Jump to content

Sign in to follow this  
Emtebe

DriveClub

Recommended Posts

Też postanowiłem w końcu zagrać DC skoro w następnym roku mają zamykać serwery.

No jest naprawdę super :) Nie żebym był wielkim fanem ścigałek, bo chyba w ostatnią jaką grałem to Hot Pursuit na trzecią plejkę, ale wczoraj wieczorem uciekło mi kilka godzin nawet nie wiem kiedy.

Mam chęć zrobić chociaż podstawkę na 100%, ale widzę, że jest tam chyba kilka trofików związanych ze znajomymi jak np rzucić wyzwanie. 

Ktoś jeszcze pogrywa z forumka co by go można było zaprosić do znajomych i powalczyć o wyniki? @MLeKSk ?

6 minut temu, Bartolinsky napisał:

Ktoś jeszcze pogrywa z forumka co by go można było zaprosić do znajomych i powalczyć o wyniki? @MLeKSk ?

Chciałem, ale odpuszczam. Próbowałem zrobić kilka trofek na dwa konta i dostałem bana od Sony :-P DriveCluba już nie tykam :-D No i nie wiem czy dasz radę, bo ostatnio serwery nawalają i nie wczytuje rankingów :-/ 

Posted (edited)
35 minut temu, Bartolinsky napisał:

To kurde nieciekawie :/ A za jakie trofea ban wleciał?

Chodziło o trofik "Nie do pokonania" - Wygraj 5 własnych wyzwań indywidualnych po wysłaniu ich przynajmniej do 1 gracza. Ogólnie chodzi o to, że wysyłasz znajomemu jakiś wyzwanie i on nie może tego pobić. Wysłałem to kilku osobom, chyba z 50 wyzwań jak nie więcej i nic. Gra nie wczytuje rankingów i dlatego nie wpadało. W dodatku kiedy czas wyzwania się kończy (najlepiej wziąć na 1h) trzeba KONIECZNIE być zalogowanym w grze, inaczej też nie wpadnie. Tak czy siak nie dało rady zrobić tego normalnie, więc zalogowałem się na swoje dawne konto i na nim porobiłem wyzwania i je sobie przesłałem. Wbiło, ale chyba też za 20-którymś razem, prawie 5 godzin to sam robiłem. No, a 3 dni później nie mogę się zalogować na konto i info na mailu o banie za używanie dwóch kont jednocześnie. Gdybym po zrobieniu i wysłaniu sobie tych wyzwań wylogował się z jednego konta to ponoć byłoby OK. No, ale ja byłem zalogowany na obu i tylko się między nimi przełączałem. Nie myślałem, że za takie coś mogą dać bana, ale jednak. Mówi się trudno, założyłem nowe konto i tyle. Wielkiej straty nie odczułem, bo cyfrowo gier na PS4 nie kupuję :-) No i jest jeszcze ponoć jakiś trofik w motorach już praktycznie nie do zrobienia - pierwsze miejsce w rankingowym wyścigu 12-osobowym czy coś takiego. Ponoć za Chiny Ludowe nie idzie tego wbić, bo gra nie znajduje 12 osób, a jak znajdzie to czasami kogoś wywali, a wyścig muszą ukończyć wszyscy gracze, cała 12-tka.

Edited by MLeKSk

Czyli informacja, że wyłaczą usługi sieciowe w następnym roku można o kant dupy rozbić, bo one już wywaliły kopyta.

Sony? HRRR TFU :[

Mogę pomóc z wyzwaniami online jakby co. Odezwij się na PSN.

• Thanks 1

20 godzin temu, MLeKSk napisał:

No i jest jeszcze ponoć jakiś trofik w motorach już praktycznie nie do zrobienia - pierwsze miejsce w rankingowym wyścigu 12-osobowym czy coś takiego.

Sześć osób w multi i trzeba być na podium. Nie wiem skąd wziąłeś takie dziwne liczby. Wszystko wydaje mi się cały czas na luzie do wbicia, sporo osób ciągle gra, jest masa społeczności gdzie znajdą się chyba chętni na pomoc z takim pucharkiem. Nawet tu na forum jest masa chętnych, wystarczyło zapytać.

Odpaliłem wczoraj i wszystko wydaje się działać poprawnie, duzo ludzi bierze udział w wyzwaniach.

• Thanks 1

11 minut temu, Square napisał:

Sześć osób w multi i trzeba być na podium. Nie wiem skąd wziąłeś takie dziwne liczby. Wszystko wydaje mi się cały czas na luzie do wbicia, sporo osób ciągle gra, jest masa społeczności gdzie znajdą się chyba chętni na pomoc z takim pucharkiem. Nawet tu na forum jest masa chętnych, wystarczyło zapytać.

Odpaliłem wczoraj i wszystko wydaje się działać poprawnie, duzo ludzi bierze udział w wyzwaniach.

Z liczbami mogło mi się pokićkać, nie przeczę, z głowy pisałem. Sorki w takim razie za wprowadzenie w błąd. Możliwe, że ogarnęli trochę te serwery teraz, ale 2 miesiące temu to była masakra. Gra co chwilę wywalała jakiegoś gracza i trofea nie zaliczało. Nie wiem jak jest teraz, jeżeli wszystko działa OK, to wbicie trofek online faktycznie trudne nie będzie.

Posted (edited)

Season Pass za 10 złotych i 80 groszy :obama: Ładnie trafiłem z momentem, żeby w końcu pograć :cebula:

Spoko @Szymek_PL_, pisałem już ze Square i na dniach może zrobimy, ale jakby coś to dam znać :ogor:

Edited by Bartolinsky

Jak będziesz miał więcej osób chętnych to i trofik z motorkiem można spróbować zrobić.

• Thanks 1