Skocz do zawartości

Deep Down


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trochę świeżego info :

Yoshinori Ono dzieli się konkretnymi informacjami na temat Deep Down

 

Wreszcie doczekaliśmy się kolejnej dawki dosyć ważnych informacji na temat rozgrywki w Deep Down, które jest tytułem na wyłączność konsoli PlayStation 4. W cyklu rozmów z deweloperami, Ono gościł w japońskim oddziale Sony, gdzie porozmawiał sobie z odpowiednimi osobami, dzięki czemu powstało nagranie, przetłumaczone przez serwis DualShockers. Co warto wiedzieć przed TGS?

  • Grę osadzono w Nowym Jorku, w roku 2094. Grupa nazywająca się "Ravens" ma specjalną umiejętność podróży w czasie i odczytywania wspomnień zapisanych w przedmiotach, wsłu(pipi)ąc się w głos przeszłości. Dzięki temu mogą podróżować.
  • Gra nazywana jest "Czytanym RPG" z dwóch powodów - pierwszych z nich jest pomysł odczytywania wspomnieć oraz odczytywania emocji zapisanych w przedmiotach.
  • Motywem gry jest poznanie prawdy z przeszłości.
  • Capcom chciał zrobić grę typu online-only by odciąć się od doświadczeń z Monster Hunter oraz Dragon's Dogma. By gracze delektowali się bezproblemową grą przez sieć wybrano konsolę z lepszą infrastrukturą - PS4.
  • Grając ze znajomymi możemy wymieniać się informacjami zebranymi z lochów oraz innych lokacji by poznać historię Deep Down.
  • Ono zaleca rozpoczęcie rozgrywki samemu by poznać mechanikę gry, ale resztę ogrywać ze znajomymi.
  • Jako, że gracze mają spędzać z produkcją dużo czasu, Capcom pracować będzie nad konkretnymi aktualizacjami, które pojawiać będą się regularnie po premierze.
  • Prezentacja środowiska bliska będzie realnemu świata. Elementy jak degradacja i niszczenie broni czy zbroi wyświetlane będą na naszej postaci. PS4 jest w stanie przeliczyć w czasie rzeczywistym brudzące się błotem czy kurzem ubrania, wyświetlać odpowiednie tekstury, które urealnią produkcję.
  • Remote play z PS Vita będzie w pełni wspierany zapewniając idealną rozgrywkę.

 

http://www.ps3site.pl/yoshinori-ono-dzieli-sie-konkretnymi-informacjami-na-temat-deep-down/166779

Odnośnik do komentarza

 

Nieśmiertelny bohater czy te świnie papierowymi mieczami tną? 3 na raz rozwalil a nawet sie nie staral.

Taki poziom gry, ustawiony specjalnie pod prezentacje aby przypadkiem nie zginąć.

 

 

No ja to rozumiem wiadomo, ze nie dadza zdechnac na prezentacji, ale koles przeciez tam biega wsrod wrogow (i jeszcze z zionacym ogniem obok) a Ci sobie machaja. Zero stunu, zero jakiegos odrzutu. Ot, kazdy sobie macha.

 

Jak w jakims... MMO.

Odnośnik do komentarza

 

a ja się ucieszyłem, nie będę musiał wydać złamanego grosza za to :D

 

Oczywiście pocieszajcie się tak :) zwłaszcza jak za każdą lepszą rzecz będziecie musieli bulić kasę, ma to jakieś multi ? bo jeśli tak to już na starcie szans nie macie z dziećmi które dostały od rodziców kartę kredytową ;)

 

Grałeś w jakieś gry F2P, że tak zapytam? Bo sam model w założeniu nie jest zły, wszystko się rozbija jak dev/wydawca go zaimplementują w swoim tytule. Gram troszkę od czasu do czasu w gierki F2P jak Vindictus, Team Fortress2, Dota2, Path of Exile i jakoś nie czuję się bity przez dzieci z kartami kredytowymi rodziców.

Co zaś się tyczy samego faktu F2P w DD to się zdziwiłem, bo jednak myślałem, że będzie to "normalna" gra, a tu prosze jaka niespodzianka.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ktoś skomentował, że w najlepszym wypadku to chodzi o ominięcie wymaganego PS+ do online. No ale to Capcom, dzisiaj po nich można spodziewać się raczej najgorszego, jeśli chodzi o takie rzeczy. ;-/

 

Co nie zmienia faktu, że to trochę dziwne. Nie interesowałem się tą grą zbyt mocno, ale mimo wszystko trailer wskazuje na normalną grę z fabułą. Jestem ciekaw, jak to połączą z modelem f2p. Może raczej to coś jak shareware - parę rozdziałów związanych z różnymi postaciami, z czego pierwszy za darmo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.