Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jest i nowy materiał :

 

 

Wpadł też nowy GamingBrit (może jestem nie na czasie i zawsze w niedziele coś wrzucają), dotyczy Ratcheta : Deadlocked. Ogólnie ostatnimi tygodniami zacząłem śledzić twórczość paru osób z "czołówki" i na ten moment jestem widzem wyżej wymienionych, bunnyhopa i oczywiście dunkey'a. Rzadziej arhn (bardziej trafiają do mnie ogólne "rozprawki" na temat zjawisk w branży, niż recki konkretnych tytułów czy sprzętów). W polecanych mam też materiały jakiegoś Luke'a Stephensa (krytyka RDR na 40 minut, coś się nie mogę zabrać), zobaczymy, czy warty uwagi. 

 

Odnośnik do komentarza

raven oczywiście wyolbrzymia, ale joseph to koleś który baaaardzo pieczołowicie przygotowuje materiały. Kiedyś podał wyliczenie ile zajmie mu zrobienie analizy Wiedzmina. Wyszło chyba coś ponad pól roku minimum, a musi robić też inne materiały by kanał nie umarł. Ćwierć miliona subów to nie przelewki i musi dbać o oglądalność.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

On chyba sam napisał o paru miesiącach dalej w tym wątku. Dosłownie napisał tak:

 

Expect the video in six to eight months.

 

Przygotowanie dużego, długiego video jakie on robi trwa naprawdę długo. Podejrzewam, że God of Warowi będzie chciał się bardzo dokładnie przyjrzeć ze względu na popularność tej gry, na bardzo, bardzo pozytywne recenzje, na jej długość, na zmiany w serii jakie podjęła. Przedstawienie opinii, która będzie BARDZO pod prąd wymaga naprawdę solidnego przygotowania, żeby to jakoś solidnie poprzeć. Napisanie skryptu do czegoś takiego, złożenie około godzinnego materiału kiedy on ma do tego życie, streamy i jeszcze krótsze filmiki faktycznie zajmuje miesiące.

 

Weź chociażby pod lupę jego video o Super Mario Odyssey. Dwie j,ebane godziny gdzie każdy, absolutnie każdy zarzut poparty jest odpowiednią ilością przykładów z jego przejścia. I nie tylko tej części, a każdej poprzedniej. On jest świrem w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. To jak skrupulatnie się przygotowuje do materiałów to jest absolutne mistrzostwo, każdy film powinien kosztować $10 i nadal byłby tego warty, tak dobre to jest.

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie jestem aż tak pewien, bo nowy God of War nie ma za wiele wspólnego z poprzednimi częściami z tego co widzę, więc być może analiza całej serii nie jest aż tak potrzebna. Tak czy siak jego materiały powstają długo i to nie jest nic nowego

Odnośnik do komentarza

Pan Joseph jednak stwierdził, że GoW to sztywniutka gierka.

 

 

Do tego w liście do patronów dał znać, że filmik o najnowszym eksie Sony jest teraz jego głównym priorytetem. Miał kilka mniejszych rzeczy w planach przed tym, ale zostają one przesunięte na później. Wszystko tłumaczy tym, że z powodu jego krótszych filmików engagement na kanale spadł, a algorytm youtube'a przestaje proponować subskrybentom filmy z danego kanału jeśli tak się dzieje. Te k,urwa algorytmy jak ja ich nienawidzę. Ale hej, filmik o GoW-ie przynajmniej będzie szybciej. Pewnie w czerwcu? A z innych nadchodzących dużych projektów to w planach jest ogarnięcie trylogii Witchera, Niera Automaty i Horizon Zero Dawn.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Fajny ten jego kanał. Nie trafiłem na niego wcześniej. Póki co obejrzałem materiał dotyczący Furi i jest bardzo dobrze. Będzie oglądane do kotleta.

Swoją drogą polecam Furi, jeśli jakimś cudem ktoś w to jeszcze nie grał. Kosmicznie miodna walka i jeden z najlepszych soundtracków jakie słyszałem w grach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

kolejny sepleniak boże (pipi) niech oni piszą felietony, skoro mają coś do powiedzenia

 

przecież tego nie da się słuchać

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ten trzeci koleś ma jakieś tam pojęcie o grach, w sumie podejrzewam, że to jego kanał. Kiedyś widziałem jak grają w gierki, piją i komentują. 
Ale patrzcie na to. To jest po prostu 100% stereotyp o polakach na wyspach (poza Siarą i Mausem ofcourse i moim kumplem z podstawówki).
łysa głowa: jest
polskie piwo: jest
bluza z orłem: jest
czerwony kinol: jest
wulgaryzmy: są

polski hip hop: jest

Edytowane przez grzybiarz
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

 

To byli czasy, jeszcze przed gierkami za dolara. Te dwie konsole chyba najbardziej ukształtowały mnie jako tfu gracza. Obu miałem milion egzemplarzy, obie czasami kochałem, a czasami nienawidziłem.

 

Ahh.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.