Skocz do zawartości

Deep Down


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie jeszcze takie wrażenie zrobił nowy Infamous. Nie tylko bardzo ładną grafikę nam pokazali ale i destrukcję otoczenia, która jest 1000x lepsza od tej w BC2 czy 100x lepsza od tej w RF: Guerilla. DD wygląda nieziemsko, widocznie po Division kolejny onlajnowy tytuł z taką grafiką. Jeśli tak mają wyglądać gry online z otwartym światem, wyobraźcie sobie Uncharted 4 czy TLoU 2. O.o

Odnośnik do komentarza

Jak ja widzę to teraz na nextgenach co druga gra idzie w MULTIPLAJER ONLAJN EXPIRJENS.

Szkoda. :(

Przestałem się jarać tą grą. . 

Też mnie trochę zaczyna to martwić bo co zapowiedzą nowe IP to się okazuje że nastawione na MULTIPLAJER ONLAJN EXPIRJENS. No ale z tego powodu nie mam zamiaru skreślać tego tytułu zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nowy trailer i informacje

http://www.ppe.pl/news-24203-deep_down__swietny_zwiastun_i_sporo_waznych_informacji.html

 

gra ma być połączeniem fantasy i scifi i dziać sie w przysżłości O_o

 

bardzo to dziwna wiadomość i przyznam że mimo  ze deep down to jak narazie dla mnie najciekawsza gra na nextgeny to informacja o przyszłości mi sie kompletnie nie podoba, jedzie mi to ostro motywem z assasin creed i animusem, i tak samo jak w DD w AC też mi sie nie podobał cały ten komputerowy motyw. o wiele bardziej wole gre która normalnie legalnie dzieje sie w świecie fantasy, a nie jest to jakas dziwna mieszanka przyszłości i "symulatora smoków" czy co to będzie...

 

ogolnie gra nadal zapowiada sie bardzo ciekawie (połączenie dark souls i dragons dogma + online) i wygląda pięknie , ale ta wiadomość o SCIFI troche mnie zabolała :/

Odnośnik do komentarza

Kojarze tylko tego co ma chyba Foresta Gumpa w avatarze. Wspominal bodajze ze jak ta gra zostanie pokazana to od razu bedziemy wiedzieli ze to duchowy nastepca Demon Souls. Nie wiem jednak na ile on jest w ogole wiarygodny, naobiecywal jakichs jrpgow, skradanek (!!!), nastepcy Wipeouta, czy zachodniego RPG-a ale na razie nic z tego sie nie pokazalo.

Odnośnik do komentarza

kurde gameplay dziwny (zwłaszcza że oglądałem w pracy bez dźwięku, ale strasznie ciemny w połączeniu ze słabą jakością filmiku trudno coś wywnioskować, ale miejscmai wydawało sie dosyć drętwe...

 

mimo wszystko nadal to najciekawsza gra na nextgeny jak dla mnie (troche dlatego że wszystki inne są dla mnie mało ciekawe)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Obejrzałem sobie gameplay Deep Down a później sobie dla przypomnienia odpaliłem ten z nowego Infamous i... Tym drugim się o wiele bardziej jaram.

 

No niby fajnie jak będzie można pograć w takiego Dark Soulsa w 4 osoby, ale za mało wiemy, żeby się zbytnio podniecać. Mnie najbardziej martwią te etapy w przyszłości. Bo może być coś fajnego, jak jakaś inwazja na futurystyczne miasta przez smoki i inne potworki, coś jak w Hellsgate: London (to by tłumaczyło nasze "wycieczki" do średniowiecza) ale też mogą znowu dać jakąś złą korporacje i nie daj Panie Boże jakieś blasterki i eksplozje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...