Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest książkowy Geralt jakiego znamy! Szkoda tylko, że walka w rzeczywistości tak nie będzie wyglądała. :P

 

P.S: Czy tylko mi się wydaje, że angielski dubbing jest beznadziejny? Ja sobie nie wyobrażam grania w tą grę w innym języku niż polski.

Nie daliby rady zrobić takiej walki.

Nie, nie tylko tobie się tak wydaje.

Odnośnik do komentarza

No i to jest książkowy Geralt jakiego znamy! Szkoda tylko, że walka w rzeczywistości tak nie będzie wyglądała. :P

 

P.S: Czy tylko mi się wydaje, że angielski dubbing jest beznadziejny? Ja sobie nie wyobrażam grania w tą grę w innym języku niż polski.

Z tym porównywaniem do książkowego Geralta na razie nie ma co szaleć bo to tylko krótki trailer cg. Mam tylko nadzieję, że zbytnio nie przesadzą z tą reklamowaną wielkością świata bo jednak wielkość prawie nigdy nie idzie w parze z jakością questów i głównego wątku. Ciekawe czy 3 część będzie ostatnią i CD Project przerzuci się na inną tematykę czy też będą drążyć temat wiedźmina w dalszych częściach ewentualnie jakichś spin-offach.

Odnośnik do komentarza

Z tym porównywaniem do książkowego Geralta na razie nie ma co szaleć bo to tylko krótki trailer cg. Mam tylko nadzieję, że zbytnio nie przesadzą z tą reklamowaną wielkością świata bo jednak wielkość prawie nigdy nie idzie w parze z jakością questów i głównego wątku. Ciekawe czy 3 część będzie ostatnią i CD Project przerzuci się na inną tematykę czy też będą drążyć temat wiedźmina w dalszych częściach ewentualnie jakichś spin-offach.

Zapowiedzieli juz dwie 'mniejsze' (po 20h grania) produkcje ktore beda robione przez ich studio w Krakowie. Iwiński powiedział, że będą one wspomagały istniejące już marki czyli Wiedźmin na bank coś dostanie jeszcze.

Odnośnik do komentarza

@Up:

No to ciekawie się zapowiadają najbliższe lata. Akurat w CDP Red pokładam nadzieję, że może jako jedni z ostatnich większych dev'ów będą serwować gry będące naprawdę crpg, a nie gierkami akcji z domieszką rpg. Trzeba też im zostawić, że jeśli chodzi o przywiązanie do szczegółów i detali choćby w designie otoczenia i postaci są oni obecnie nie do pobicia. Na plus także fakt, że PC jest priorytetową platformą jeśli chodzi o tworzenie następnego Witchera, przynajmniej będzie można liczyć na to, że otrzyma się tytuł nie tylko ładny pod względem designu ale również technikaliów. Nawet konsolowcy na tym zyskają bo konwersje na kąsole będą tworzone na bazie dopakowanej wersji pc więc i te pudełka dostaną pewnie swoje ładne wizualnie edycje.

Najbliższe lata to ofc W3 i Cyberpunk na którego również bardzo czekam. W końcu dobrego cyberpunku nigdy dość.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Boże, jak ten trailer jest na silniku gry to ja nie mam pytań. Wygląda to mega zaje.biście. Do połowy filmiku nie wiedziałem czy to gra czy to film. Kudosy dla CDP. GOTY 2014 bez dwóch zdań. 

Odnośnik do komentarza

Wiedzmin - aktualnie najlepszy polski towar eksportowy :)

 

Cholera, polski zwiastun jest zdecydowanie lepszy od angielskiego. Nie jestem zwolennikiem jechania tego drugiego, bo przeszedlem dwojke i z polskim i angielskim. Mimo, ze angielski odstaje sporo to nie jest az tak straszny jak opisujecie. Glos Geralta trzyma poziom.

 

Edit: Zaje.biscie, ze Geraltowi towarzyszy na trailerze Wesemir. Licze, ze w grze wroca pozostali wiedzmini i bedzie z nimi sporo zadan, gdzie w wielkich walkach Geralt nie bedzie sam.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko wspomnę o kolorystyce która w tym najnowszym trailerze bardzo mi się podoba. Przywodzi na myśl pierwszą odsłonę, która miała świetnie dobraną kolorystykę. Liczę na to, że cała gra będzie miała tak stonowane kolory. Choć oczywiście jakąś lokacją pokroju brzegu,pól i wioski Odmęty z aktuIV Witchera 1 też nie pogardzę bo to chyba jeden z najładniejszych etapów w jedynce i jakże miła odmiana od szarości Wyzimy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.