Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

mnie tam cieszy wbudowane gniazdo słuchawkowe - mam juz dosyć przedłużaczy.

o zmianie słuchawek na bezprzewodowe nawet nie wspomnie, bo obecne przewodowe wymiatają xD

ale przecież to jest bez sensu, podepniesz swoje super hiper słuchawki przewodowe do DS4 a ten bezprzewodowo po cholera wie jakim streamingu i jakim pakiecie danych i jakiej kompresji będzie wrzucać Ci na nie dźwięk. Skoro - jak sam zauważyłeś - bezprzewodowe słuchawki dają wg. Ciebie taki kichany dźwięk, to czemu niby przewodowe słuchawki do których doprowadzony jest bezprzewodowo dźwięk mają działać lepiej?

 

chyba, że coś źle skumałem :D

nigdy nie miałem bezprzewodowych słuchawek, wiec nie mam zielonego pojęcia, jak działają i czy jest w ogóle jakakolwiek strata na jakości.

ale, ale.. idąc Twoim tokiem myślenia wydaje mi sie, ze ta opcja jest najbardziej pożyteczna, bo tylko raz tracę na jakości(jeśli juz), a nie dwa, jak by to miało miejsce w przypadku: PS4 -> DS4 jedna strata, DS4 -> Słuchawki bezprzewodowe, druga :)

 

dla wyjaśnienia dodam, ze u mnie zakup sprzętu jest równoznaczny do zakupu autka - raz rozsądnie, na kilka lat(i nie mowie tutaj o klelotach ;)).

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

bezprzewodowe słuchawki sa po prostu wygodne, a im droższe tym, zazwyczaj, reprodukcja dźwięku jest lepsza :) tyle. 

 

jeśli słyszysz różnicę pomiędzy mp3 320kbps, a dobrze zripowanym FLAC (lub inny bezstratny format), to jest szansa, że usłyszysz różnicę pomiędzy średniej klasy słuchawkami na kablu i takimi bezprzewodowymi (oczywiście pomijam fakt, różnic w wrażeniach odsłuchowych - chodzi o jakość).

Odnośnik do komentarza

ale, ale.. idąc Twoim tokiem myślenia wydaje mi sie, ze ta opcja jest najbardziej pożyteczna, bo tylko raz tracę na jakości(jeśli juz), a nie dwa, jak by to miało miejsce w przypadku: PS4 -> DS4 jedna strata, DS4 -> Słuchawki bezprzewodowe, druga :)

W takim przypadku słuchawka komunikuje się bezpośrednio z konsolą (czy tam adapterem pod USB), a nie z padem.

Odnośnik do komentarza

czyli jest prawie to samo, co w przypadku DS4 -> sluchawka po kablu.

 

No a ja zawsze w takim razie, moge pozostac przy podlaczeniu kablowym, bezposrednim :)

 

dobra dobra, ale chciałeś podłączać przewodowe słuchawki do DS4 czyli zrobić z nich bezprzewodowe, które wcześniej zrypałeś za słaby dźwięk :D 

 

jeżeli ktoś jest masturbatorem dźwiękowym to mamy:

1. słuchawki przewodowe, podłączasz do ampli, które to podłączasz optykiem do PS4/PS3 czy czegokolwiek innego

2. słuchawki przewodowe, które podłączasz bezpośrednio do PS3 (przejściówki)

3. słuchawki bezprzewodowe w systemie z pkt. 1.

4. słuchawki bezprzewodowe w systemie z pkt. 2.

 

nie wiemy jak będzie puszczony dźwięk po DS4, cholera wie co to będzie. 

 

Ja osobiście wolę bezprzewodowe słuchawki bo prawda jest taka, że w grach nie ma to żadnego znaczenia - jakość dźwięku jest tak różna, że aż zęby bolą, dodatkowo od pewnego momentu nie słyszę już różnicy, więc nie przepłacam. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://twitter.com/yosp/status/373537955131834368

 

to chyba wyjasnia co nie wyjasnione 

 

swietna wiadomość :) ale już widze ten shitstorm posiadaczy wysokoomowych słuchaweczek :D że cicho gra, że bas się z(pipi)ał, bla bla bla. a potem pojawia się w necie foty jak ludzie podczepiają pod pada np fiio e6 i kozaczą, jaki to fajny przenosny grajek z tego pada x) 

 

pieśń przyszłości, ale zobaczycie, że tak będzie :D 

Odnośnik do komentarza

Dual Shock 4 będzie można podpiąć do PC bez dodatkowych sterowników

 

Każdy z nas, który będzie chciał podłączyć Dual Shocka 4 do swojego peceta, nie powinien mieć z tym najmniejszego problemu, takie słowa wypowiedział deweloper, pracujący obecnie nad grą GALAK-Z, a który był obecny na PAX Prime w Seattle.

 

Reddit kolejny raz służy jako źródło cennych informacji - jeden z użytkowników tego portalu zagadał twórcę GALAK-Z i wyciągnął od niego informacje, jakoby pad od PlayStation 4 po podłączeniu do peceta, bez problemu mógł służyć jako urządzenie sterujące w grach z powodzeniem zastępując inne kontrolery tego typu.

 

Pad działa po podłączeniu przez port USB w komputerze, nie wiadomo czy będzie działał przez bluetooth. Nie wiadomo również jak wygląda kwestia z touchpadem. Komputer działał z Windowsem 7.  Całość jest jeszcze w fazie plotek, ale chyba możemy zacząć zakładać, że takie rozwiązanie jest możliwe.

 

Twórca powiedział też, że GALAK-Z nie było gotowe w stabilnej wersji na konsole, więc zmuszeni byli wystawić pecety z podłączonymi padami. Taki sam zabieg zastosowali twórcy gry Transistor, które również używało peceta i pada.

 

Jeden z użytkowników Reddita, który ma dostęp do pada sprawdził tę teorię i potwierdza - system rozpoznaje Dual Shocka 4 jako standardowy kontroler, a na dowód pokazał zrzut ekranu i krótki filmik. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy mają pecety, na których zdarza im się zagrać, ale woleliby podłączyć Dual Shocka 4, który według wielu redaktorów obecnych na Gamescomie [w tym Musiola], jest dużo wygodniejszy niż jego xboxowy odpowiednik.

PAD-DS4-328x340.png

Na zdjęciu widać, jak wciśnięte do połowy klawisze L2 i R2 poruszają rotacjami X i Y, więc są wykrywane przez system. Na filmie zaś pokazuje jak wygląda sprawa z gałkami pada.:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FKwL4lrDmA0

http://www.ps3site.pl/dual-shock-4-bedzie-mozna-podpiac-do-pc-bez-dodatkowych-sterownikow/166009

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...