Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

20min z demem....jezu jak mi się ten design nie podoba, spluwy, laserki, jakieś gadżety - normalnie kolorowy klon halo :confused: sądząc po zainteresowaniu tym tematem raczej nikt się cudu po tym tytule nie spodziewa. Już bardziej czekam na Mercenary niż Shadow Fall

 

A jak dla mnie zmiany są na plus. Inna planeta, 30 lat później, nowa generacja to mogli sobie zaszaleć i pewnym stopniu zrestartować grę. A największą zmianą (też oczywiście na plus) są znacznie większe tereny i swoboda niż w K2 i 3. Teraz już nie będzie można zarzucić dla Killzone, że wygląda świetnie tylko dlatego, że to korytarzowy szuterek :P To latające ustrojstwo też jest fajne: daje tarczę, odwraca uwagę przeciwników, ogłusza ich i pomaga w poruszaniu się po mapie. Ciekawe czy na koniec zginie w jakiejś chwytającej za serce scenie... ;)

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Helgaści widzę mają własną strefę na Vekcie. Fabuła pewnie będzie prosta jak but. Helganom nie będzie pasować to odizolowanie i będą chcieli przejąć kontrolę nad całą planetą rozpoczynając wojnę domową.

 

Ma to pewnie związek z tym, że w KZ3

 

Vekta skapitulowała i zajęli ją Helganie

 

Odnośnik do komentarza

Niedawno skończyłem pierwsze uncharted , które wyszło w 2007 roku i graficznie było obłędnie ale przy U3 wygląda żenująco słabo.Pomyśleć że na start generacji grafika robi na mnie wrażenie jak przesiadka z xboxa na xbox 360.Co do samego killzone zawsze podobało mi się że w porównaniu do reszty FPS na rynku czuć bardzo fajnie ciężar żołnierza .Jeżeli jeszcze dopracują zniszczalność otoczenia to biorę na start KZ z ps4(może nawet jakiś fajny bundle będzie).

Odnośnik do komentarza

 

To chyba najlepiej zapowiadający się ex na starcie konsoli. Obecnie nie wiem, czy na starcie nie wybrałbym właśnie Killzona zamiast Battlefielda 4.

 

Killzone nigdy nie powalal za specjalnie multiplayerem, ale gralo się w miare przyjemnie. Przeszkadzalo zbyt duże skupienie na grafice, przez co można było dostać odruchow wymiotnych przy szybkim obracaniu kamery.

Scenariusz tez był sredni, ale graficznie to najwyzsza liiga poprzedniej generacji.

Jeżeli na PS4 dadza 60 klatek i ciut lepsze multi to zapowiada się murowany hit.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

 

To chyba najlepiej zapowiadający się ex na starcie konsoli. Obecnie nie wiem, czy na starcie nie wybrałbym właśnie Killzona zamiast Battlefielda 4.

 

Killzone nigdy nie powalal za specjalnie multiplayerem, ale gralo się w miare przyjemnie. Przeszkadzalo zbyt duże skupienie na grafice, przez co można było dostać odruchow wymiotnych przy szybkim obracaniu kamery.

Scenariusz tez był sredni, ale graficznie to najwyzsza liiga poprzedniej generacji.

Jeżeli na PS4 dadza 60 klatek i ciut lepsze multi to zapowiada się murowany hit.

Killzone nie powalał multiplayerem grałeś w Killzone2 turnieje,ligi itd?

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

nope - w turniejach już dawno nie biore udziału. Ale rozumiem, ze wzięcie udziału w turnieju całkowicie zmieniloby moje zdanie ? ^^

Mogę się mylic, ale gameplay wtedy się chyba za specjalnie nie zmienia, cnie...?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to już było gdzieś, ale na tvgry wspomnieli, że mają być misje opcjonalne przy tych otwartych terenach :) No i że gra jest trudna!

Póki co ten KZ zapowiada się rewelacyjnie. Mnie osobiście desing podoba się bardziej niż ten stary... pewnie jestem jednym z nielicznych :D

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...