Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ten sprzedający to jakiś ulung, unikałbym go

 

"Brak możliwości zwrotu gry, przez brak paragonu. Gdyby wysłali Państwo grę, jaką trzeba - nie byłoby zamieszania. Nie polecam. PUDEŁKO W JĘZYKU TURECKIM."
Odpowiedź z 2 sty 2018:
"Drogi kliencie ,do ewentualnej wymiany lub zwrotu zawsze potrzebny jest paragon."
 
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak wyglada gwarancja bezposrednio w sony centre? Kupilem pod koniec 2k17 DS4 w mediaexpert i pad bo niecalym miesiacu zaczal miec problem z R2 - mianowicie przy maksymalnym wcisnieciu czuc ze cos tam jest nie tak. Ciezko do opisania efekt, ale bardzo odczuwalny. Czy ma wplyw na gre? Prawdopodobnie zaden, ale skoro juz po miesiacu zaczelo cos zgrzytac to nie wiadomo kiedy nie zdechnie.

 

Czy oddawac w mediaexpert czy w scentre (i jedno i drugie mam pod reka). Czy potrzebuje cos wiecej niz dowodu zakupu?

Odnośnik do komentarza

Info odnosnie pada Hori Mini.

Kupiłem dla Syna aby grać z nim w Knacka. Doszedłem do wniosku, że jest na tyle duży aby zagrać w Ratcheta 4for1 na Ps3. Chciałem aby grał na padzie Hori bo jest mniejszy i lepiej mu lezy w dłoni. Stwierdziłem, że skoro jest na USB to pewnie zadziała na Ps3. 
Nie myliłem się. Tzn porblemem jest go wlączyć 
Zauwazylem, że musze podpiąć pad Hori, wtedy padem z PS3 zmienić przypisanie na pad 2. Wtedy Pad Hori staje się padem nr1 i działa normalnie. W sumie warto było bo pad z Ps3 jest dla niego niewygodny a przy okazji mogliśmy zagrać we 3 osoby (zona na drugim padzie od Ps3).
Dzieje się tak, bo nie wiedzieć czemu Ps3 nie czyta gdy naciskam na padzie Hori PS button. 
 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś korzystał z padów HORI?

 

Kupiłem sobie po tym jak poprzedni DS4 mi padł i wszystko byłoby super gdyby nie (pipi)any input lag. 

 

Nie da się robić QTE bo nie wykrywa wszystkich naciśnięć, jak przytrzymam za długo analog to postać biegnie w nieskończoność. Przed premierą GoW Pad leci do zwrotu bo już (pipi)ica mnie zalewa. Wszystko działa ok na kablu ale bezprzewodowo to jest dramat dramatyczny.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem jakiś miesiąc temu nową slimkę i pojawił się problem z padem. Rozpocząłem ściąganie, wyłączyłem pada, gdy gierka się pobrała włączyłem DS4, a ten zaczął migać na biało i się wyłączał. Podłączyłem go do konsoli, ale nic nie pomogło. Zrestartowałem PS4 i dopiero się połączył. Przez jakiś czas było okay, a wczoraj po uruchomieniu konsoli pad świecił się na biało i nie reagował na żaden przycisk. Zresetowałem go i się odfreezował. Miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 9.02.2018 o 22:56, chris85 napisał:

Niestety. Ale o sprzęt trzeba, też dbać. Ja nie ładuje swoich słuchawek za każdym razem kiedy ich używam. Poziom spada do powiedzmy  25% i wtedy lądują na docku. 

Wiem, że to stary post ale z tego co czytałem jakiś czas temu ładowanie akumulatora przy każdej okazji jest lepsze dla jego żywotności. Rozładowane akumulatory pozostawione same sobie przez długi czas nie są wskazanym trybem użytkowania. Nie znam się na tym więc tylko potwarzam co przeczytałem więc może jest tutaj jakiś spec co by mógł na ten temat coś wiecej powiedziec :usmiech: 


Swoją drogą e-mag ma duale v2 w niebieskim kolorze za 199 zl :lapka:

 

https://www.emag.pl/sony-pad-bezprzewodowy-dualshock-4-v2-do-ps4-przezroczysty-niebieski-711719869269/pd/D7HSPHBBM/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=pla_1p_device_desktop&cmpid=73885&gclid=Cj0KCQjw_ODWBRCTARIsAE2_EvVEn_oSrP8iCc4Tlur7C0lCBKFt1fZHcjBswJE8cQ-5AckrFib1qbMaAnjEEALw_wcB

A przezroczysty za 189

 

https://www.emag.pl/sony-pad-bezprzewodowy-dualshock-4-v2-do-ps4-przezroczysty-711719868361/pd/D0XSPHBBM/?ref=similar-exp_center_1_1&provider=rec&recid=rec_4_rec_4_8aad235ec4df37746432490f5e2fdee6_1524131221

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie można zostawić rozładowanych baterii. Chodziło mi, bardziej o ładowanie czegoś, po godzinie grania.  Ze mnie też dupa nie ekspert. Ale niedługo minie dwa lata od, dnia zakupu moich słuchawek i bateria trzyma w nich, tak samo jak na początku. Więc na pewno im nie zaszkodziłem. 

O baterii DS4 ciężko mi coś napisać, bo od 4 miesięcy pad służy mi jako pilot do Netflixa. Myślałem, że na DS będę grał w "zwykle" gierki a Raiju, wyłącznie w BFa i Rainbow Six Siege. Ale gdzie tam panie xD 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.04.2018 o 12:23, Stevvie87 napisał:

Kupiłem jakiś miesiąc temu nową slimkę i pojawił się problem z padem. Rozpocząłem ściąganie, wyłączyłem pada, gdy gierka się pobrała włączyłem DS4, a ten zaczął migać na biało i się wyłączał. Podłączyłem go do konsoli, ale nic nie pomogło. Zrestartowałem PS4 i dopiero się połączył. Przez jakiś czas było okay, a wczoraj po uruchomieniu konsoli pad świecił się na biało i nie reagował na żaden przycisk. Zresetowałem go i się odfreezował. Miał ktoś podobny problem? 

 

Zaczęło mi się przytrafiać coś podobnego, co mocno mnie niepokoi, bo konsola i pad mają ledwo pół roku. U mnie sprawa wygląda tak, że włączając PS4 (niezależnie, czy padem, czy przyciskiem power) raz na jakiś czas dioda świeci na biało i pad jest w sumie nie do użytku. Wyłącza się wraz z wyłączeniem konsoli (lub zresetowaniem go tym małym guzikiem z tyłu) a po ponownym włączeniu czasem zaskakuje i jest ok, a czasem nie. Z tego, co czytałem na necie, to dosyć popularny problem, a wynikać może z problemów z odbiornikiem bluetooth w konsoli. Z rad, na jakie trafiłem (u mnie zadziałało) to wyłączenie konsoli i wyciągnięcie wtyczki z prądu, ewentualnie włączanie konsoli przyciskiem z obudowy i włączanie pada przyciskiem home w momencie, kiedy diody na PS4 są jeszcze niebieskie. No ogólnie niewesoło to wygląda. Bawić się teraz w zwroty i naprawy chce mi się tak samo, jak tańczyć, ale z drugiej strony trzeba korzystać z gwarancji, póki mogę. Ku.rwa, czwarta konsola Sony i pierwszy raz  takie problemy i to tak szybko. 

Odnośnik do komentarza

Ja mialem ten sam problem juz po tygodniu posiadania prosiaka. DS4 wyswietla biala diode, konsola nie reaguje na nic i trzeba podniesc sie z kanapy, zeby wylaczyc przyciskiem. Co prawda wystapilo raz, ale jak widac u nas na forumku i na reddicie to dosyc popularny problem :/

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś podobnie jak piszecie wyżej, PRO premierowa, średnio 2-3 razy na miesiąc tak się robiło.

Po którejś aktualizacji samo się naprawiło i nie występuje już od wielu miesięcy, także jakoś mega nie przejmujcie się tym jeśli nie powtarza się nagminnie

Odnośnik do komentarza

W obu padach zaczyna mi świrować lewa gałka. W jednym gałka przy wychyleniu do przodu nie reguje tak jak należy czyli postać nie biegnie do przodu tylko idzie zrywnym krokiem. W drugim padzie to samo z tą różnicą że przy wychylaniu w kierunku ‚prawo góra’. 

 

Można to naprawić rozkręcając je czy to już znak że trzeba kupić nowe

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.