Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Lista firm, które zagoszczą z swoimi produktami na ps4:)

 

Japonia:


  • ACQUIRE Corp.
  • KADOKAWA SHOTEN CO., LTD.
  • ARC SYSTEM WORKS CO.,LTD.
  • Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
  • ARTDINK CORPORATION
  • LEVEL-5 Inc.
  • ASCII MEDIA WORKS Inc.
  • MAGES. Inc.
  • Bethesda Softworks, LLC
  • MarvelousAQL Inc.
  • CAPCOM
  • NAMCO BANDAI Games Inc.
  • Chara-Ani Corporation
  • NAMCO BANDAI Studios Inc.
  • CRAFTS & MEISTER CO.,LTD.
  • NIHON FALCOM CORPORATION
  • CyberConnect2 Co.,Ltd.
  • Nippon Ichi Software, Inc.
  • D3 PUBLISHER Inc.
  • O-TWO inc. (peakvox)
  • Dimps Corporation
  • PlatinumGames Inc.
  • Electronic Arts Inc.
  • SEGA Corporation
  • FromSoftware, Inc.
  • SPIKE CHUNSOFT Co.,Ltd.
  • GANBARION Co., Ltd.
  • SQUARE ENIX Co., Ltd.
  • Genki Co., Ltd.
  • SystemSoft Alpha Corp.
  • Granzella Inc.
  • TECMO KOEI GAMES Co.,Ltd.
  • GRASSHOPPER MANUFACTURE INC.
  • TOSE CO., LTD.
  • GungHo Online Entertainment, Inc.
  • tri-Ace Inc.
  • GUST CO.,LTD.
  • Ubisoft Entertainment
  • IDEA FACTORY Co., Ltd.
  • WILL CO., LTD
  • IMAGEEPOCH INC.
  • XING Inc.
  • Index Corp.(ATLUS)
  • YUKE’S Co.,Ltd.
  • KADOKAWA GAMES,LTD.

Azja:


  • BLUESIDE Inc.
  • Ratloop Asia Pte Ltd
  • Red Hare Studios
  • XPEC Entertainment Inc.

USA:


  • 17-Bit
  • JETPACK Interactive Entertainment Ltd.
  • 5th Cell Media LLC
  • Klei Entertainment Inc.
  • Activision Publishing, Inc.
  • Lab Zero, Inc
  • Armature Studios
  • LucasArts, a Lucasfilm Ltd. company
  • Behaviour Interactive
  • Metanet Software Inc
  • Bethesda Softworks, LLC
  • Minority Media Inc.
  • Blind Squirrel Games®
  • Nicalis, Inc
  • Certain Affinity, Inc.
  • Panic Button, LLC
  • Darkside Game Studios, Inc.
  • Psyonix Studios, Inc.
  • Devolver Digital
  • Slant Six Games
  • ©Disney
  • Sony Online Entertainment LLC
  • Double Fine Productions, Inc.
  • Spark Unlimited
  • Double Helix Games
  • Spry Fox LLC
  • DrinkBox Studios Inc.
  • SuperVillain Studios
  • Edge of Reality, Inc.
  • Take-Two Interactive Software, Inc.
  • Electronic Arts Inc.
  • Telltale, Inc.
  • FarSight Studios
  • Tribute Games Inc.
  • Gaijin Games, Inc.
  • Turtle Rock Studios, Inc.
  • Gearbox Software
  • Ubisoft Entertainment
  • HB Studios Multimedia
  • vBlank Entertainment Inc.
  • Heavy Iron Studios, Inc.
  • Warner Bros. Interactive Entertainment, Inc.
  • High Voltage Software, Inc.
  • WayForward Technologies, Inc.
  • inXile Entertainment Inc.
  • Zombie Studios, LLC
  • Iron Galaxy Studios, LLC

Europa:


  • CD PROJEKT RED
  • 4A Games
  • Kalyspo Media
  • 505 Games
  • Laughing Jackal
  • Abstraction
  • Ludosity
  • Beatshapers
  • Mediatonic
  • Big Ant
  • Milestone
  • Big Bit
  • Mojang
  • BitComposer
  • Onmi Systems
  • Bloober Team S.A.
  • Prodigy Design
  • Boss Alien
  • Ripstone
  • Bugbear
  • Roll7
  • Cauldron
  • Ronimo
  • City Interactive
  • Rovio
  • Criterion Games
  • Shortround
  • Croteam
  • Sperasoft
  • Curve Studios
  • Sproing
  • Dakko Dakko Ltd
  • Stormbasic
  • Deck 13
  • Straight Right
  • Double Eleven
  • Targem
  • Eko Software
  • Tate
  • FatShark
  • Techland
  • Flying Wildhog
  • Tonika
  • Four Door Lemon
  • Torus Games
  • Frozenbyte
  • Vector Cell
  • FuturLab
  • Virtual Toys
  • Gaijin
  • Vlambeer
  • GHOST GAMES – AN EA STUDIO
  • Wizarbox
  • Green Hill Studios
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile lat nowa generacja konsol bedzie na rynku, ale jak dla mnie na razie obsluga 4K jest zbędna. Nawet zapomniałem zupełnie o tej funkcji :P Prosta sprawa - ile tv wyświetli 4K? Są jakieś w sklepach w ogóle? No własnie, ja dopiero mam ambitny plan kupić 3D razem z ps4 i raczej nie wygląda na to zeby rynek zalały tv z 4K. 100% gierek w FullHD działających ultra-płynnie i mam wy*#ane na jakies 4K bo i tak bym nie maał na czym tego wyswietlić.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie wiem ile lat nowa generacja konsol bedzie na rynku, ale jak dla mnie na razie obsluga 4K jest zbędna. Nawet zapomniałem zupełnie o tej funkcji :P Prosta sprawa - ile tv wyświetli 4K? Są jakieś w sklepach w ogóle? No własnie, ja dopiero mam ambitny plan kupić 3D razem z ps4 i raczej nie wygląda na to zeby rynek zalały tv z 4K. 100% gierek w FullHD działających ultra-płynnie i mam wy*#ane na jakies 4K bo i tak bym nie maał na czym tego wyswietlić.

Na ps4,4k bedzie tylko dla filmow dla gier nie. Jezeli chodzi o dostepnosc tv z 4k w irl jest do kupienia LG 84 cale za 27k euro

Odnośnik do komentarza

Wczoraj tuż przed włączeniem killzone 3 postanowiłem sobie objerzeć trailer killzone 2 z 2005 roku. I muszę wam powiedzieć, że może poza sztucznymi animacjami, które były na renderze a nie było ich w pełnej wersji gry i braku takiej całej zgodnej akcji to wygląda to bardzo, bardzo podobnie. Jeśli podobnie będzie z grami działającymi na nowym silniku square enix, albo deep down to masakra. To będzie właśnie to na co czekałem :)

Odnośnik do komentarza

no właśnie o to chodzi - tv 4k sa wielkie i kosztuja tyle co samochód, i pewnie do ceny ok 4-6 tysięcy nie spadna przez jeszcze dobrych kilka lat, więc robienie na siłe konsoli 4k było by narazie bez sensu, zwłaszcza że widac że obecne bebechy na to raczej nie pozwolą, a przynajmniej nie przy takiej jakości grafiki jakiej bysmy chcieli (jak w deep down)

 

ale ja mam cicha nadzieje nadal że zamiast pchać sie w 4k to rozwinie sie system wirtualnych gogli i ze ps4 będzie z nimi kompatybilna, serio wole wydac kilka tysi na gogle dające efekt ogromnego (ogromniastego!) ekranu niż wydawac 50.000zł na telewizor który nie zmieści mi sie w pokoju

Odnośnik do komentarza

Na e3 to niech zapowiedza Uncharteda na ps4. Matko boska. Bralbym pleja na premiere jakby Uncharted wyszedl do konca roku. Chociaz i tak wezme pewnie na premiere. Jeszcze oprocz Uncharteda to GT6 maja zapowiedziec na e3, chyba na ppe o tym bylo. Taki Uncharted, nawet z nowymi bohaterami to kurde, namiot mam na sama mysl.

 

W ogole to ND mogloby jakas nowa serie na ps4 zrobic. Nie rezygnujac z Uncharteda ofkoz :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jeszcze przekonany, ze The Last Guardian wyjdzie na PS4. I cos czuje ze bedzie to jeden z pierwszych tytulow na nowego pleja.

 

Jest jeszcze Quantic Dream i mnostwo innych genialnych firm ktora moga sie doskonale pokazac na ps4. Zaczynam sie jarac nowa generacji mimo ze niedawno mialem ja gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

pisze tu bo nie chce spamować w złym temacie, prośba do moderki, da rade do pierwszego postu tematu co wiadomo o ps4 by na bieząco wrzucać potwierdzone rzeczy? chyba to wygodne rozwiązanie dla ludzi którzy nie bedą a bierząco (wystarczy ze zobaczą pierwszy post i że ps3 4 ma : to to to i to) niż przegrzebywac tematy. chyba ze to sporo roboty to ok przeżyje.

Odnośnik do komentarza

Na e3 to niech zapowiedza Uncharteda na ps4. Matko boska. Bralbym pleja na premiere jakby Uncharted wyszedl do konca roku. Chociaz i tak wezme pewnie na premiere. Jeszcze oprocz Uncharteda to GT6 maja zapowiedziec na e3, chyba na ppe o tym bylo. Taki Uncharted, nawet z nowymi bohaterami to kurde, namiot mam na sama mysl.

 

W ogole to ND mogloby jakas nowa serie na ps4 zrobic. Nie rezygnujac z Uncharteda ofkoz :D

 

Ja bym jednak chciał, żeby skończyli już z Uncharted, tak jak skończyli z Crashem z PSXa i Jak'iem na PS2. Choć seria jest fenomenalna, to koncept został już wyeksploatowany. Niech zrobią coś nowego, oryginalnego, dostosowanego do możliwości nowej konsoli, wtedy będę zachwycony, cokolwiek by to nie było. 

Odnośnik do komentarza

A kto powiedział, że Naughty Dog ma zamiar jeszcze się bawić w Uncharted? :D

 

Ale aż się prosi o taką odsłonę serii, która rozwali wszystkich tak jak Among Thieves w 2009 roku. Co najlepsze, odpaliłem niedawno i praktycznie nic się nie zestarzała i nadal wygląda świetnie. 

 

Też mi się tak wydaje. Myślę, że raczej spróbują wrzucić na rynek całkiem nowy produkt, choć fakt ryzyko jest, a nowy Uncharted mający swoją markę mógłby przynieść kolejne krocie. Kto wie może sukces The Last of us spowoduje, że druga część powstanie już na ps4 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...