Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

qkp2e.jpg

 

Pirate-themed Assassin's Creed 4: Black Flag has been officially

confirmed by publisher Ubisoft, and will have 60 minutes of exclusive

gameplay on PlayStation 3.

 

Yesterday, numerous leaks hinted at the game's existence and offered up a

few extra details - that the game is set in 1715 and stars a pirate

assassin named Edward Kenway - father of Haytham and grandfather of

Connor from AC3.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-28-assassins-creed-4-black-flag-confirmed-by-ubisoft-has-60-minutes-exclusive-gameplay-on-ps3

Odnośnik do komentarza

Podbijam Yana i grę o piratach od R*. Może twórcy GTA zobaczą jak Ubi Soft nieudolnie eksploatuje piracką tematykę i weźmie sprawę w swoje ręce. Assassin to assassin- ma się skradać i zabijać nożykami. Ja nawet jeszcze się za III nie zabrałem a Ci tu kolejną dziwną część zapowiadają. A tak marzyłem o Assassinie w Londynie podczas rewolucji przemysłowej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że ciche zabijanie i planowanie akcji z AC1 już nie powróci do tej serii. Nie jestem na bierząco z fabułą po Brotherhood ale jest jakiś sensowny powód żeby wcielać się w dziadka najmniej lubianego bohatera?

Może być spoiler z AC3

 

 

No tak Connor był ch.ujowy ale jego ojciec templariusz był w za(pipi)ista postacia(lepszy od swojego synusia). A najlepsze jest to że on sam był templariuszem a jego przodkowie należeli do assaynow. Może się wyjasni dlaczego Haythem został templariuszem. Najbardziej ciekawi mnie to kto będzie "siedzial" w Animusie? Przeciez Desmond nie żyje.

 

 

Może być ciekawie

Odnośnik do komentarza

Ja tam się cieszę że wyjdzie kolejna część właśnie w takich klimatach. Po skończeniu trzeciej części AC marzyło mi się żeby Ubi zrobiło grę o piratach bo właśnie misje z szukaniem śladów po opuszczonych kamienicach/statkach, albo szukanie skarbów na wyspach najbardziej podobały mis się z całej gry. Niech tylko dadzą możliwość dowolnego przemieszczania się okrętem po morzu zamiast punktów szybkiej podróży, możliwość skradania się przy ścianach a nie tylko w krzakach, usprawnili trochę system walki, no i przydałby się też w końcu wybór poziomu trudności bo coraz łatwiejsza ta seria się robi, no i oczywiście nie może zabraknąć obowiązkowej walki na masztach :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na to, że ciche zabijanie i planowanie akcji z AC1 już nie powróci do tej serii. Nie jestem na bierząco z fabułą po Brotherhood ale jest jakiś sensowny powód żeby wcielać się w dziadka najmniej lubianego bohatera?

Może być spoiler z AC3

 

 

No tak Connor był ch.ujowy ale jego ojciec templariusz był w za(pipi)ista postacia(lepszy od swojego synusia). A najlepsze jest to że on sam był templariuszem a jego przodkowie należeli do assaynow. Może się wyjasni dlaczego Haythem został templariuszem. Najbardziej ciekawi mnie to kto będzie "siedzial" w Animusie? Przeciez Desmond nie żyje.

 

 

Może być ciekawie

 

 

Może teraz ojca Desmonda podepną do fotela? Chyba że wynajdą jakiegoś zaginionego brata czy coś w tym stylu. Nie zdziwię się też jak Desmond powróci. Okaże się że przeżył i dalej będzie ratował świat, albo że zapadł w śpiączkę i w czasie snu wcieli się w kolejnego assasyna.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Bardzo mnie cieszy ta informacja, bo dla mnie wszystkie części AC zabijają klimatem i możliwością uczestniczenia w niektórych wydarzeniach historycznych.

 

A na PS4 życzę sobie Asasyna w czasach I wojny światowej, gdzie zobaczymy zamach na Franciszka Ferdynanda, czy rewolucje bolszewickie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.