Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, _Be_ napisał:

Nie ma to jak nazywać devów mistrzami kodu, którzy dostarczają grę chodzącą w 20 fpsach, wypuszczając około 20 patchy w których jedną rzecz naprawiali i 15 psuli

Dokładnie :) Dopiero w patchu 1.10 była znacząca poprawa płynności animacji. Jednakże do ideału (betonowych 30fps) dużo brakuje. Wystarczy walczyć z większą ilością przeciwników za pomocą petard i np; igni i zaczyna się mały pokaz slajdów. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, XM. napisał:

W ogóle ten patch z pro chyba trochę poprawił wydajność bo przez te 75h z dodatkami przy takich upalach konsola w ogóle nie wchodzi na wyzsze obroty, cały czas cichutko gdzie wcześniej nawet w zimę wyła po godzinie grania. XD

 

Ta druga misja w KiW

  Ukryj zawartość

pod koniec gry z szukaniem tego ukrytego wampira wyższego

serio tez tak dobra jak ta pierwsza Ai warta sprawdzenia? 

Jakby to powiedział Jude Law w The Young Pope: YOU MUST! YOU MUST! YOU MUST!

Stary nie tylko cię to poruszy ale też przerazi. On i Pan Lusterko... gdyby te dwa typki się skumały :obama: wszelkie najgorsze potworki i monstra same zrobiłyby koniunkcję sfer i wyniosłyby się się stąd gdzie pieprz rośnie.

Zresztą wątek Oriany też genialny. Już to pisałem ale Redzi inspirowali się chyba warsztatem Tildy Swinton i Cate Blanchett (z LotR) przy tworzeniu tej postaci.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2018 o 16:24, Wredny napisał:

No bo cały quest-line Barona to najlepszy fabularnie skrawek gry - tam wszystko jest na najwyższym poziomie i przynajmniej o ligę wyżej od wątku głównego (który ogólnie nie był zły, ale na tle baronowych opowieści wypada jednak dość blado i nijako).

Nie rozumiem tego wielbienia questa o Baronie. OK, był fajny, ale nie było w nim nic co wspominałbym przez lata. 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e, misja z popijawą trzech wiedźminów po prostu beka. Dawno się tak nie uśmiałem.

BTW.
Jak skończę główną fabułę mogę spokojnie biegać po mapie i robić resztę, w tym dlc? Czy po prostu gra się kończy? Jeszcze nie skończyłem więc bez spoilerów Chodzi mi tylko o to czy mam robić wszystko teraz czy jednak mogę potem wrócić.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zapomnę tego jakie wrażenie zrobiła na mnie scena niedługo na początku gry, gdzie Geralt wychodząc po posiłku z karczmy zaraz za drzwiami spotyka kilku strażników witających go tekstem "Pojadłeś? Popiłeś? No to wypier.dalaj!" XD Totalnie nie spodziewałem się takiego klimatu, choć wiedziałem, że będzie dosyć swojsko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciężko się nie zgodzić. Wczoraj zakończyłem drugie przejście KiW. Końcówka jest niesamowita. Były emołszyns mimo faktu, że doskonale wiedziałem jak pokierować, by uzyskać porządany wynik w fabule. Łącznie na dwóch platformach spędziłem z tą grą około 300h. Coś czuję, że póki co już się "nagrałem" w Wieśka, choć pewnie kiedyś i tak ponownie do niego wrócę.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Coś pewnie wyciągnie, ale 60 milionów? Całe to pismo jest naciągane, standardowa konstrukcja pisma prawniczego bez konkretów - "możemy wam zaszkodzić, dajcie kasę pod stołem to sobie pójdziemy, nie macie prawa do praw" i tego typu keki. Już nie wspominając o błędach stylistycznych. "Wielo-wielokrotne" :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...