Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z padem od update 4.5, siedzę jakieś 2,5m od konsoli i wtedy wszystko jest ok, ale jakiekolwiek przesunięcie się w jedną lub drugą stronę powoduje że pad traci zasięg.

Tak samo jak postawię coś na stoliku pomiędzy mną a konsolą pad głupieje, przed 4.5 nigdy nie miałem takiego problemu.

Nie jest to jakiś wielki problem bo nie wiercę się na co 5 sekund, ale mimo wszystko ciekawy jestem czy ktoś ma podobne objawy.

Odnośnik do komentarza

Mam 3 pady i w każdym to samo, mam również 2 zestawy słuchawek BT i ten sam problem, muszę dongle na przedłużce USB podłączać bo inaczej głowy o centymetr nie mogę przesunąć :)

Dziwne bo problemy zaczęły się dziać zaraz po aktualizacji 4.5, a dzień wcześniej było idealnie, możliwe że to zbieg okoliczności i BT w konsoli siada.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z padem od update 4.5, siedzę jakieś 2,5m od konsoli i wtedy wszystko jest ok, ale jakiekolwiek przesunięcie się w jedną lub drugą stronę powoduje że pad traci zasięg.

Tak samo jak postawię coś na stoliku pomiędzy mną a konsolą pad głupieje, przed 4.5 nigdy nie miałem takiego problemu.

Nie jest to jakiś wielki problem bo nie wiercę się na co 5 sekund, ale mimo wszystko ciekawy jestem czy ktoś ma podobne objawy.

 

Problemem jest ciulowa antena i modul wifi w konsoli, jakikolwiek sygnal bt lub wifi w poblizu potrafi zaklocic odbior sygnalu z DS4 i powoduje laga lub totalne rozlaczenie pada. Jedyne co mozesz zrobic to wyeliminoac w/w zaklocenia z urzadzen znajdujacych sie w pobilzu. Niektorym pomaga tez rozkrecenie konsoli i sprawdzenie czy antenka bt sie nie odpiela.

 

U mnie nic nie pomagalo, wystarczylo zaslonic pada np noga albo poduszka i potrafil sie rozlaczyc.Problem wracal az wymienilem konsole na pro.

Odnośnik do komentarza

Panowie to nie kwestie softu tylko modulu w konsoli, ja mam nowa konsole i te same pady ktore swirowaly ze starym modelem pieknie dzialaja. Problem jest znany, w necie mozna o tym poczytac szerzej.

Wystarczy ze sasiad wam odpali router wifi na kanale ktory bedzie sie gryzl z bluetoothem w konsoli i zasieg masakrycznie spada. Sony dalo doopy niemilosiernie z tymi padami na tej generacji :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Ja mam za to podobny problem jaki miałem z DS3 - przyciski mi wariują, same się aktywują, albo wcale nie reagują (wszystkie, również gałki). Tylko jak gram w Horizon ten problem występuje, w Wipeout Omega Collection nic takiego się nie dzieje. Resetowałem go już, bazę danych w PS4 też przywracałem, nic to nie dało. Jeszcze żeby było ciekawiej, to mam wyłączoną opcję automatycznego wyłączania pada, a jednak jak go zostawiłem na kilkanaście minut to i tak się wyłączył (bateria prawie pełna), leżąc niecałe 2 metry od konsoli. Pad nadaje się na serwis/wymianę (jest na gwarancji)?

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed sekundą wyłączył się sam podczas grania - bateria do połowy, odległość ~2m od konsoli, żenada. Nie wiem tylko, czy to pad zdycha, czy coś z firmware pochrzanili, no cóż, pożyczę innego pada i sprawdzę. Z innymi grami też potestuję tego, bo wydaje mi się, że przy Wipeoucie nic się nie dzieje.

A to samoczynne działanie przycisków albo brak ich działania też może być efektem zrywania połączenia? Teraz ciągle to się dzieje i już mam dosyć :/

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Dualshock 4 2.0 od Prosiaka mi nawala... :(

 L2 jest mapowany na wychylenie lewej gałki do przodu :dynia: Czytam i czytam i wychodzi na to że serwis mnie czeka xD

 

Pierwszy pad w Playstation który mi nawalił (a przerobiłem każdą konsolę Sony).

Właśnie odebrałem nowiutkiego DS4 V2, wymiana trwała równe 2 tygodnie, wysłany na serwis 21 czerwca DPD dzisiaj wrócił inny UPS'em prosto z Francji. Imo serwis PlayStation bardzo spoko :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

Dualshock 4 2.0 od Prosiaka mi nawala... :(

 L2 jest mapowany na wychylenie lewej gałki do przodu :dynia: Czytam i czytam i wychodzi na to że serwis mnie czeka xD

 

Pierwszy pad w Playstation który mi nawalił (a przerobiłem każdą konsolę Sony).

Właśnie odebrałem nowiutkiego DS4 V2, wymiana trwała równe 2 tygodnie, wysłany na serwis 21 czerwca DPD dzisiaj wrócił inny UPS'em prosto z Francji. Imo serwis PlayStation bardzo spoko :lapka:

 

 

Mi przestał reagować raz DS3. Spakowałem swojego padzika i przysłali mi również z francji, nowiutki, do tego wyższy model. Koszt wysyłki zerowy.

 

 

Kiedyś gdy miałem PS2 slim wyczytałem, że są wadliwe zasilacze w niektorych modelach (w moim również podobno notabene). Napisałem do Sony, że mój zasilacz według ich wytycznych powinien zostać wymieniony to w ciągu tygodnia dostałem paczuszkę z francji, a ówczesny zasilacz odesłałem wrzucając najzwyczajniej do skrzynki pocztowej na ich koszt. 

 

Serwis sony zawsze mnie zaskakiwał :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

A ktoś z Was go ma, może miał okazję testować,jakieś opinie??

 

Przyłączam się do pytania. Moim zdaniem jedyna rozsądna alternatywa do komfortowego grania w fps-y na PS4...

Trochę łopata, bo odpisuję na post z maja.

Będę miał te 2 pady w przyszłym tygodniu na testy (3dni), więc opiszę swoje wrażenia z ich użytkowania.

 

Mój DS4 od Pro już zaczyna pozwoli konać. Ten pad powinien maksymalnie kosztować ze 120zl..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...