskanie gry, zwłaszcza że za nią zapłaciłem więc teoretycznie jest moją własnością. O tym że problem mam nielichy uświadomiłem sobie podczas bezskutecznej, rozpaczliwej próby odnalezienia tego tytułu w odmętach polskiego XBL Marketplace. Nie ma! Nie ma Lumines w ofercie polskiego Marketplace. Sięgnąłem do historii pobrań. Bezskutecznie. Jakieś komunikaty że błąd, że jakiś numer, że coś tam, ehh... Ściągnąłem trial gry z konta US, posiadając grę już na dysku liczyłem że po przelogowaniu będzie pełna wersja. Nic z tego.

 

Pytanie:

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie gry?

 

Myślałem nad migracją konta na US (i tak już nie używam praktycznie Live'a, nawet golda nie mam), ale nie jestem pewien czy to coś da, z uwagi na to że swego czasu migracja uniemożliwiała ponowne pobieranie zakupionych wcześniej gier.

Jak myślicie?

Kontakt z polskim MS również wydaje się nie mieć sensu, bo gra jest spoza ich oferty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...