Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko przypomne jakie screeny dawali do wersji na psp

 

bullshot

assassins-creed-bloodlines-gameplay-scre

 

prawdziwa grafika

958338_20091117_screen002.jpg

 

 

 

 

 

 

ale mam nadzieje że sam klimat bedzie fajny, i rozwiązania gameplayowe ciekawe... i że pirackie klimaty staną sie modne i wyjdą jakieś naprawde fajne pirackie gry

Odnośnik do komentarza

Info ze wszystkich zapowiedzi w skrócie:

 

 

 

-only short gameplay was shown
-new team
-development began in the summer of 2011
-written by the scriptwriter of Revelations
-no campaign co-op
-player will be an employee of Abstergo Entertainment, a subsidiary of Abstergo Industries
-no Desmond, but other characters will return
-something similar to the brotherhood of assassins will be back
-setting includes Cuba, Bahamas, Nassau and south Florida
-game includes jungles, temples, Mayan ruins, underwater ship wrecks and more
-a lot of work is put in improving stealth
-ocean combat and exploration center of the game
-Player can use a spyclass to spot ships with an overlay explaining weapons, treasure etc 
-swimming and underwater combat is in
-hunting whales is possible
-no carefully crafted subtext or political intrigue
-Templars will be back
-enemy will be a collective of rival pirates
-certain islands will be difficult to access at the beginning of the game
-more tall buildings than in AC3

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie:

Czy ACIVBF jest grą nowej generacji? Jaka jest różnica między wersją na nową generację a wersją na PS3/Xboksa 360?

Jean:

Nadchodząca cześć będzie również dostępna na konsole nowej generacji. Prócz ulepszonej grafiki i fizyki, wersja na nową generację zaoferuje graczom nowe możliwości dzięki połączeniu przez sieć, co pozwoli im poczuć - nawet jeśli są zwolennikami Single Player - że lepiej być Single Connected Player. Oznacza to, że następna generacja konsol umożliwi graczom bawić się solo, a jednocześnie czerpać korzyści z bycia częścią ogromnej społecznosci

Opcje Spolecznosciowe ewryłer

 

http://zakon-ac.info/artykuly-a-1121-Assassins-Creed-IV-Black-Flag-Pytania-i-Odpowiedzi

 

Tu macie długi wywiad na temat ac4

Odnośnik do komentarza

Żal. Tasiemiec robią z tego konkretny i będzie to pierwsza odsłona serii, której na pewno nie kupię na premierę. Miała być ogromna rewolucja między II i podchodnymi a III częścią, a wyszło lekkie podrasowanie kilku patentów, nowy setting, a reszta bez zmian. Tutaj w ciągu roku wydają prequela, który zapewne będzie po raz enty już odgrzewaniem. Poza tym bitwy morskie osobiście nie robiły mi zbytnio i tym bardziej nie czekam. Zamiast wstrzymać się chociażby do jesieni '14 i wypluć dopakowaną grę z pomysłem i na prawdę dużą dawką nowości na next-geny, dają najprawdopodobniej odgrzewankę, a szkoda. No, ale wiadomo, że kasa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A niech sobie wychodzą kolejne części. Nikt nie każe Graczom wydawać kasy co roku na Asasyna (ja np. nie kupuję CODów).

Najgorsze tylko, że te gry są niedorobione! Zresztą nie dziwne zbytnio- przecież to Francuzi. Porównałbym robienie przez nich gier do produkcji samochodów- wygląd i prezencja ładna a co w środku to wszyscy wiemy :P

 

Mam nadzieję, że Watch Dogs pod tym względem mnie pozytywnie rozczaruje.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłem fanem serii, grałem właściwie tylko w jedynkę która podobała mi się lecz nie sprawiła żebym odczuwał ochotę grać w kolejne części. Natomiast osadzenie "czwartej" części w klimatach piratów momentalnie mnie złapało i na pewno nie odpuszczę tego tytułu. Yano swego czasu tak często pisał o "GTA na karaibach" że po zobaczeniu tych screenów i mając w pamięci jego posty spodziewam się fantastycznej przygody. Mnie mają!

Odnośnik do komentarza

Sory, ze post pod postem, ale jestem wlasnie po artykule z GI o AC IV Black Flag.

 

Calosc skupia sie na wersji current genowej, a sam jej pomysl mi bardzo zasmakowal. Podoba mi sie, ze Ubi chce byc tym dla pirackich sandboxow co RDR dla westernowych. Zobaczymy jak wyjdzie.

 

W ogole nie nastawiam sie na jakies zmiany w systemie walki czy AI przeciwnikow. Pojawia sie jakies male bonusy z przeskakiwaniem miedzy 4 pistoletami czy 2 mieczami. Liczylbym raczej na jeszcze wiecej animacji w czasie walki. To bedzie AC III +.

 

Miasta. Szczerze? AC slynie z genialnych miast, po czym w AC III wywrocili ich koncept do gory nogami. Wiekszosci sie nie spodobal, ja jestem gdzies po srodku. Szybciej sie po nich przemieszcza, ale nie maja tego uroku co Damaszek, Wenecja, Florencja, Rzym czy Konstantynopol. Do tego wiekszosc terenu to Pogranicze (dobrze? Pogranicze?). Tutaj znowu miasta beda raczej podobne. Jednak szczerze powiedziawszy, to plywanie bedzie perelka. Jedna z lepszych rzeczy w AC III to bitwy morskie, a zaliczylem opad szczeny jak plynelo sie miedzy wysepkami blisko brzegu. Licze na niezla jazde i w wiekszosci zwiedzanie wysp.

 

Jara mnie to, ze bedziemy sobie plynac po oceanie, zatrzymac sie, wyskoczyc ponurkowac, wrocic ze skarbem, plynac dalej. Wezmieny lunete w poszukiwaniu wysp, jakas wypatrzymy, plyniemy tam i odkrywamy miejscowke. Brzmi zaje.biscie i mam nadzieje, ze bedzie to zrobione ciekawie. W trakcie namierzania nie bedzie auto aimu, wiec teraz polowanie bedzie mialo sens. Szczerze to mam nadzieje, ze wroci luk to wtedy ten zaniedbany element w AC III nabierze rumiencow. 

 

Zobaczymy, trzeba czekac na E3 ale zapowiada sie smakowicie. AC jest tasiemcem niewatpliwie, ale to co mnie cieszy, to fakt, ze Ubi przynajmniej w kazdej czesci (najmniej odczuwalne co prawda to w Brotherhoodzie i Revelations) cos dodaje, zorbudowywuje gameplay. Obiecuja poprawe, jezeli chodzi o bledy (yeah right). To moze byc najlepszy Asasyn.

Odnośnik do komentarza

Ciekawia mnie dwie rzeczy

 

Czy Ubi zrobi to raz jeszcze i wykreuje takiego bohatera jakim był Ezio,postacią z która mogliśmy się zżyć. Obserwowalismy jego narodziny i jak stawał się Assasinem w AC2. Widzielismy jak stawał się mistrzem i mentorem Assasinow w AC:B,a AC:R pozwolilo na zobaczyc ostatnia podróż Ezia. Tak bardzo się z nim zżyłem ze po ukończeniu Reveletions i obejrzeniu Embers uroniłem łzy

 

Zastanawia mnie czy Connor jeszcze powróci do AC czy był takim "jednorazowym wybrykiem"

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.