Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie na ile korzystasz z tego d-pada. Jak grasz w bijatyki to wiadomo, że lepiej grac na zwykłym dualu lub arcade sticku ale grając 99% innych gier ten d-pad do niczego się nie przydaje. Jak usłyszalem, że Nancon jest na kablu za 400zł to padłem na cycki, szkoda, że sony taką fuszerkę odstawia. 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem sobie taki i w sumie polecam jakby ktoś zastanawiał się nad tymi różnymi padami od razera, astro czy innymi. Łopatki są w pełni konfigurowalne, można przypisać sobie pod nie każdy przycisk, jak ktoś gra w FPSy, świetna sprawa. Myślałem nad tymi wszystkimi razerami i innymi takimi, nawet miałem zamówionego tego nowego Raiju Ultimate, ale problemy z tym padem są jakieś chore i do tej pory ciągle nierozwiązane. Co mnie przekonało do aima to to, że jest na niego dożywotnia gwarancja. Oprócz łopatek z tyłu które są bardzo intuicyjne, choć wiadomo, trzeba na początku się przyzwyczaić, bumpery i triggery mają milimetr skoku, choć przy konfiguracji pada, można sobie to pozmieniać wedle uznania i triggery zostawić normalne, na przykład do wyścigów, co kto woli, możliwości konfiguracji jest kilka. Kolory przycisków, touchpada, sam motyw na padzie można wybrać z wielu dostępnych, ale można im zaproponować też jakiś własny, łopatki można wziąć konfigurowalne jak mam ja, można też zamówić z na stałe przypisanymi przyciskami. Firma jest z Polski, tu ma siedzibę, więc ewentualny serwis też jest wygodniejszy. b16c9cdd8e5e3dd4fe5415c18d4f6d00.jpg7bff579a31788dcc3c207e35c887a61a.jpgc5ed4b1aff5e9ab5362d56a18ac1f57d.jpg


 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nie przeczytałem wszystkich postów w tym temacie, ale mam pytanie, czy ktoś może używał takiego pada?

https://sklep.platinet.pl/omega-gamepad-charge-for-ps4-bluetooth-44032,4,186399,17267

 

Kupiłem go w markecie, po dużo niższej cenie niż w linku, problem w tym, że po dodaniu go do konsoli, po 10 min gry w jakąkolwiek grę pad zawiesza się całkowicie, a jego odblokowanie jest możliwe, tylko przez oryginalny pad. Firmware nie chce się wgrać po podłączeniu go do PC.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

@Wooyek ile taka przyjemność?? I serio dają dożywotnia gwarancję?? Muszę się zainteresować :)

Zależy jak sobie skonfigurujesz pada, ja się trochę pobawiłem to dojechałem do 140eurasków i lekko się uśmiechnąłem pod nosem i wyłączyłem stronę :dunno:

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Figuś napisał:

Zależy jak sobie skonfigurujesz pada, ja się trochę pobawiłem to dojechałem do 140eurasków i lekko się uśmiechnąłem pod nosem i wyłączyłem stronę :dunno:

nie no..badzmy powazni :P jedynie co bym robil to lopatki bo w wielu gierkach sie przydaja...jakos na dualu najlepiej mi sie celuje. Mimo ze mialem Nacona i Razera nie moge sie do nich przyzwyczaic

no to same lopatki odpowiednio 250 i 330 zl :) nie jest to tani interes xD

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

No tak, zabawa tania nie jest. Ale aktualnie jest zniżka do końca roku 40 ojro dla wszystkich, jak ja kupowałem to tego nie było, a jeśli wyślesz swojego pada to jest jeszcze ok 130zł mniej. Ja zapłaciłem 800zł, tylko brałem wszystko co możliwe i nie wysyłałem swojego pada. Z drugiej strony, tyle samo zapłacisz za Razera Ultimate, tyle samo za tego nowego pada od Astro, a ponad tysiąca zapłacisz za scufa, który daje gwarancję na pół roku :turned: 

Wiadomo jak je.bniesz padem o ścianę to gwarancją możesz sobie dupe podejrzeć, ale zacznie schodzić lakier z pada, analogi odmówią posłuszeństwa, czy smart bumpery/triggery umrą nie ma problemu. 

Ludzie tu pewnie kupują po trzy albo więcej padów na generacje, więc można kupić raz a porządnie ;)

 

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Witam. Jakieś 4 dni temu kupiłem konsole z dwoma padami w zestawie. I od wczoraj zauważyłem że w jednym padzie lewy analog chodzi troszeczkę ciężej niż 2 drugim i słuchać w nim takie cykniecie w momencie ruchu. Ogólnie wszystko działa da się grać tylko zastanawiam się czy to normalne i nie ukrywam irytuje mnie to bo konsola ma kilka dni i już coś jest nie tak jak trzeba. Pewnie gdybym miał tylko jednego pada to nie zauważyłbym tego ale jednak. I tu moje pytanie. Czy to normalne że jeden analog wyrobi się inaczej a drugi inaczej i w innym czasie czy jednak mogę śmiało iść do sklepu i oddać go na gwarancję? 

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie od jakiegos czasu mam problem z padami. Posiadam dwa pady jeden stary i drugi od wersji Slim. Problem polega na tym ze grając opre rece o kolana pad schowa się minimalnie za nogi/stół przestaje łączyć, uniose go trochę wyżej znow zaczyna łapać elegancko. Odległość konsoli od pada to jakies 2.5 m. Na obu padach dzieje sie to samo chociaż większej obajwy słabego zasięgu sa na starym. Dzieje sie tak od miesiaca mam Ps4 od premiery i nigdy takich jaj nie było. Czyżby padł jakis nadajnik/odbiornik BT ? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Poszukuję pada najlepiej bezprzewodowego z dodatkowymi przyciskami na dole pada ułatwiającymi granie w fps'y. Oryginalnych Scuf'ów w Polsce nie odnalazłem, a i pewnie cena by mnie zjadła. Tu pytanie do Was czy spotkaliście się z czymś podobnym i sprawdzonym nie kosztującym tyle co nowa konsola PS4? Czy zostaje mi kupno czy własna przeróbka pada z łopatkami od Adrian xPl? Znalazłem tego Nacona Revolution Pro Controller z podobnymi funkcjami, ale jest na kablu. Nie powiem, że to jakaś straszna wada, bo wpływa to na pewno na lepsze reagowanie pada w grach i mniejszy delay. Ale jednak wolałby człowiek kontroler bezprzewodowy. Byłbym w stanie wydać koło 500 zł na pada i nie wiem czy kupić nowego od PS4 i pobawić się w moda od AdrianaxPL czy celować w coś gotowego. Bo wiadomo, że gotowy lepszy, bo gwarancja i zaprojektowany dla gracza i będzie wszystko posiadał w zestawie.

 

Proszę o waszą pomoc i doświadczenie

 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, SirGulczaczi napisał:

Witam,

 

Poszukuję pada najlepiej bezprzewodowego z dodatkowymi przyciskami na dole pada ułatwiającymi granie w fps'y. Oryginalnych Scuf'ów w Polsce nie odnalazłem, a i pewnie cena by mnie zjadła. Tu pytanie do Was czy spotkaliście się z czymś podobnym i sprawdzonym nie kosztującym tyle co nowa konsola PS4? Czy zostaje mi kupno czy własna przeróbka pada z łopatkami od Adrian xPl? Znalazłem tego Nacona Revolution Pro Controller z podobnymi funkcjami, ale jest na kablu. Nie powiem, że to jakaś straszna wada, bo wpływa to na pewno na lepsze reagowanie pada w grach i mniejszy delay. Ale jednak wolałby człowiek kontroler bezprzewodowy. Byłbym w stanie wydać koło 500 zł na pada i nie wiem czy kupić nowego od PS4 i pobawić się w moda od AdrianaxPL czy celować w coś gotowego. Bo wiadomo, że gotowy lepszy, bo gwarancja i zaprojektowany dla gracza i będzie wszystko posiadał w zestawie.

 

Proszę o waszą pomoc i doświadczenie

 

 

 

Polecam Ci wziąć Razera Raiju których pełno na allegro odnowionych. Sam kupiłem takiego "używanego" przyszedł do mnie nówka w folii tylko tyle że bez oryginalnego kartonika i etui. Pad ponad rok śmiga codziennie po kilka godzin i nie mam z nim żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza

Miałem jakiś czas temu i go oddalem. To jest dobry pad wysokiej jakości, ale nie za te pieniądze. To powinno kosztować max 400 zł, nie więcej. Te wszystkie bajery typu łopatki czy dodatkowe przyciski były mi zbędne. Gdyby dali takiego pada, bez tych udziwnień za niższą cenę to brałbym w ciemno. Dodatkowo przycisk zmiany profili mi wariował cały czas i sam sobie je zmieniał. Jest w tak głupim miejscu, że czasami o niech zahaczysz i Ci zmieni. Dodatkowo wszystko trzeba ustawiać na telefonie...

Wróciłem do oryginalnego Dualshocka i nie żałuję. Wolę kupić nową sztukę niż płacić tyle za pada, który mnie częściej irytuje niż pomaga :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.