Jump to content

vip77

Dual Shock 4

Recommended Posts

No dla mnie strasznie niewygodnie jest trzymać tak pada, nienaturalnie jak napisał wyżej creatinfreak.

Kurde - jak tak pokombinować to naprawdę można znaleźć fajne zastosowania. W WipeOut Omega Collection barrel rolle po kilku minutach wchodzą jak ta lala (ustawiony d-pad na manetkach a latam na gałkach). Mam poczucie jak bym oszukiwał :potter:

• Haha 1

Po godzinie grania chciałem to ściągnąć bo aż mnie wszystkie palce bolały. Zrobiłem sobie przerwę i znowu zagrałem. Musiałem zacząć trochę inaczej pada trzymać, do tego na początku miałem wrażenie, że serdecznym i małym palcem za słabo pada trzyma. Później po 3h grania w Apex i chwilę w coda było lepiej i nawet fajnie zaczęło wchodzić skakanie i kucanie jak do Ciebie strzelają. Myślę, że przez weekend się przyzwyczaję i będzie fajnie się grało.

Mam problem z padem. Przy celowaniu w grze kamera sama w pewnych momentach leci do góry. Da sie jakos samemu to w latwy sposob naprawic? Pisalem do goscia od napraw i napisal ze wymiana analoga alpsa 50 pln. A drugi pad ma podobnie tylko ze ogolnie prawie wgl nie chodzi. 2 x50 =100 czyli prawie nowy pad. Na allegro sa po 120. Kupilem tego drugiego pada kiedys na allegro za 200 pln nowka nie smigana ale jednak chyba to byla jakas podroba bo jest kilka gram lzejszy i zepsol sie szybciej niz ten co byl przy konsoli od poczatku

Ja bym nie kupił pada na allegro chyba że od jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy. A tak to jakieś Euro, MM, ME, Neonet itp. - 100% pewności że oryginał. 

1 godzinę temu, Fatboy01 napisał:

Mam problem z padem. Przy celowaniu w grze kamera sama w pewnych momentach leci do góry. Da sie jakos samemu to w latwy sposob naprawic? Pisalem do goscia od napraw i napisal ze wymiana analoga alpsa 50 pln. A drugi pad ma podobnie tylko ze ogolnie prawie wgl nie chodzi. 2 x50 =100 czyli prawie nowy pad. Na allegro sa po 120. Kupilem tego drugiego pada kiedys na allegro za 200 pln nowka nie smigana ale jednak chyba to byla jakas podroba bo jest kilka gram lzejszy i zepsol sie szybciej niz ten co byl przy konsoli od poczatku

Spróbuj tego:

Dwa dni temu to robiłem i pomogło. Miałem problem z lewym analogiem, postać często zamiast biegać to chodziła itp.

Tez myslalem nad kupieniem uzywanego oryginalnego. Tylko nie mam pewnosci czy nie pochodzi z miesiac i tez cos zacznie sie dziac. Bo zazwyczaj np. W lombardzie jest okres rozruchowy

Jak się nie mylę to zaraz jakieś Days of Play w marcu będzie jak co roku i będzie można oryginał wyrwać nówkę za dobre pieniądze

20 minut temu, Figuś napisał:

Jak się nie mylę to zaraz jakieś Days of Play w marcu będzie jak co roku i będzie można oryginał wyrwać nówkę za dobre pieniądze

Tylko ciekawe za ile. Bo teraz to w takim media markt po 260 o ile sie nie myle

Kurcze obejrzalem ten filmik ale troche rozbierania jest. Wydaje sie proste. Kusi mnie zeby to zrobic ale troche (pipi)zka ze sie cos nie uda...