Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, kermit napisał:

kurde akurat w przyszłym roku chcialem wrocic do gry :(

 

Ja niedawno wróciłem, bić z się czasami Szymka_PL czy Square’a sama radocha. No ale najbardziej prokonsumencka firma w ramach #4theplayers i abonamentu za 240 zł rocznie zamyka grę bez następcy, bez innych tego rodzaju jeszcze zanim generacja się w ogóle skończyła. Tak pewnie będzie lepiej dla graczy.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Forza Horizon 2? How about FH1 albo nawet Halo 3, które ma dalej działający online jeśli mam aktualne informacje. Mimo wydania remasterów przecież. To chyba nawet Nintendo będące kompletnym inwalidą trzymało usługę do DS dłużej. Dłużej dało się grać w Mario Kart DS z bezpłatnym online niż u Sony w ich jedyną dotąd niezastąpioną wyścigową grę arcade. Co za żenada.

Anyway, może ktoś z tutejszych fanów by chciał mieć mini-wyzwanie na otarcie łez i motywację do odpalenia gierki po raz milionowy, to ostatnio to wbiłem:

35eaa7894e7e83af4c7a5718a3f09a85.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Sony nie potrafi już nawet dostarczyć wsparcia dla swojej gry w obrębie jednej generacji, to gracze powinnini się poważnie zastanowić  zanim po raz kolejny zainwestują swój czas i pieniądze w ich następne gry

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, raven_raven napisał:

Anyway, może ktoś z tutejszych fanów by chciał mieć mini-wyzwanie na otarcie łez i motywację do odpalenia gierki po raz milionowy, to ostatnio to wbiłem:

Najlepiej to wysłać takie wyzwanie do znajomych, większa szansa na rywalizacje niż szukanie eventu w kampanii.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2018 o 21:46, Square napisał:

Wbij na stronę My PS4 Life i sam sprawdź.

Jest jakiś dzisiejszy link? 

12 godzin temu, ASX napisał:

Jeżeli Sony nie potrafi już nawet dostarczyć wsparcia dla swojej gry w obrębie jednej generacji, to gracze powinnini się poważnie zastanowić  zanim po raz kolejny zainwestują swój czas i pieniądze w ich następne gry

Osoby które kupiły dodatki/season pass, nie mogą tego pobrać ponownie? Czy tylko zablokowali dla nowyc graczy?

12 godzin temu, ASX napisał:

Jeżeli Sony nie potrafi już nawet dostarczyć wsparcia dla swojej gry w obrębie jednej generacji, to gracze powinnini się poważnie zastanowić  zanim po raz kolejny zainwestują swój czas i pieniądze w ich następne gry

Osoby które kupiły dodatki/season pass, nie mogą tego pobrać ponownie? Czy tylko zablokowali dla nowyc graczy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...