Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Masakra, pod koniec głownego wątku po załadowaniu stanu gry, pojawia się jedynie trawa i horyzont, bez postaci i budynków. Gra poza tym funkcjonuje normalnie - mozna chodzic, rozmawiac, ale dalej nic sie nie pojawia. Pozostale zapisy sa mniej wiecej z podobnego etapu i tak samo gra sie zachowuje. CZO TERA?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej!

 

Po ponad roku (tak myślę) wróciłem do W3.

 

I mam problem, bo nie pamiętam za bardzo o co chodzi w fabule. Czy jest jakaś "rozpiska" albo mini spoiler, by się odnaleźć?

Właśnie 

 

 


Uwolniłem Jaskiera, a potem epizod z Ciri jak z Jaskierem uciekali >skądś< 
 

 

 

Dzięki!

 

 

ps: już ogarniam, w miarę :)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Miałem 3 msc przerwy od wieska, dziś po no nie wiem ~15h grania pękło serca z kamienia. Brak mi słów na to jak jeszcze ciekawsze były questy w tym dodatku względem podstawki.

Pan Lusterko 

:obama: 

Jak jest mu smutno bo przede mną juz ostatni dodatek i zwieńczenie jednej z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem. 

Odnośnik do komentarza

KiW to ładne postscriptum dla całego trzeciego Wiedźmina. Fabuła może nieco miej ambitniejsza niż w SzK ale solidna zaś stary kompan w formie. @XM. Warto spróbować przejść dodatek raz jeszcze dla innych wyborów bo konsekwencje (czy raczej misje) są bardzo ciekawe zwłaszcza pod koniec. Powodzenia na "wiadomoczym" i pamiętaj: to wszystko wina konia.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem KiW - no najlepsza gra tej generacji. Pierwsza misja z finałem w szopie to jest kórva turbo sztos. Terqz lrzerwa od story i znowu będę zwiedzać dokładnie mapę i jak najwolniej przechodził fabułę.

Ależ szkoda, ze nie przeczytałem najpierw książek bo widzę już sporo nawiązań do Pani Jeziora. No, ale jak tylko przejdę to nadrobie wszystko.

 

Co za gra. CO ZA PRZYGODA.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2018 o 15:14, XM. napisał:

Zacząłem KiW - no najlepsza gra tej generacji. Pierwsza misja z finałem w szopie to jest kórva turbo sztos. Terqz lrzerwa od story i znowu będę zwiedzać dokładnie mapę i jak najwolniej przechodził fabułę.

Ależ szkoda, ze nie przeczytałem najpierw książek bo widzę już sporo nawiązań do Pani Jeziora. No, ale jak tylko przejdę to nadrobie wszystko.

 

Co za gra. CO ZA PRZYGODA.

 

No w tym dodatku jest nawet lepsze "nawiazanie" do ksiazki.

 

A gra? No GOTG, nie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dasz radę zrobić speed runa na najwyższym bo poziom przeciwników skaluje się do twojego poziomu i nie wiem czy lvl przeciwników będzie rósł z twoim czy przypadkiem nie ucieknie ci jak np. w pierwszym przejściu.

W drugim dodatku dorobisz się

Spoiler

ostatniej wersji wszystkich zbroi wiedźmińskiego cechu - arcymistrzowskich.

 

Odnośnik do komentarza

Rynsztunki i tak będziesz zbierał od nowa bo staty podstawowej zbroi są lesze niż te przeniesione z save'a. Ponadto na ng+ nie ma mutagenów z dodatku KiW oraz zaklinania kamieni (te są na odpowiednio wysokim poziomie). Najwyższy poziom trudności nie jest aż tak wymagający na ng+. Doświadczenie wyniesione z pierwszego przejścia sporo ci ułatwi.

NG+ podbija ci lvl zadań i przeciwników o jakieś 30. Więc jak skończysz grę na około 40 to już będziesz przekokszony. Sam na nowej grze większość zadań pobocznych omijam właśnie wybieram się na Skellige mam lvl 51 a zadanie główne na 48.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam tylko, że też robiłem przejście na ng+ dla platyny i od połowy gry już nawet zadań pobocznych nie robiłem, bo mi się nie chciało. Zbroję miałem Mantikory z drugiego dodatku i tylko miecze zmieniałem. Nawet punktów rozwoju nie wydawałem. Grunt to dobrze korzystać ze znaku Queen, bo najgorszymi przeciwnikami są w grze ludzie i nawet na koniec gry mają człowieka na strzał. Heh, dwa przejścia, a ja z bloku w tej grze korzystałem tylko przy trofeum.

 

Ed.

 

Ogólnie, to żałuję, że producenci nie umieli ogarnąć swojego silnika i zamiast kilku, mamy tylko dwa dodatki do gry. Mapa przez to jest taka pusta.

Edytowane przez McDrive
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...