Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Więc olej nówkę i kupuj używkę za 50zł. Ja sam parę miesięcy temu kupiłem za 60zł, ale ciągle leży na półce :)

 

 

Nie dajemy zarobić producentowi :P

Co do grania po sieci w Killzone spędziłem bardzo dużo czasu i był to bardzo miły czas do momentu, gdy gra po roku zaczęła tak strasznie lagować, iż dałem sobie z tym spokój, jeszcze niedawno sprawdzałem czy coś się zmieniło, ale chyba jest jeszcze gorzej.

Jednakże jeśli mamy chęć pograć w singlu to jak najbardziej polecam, może nie ma jakiegoś wielkiego szału, fabuła nie jest nadzwyczajna, ale gra sama w sobie ma urok ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Do GG dołączyły dwie osoby odpowiedzialne za multiplayer Rainbow Six: Siege oraz niejaki Simon Larouche, game director tej gry. Nowe Killzone, ze świetnym trybem multi, jako tytuł startowy na PS5? :)

https://www.gameinformer.com/rumor/2018/10/07/guerrilla-games-recruiting-rainbow-six-siege-devs-for-secret-project

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

SF był robiony na szybko, tak aby zdążyć na premierę PS4. Teraz jak widać biorą ludzi z najwyższej półki, studio przyjęło 150 nowych pracowników, więc może starczy czasu. Oczywiście jeżeli mowa o KZ, bo równie dobrze mogą się zabrać za nowe IP, lub robią multi do Horizon 2 ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

jak ma byc nowa Strefa Smierci to tylko i wylacznie w klimatach z drugiej czesci...nie zadne kolorowe lokacje tylko ma byc brud, syf i ogolnie chooyowo.

w 2019 wypada 10lecie kz2...moze remasterek wszystkich czesci?? swego czasu byly takowe plotki

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W dwójce to sterowanie było aż zbyt ciężkie, wręcz zlagowane. W trójce dla mnie było idealnie, jeno mapy mogły być większe, coś jak w dwójce. Multi w Shadow Fall teoretycznie powinien być idealny, bo mamy duże mapy, feeling jak z trójki, ale jednak coś nie zgrało. Może nie tego chcieli fani. Może chcieli zlagowanego sterowania i małych map? :yao: Multi jeszcze żyje bo widzę, że kumpel regularnie gra. Też mam zamiar popykać tylko czekam jeszcze z aktywacją plusa.

 

Dla nowej części mógłbym sprzedać ps4 i łoić na ps5.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Warto kupić tą gierkę? Grałem tylko w część na PSP i Killzone 2. Dwójeczka mi się mega podobała, jak ta tamte czasy cudne animacje, grafika i była frajda ze strzelania. Widzę ,że można wyrwać za 30 zł ;d a robię właśnie u jednego sprzedawcy większe zakupy i nie wiem czy nie dorzucić. Interesuje mnie tylko kampania, mutli mam gdzieś. 

 

 

A w sumie dorzuciłem do koszyka to tylko cena flaszki. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...