Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do Trials Fusion i ogrywam trasy z dodatków. Jako, że ambicja mi nie pozwala na zwykłe przejście trasy to staram się wykręcać jak najlepsze czasy, niekiedy wielokrotnie powtarzając dany poziom, bo gra do łatwych nie należy. No i cały czas na większości tras gra prezentuje się pięknie. Szczególnie w dodatkach gdzie mamy na jednej trasie kilka stref z różnym klimatem. No i nawet fajnie jest pobijać czasy znajomych. Szkoda jedynie, że multi potrafi się wykrzaczyć, ale i tak gra się zajebiście.

Poniżej krótki gameplay z trzeciego dodatku, który aktualnie ogrywam. Trasy z poziomu Medium, a i tak na niektórych uzyskać złoto jest dość ciężko. Te na Hard są już mega wymagające, a Extreme to już czysty hardcore.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
25 minut temu, Arkady napisał:

Prey, świetna gra kupiona za groszę, mogło być bardziej mrocznie ale klimat stacji kosmicznej robi swoje.

 

Zazdroszczę Ci tych wrażeń - niestety mam je już dawno za sobą.
Ja w samym "godzinnym" demo spędziłem... 8h :)
Gierka kupiona praktycznie na premierę, cudowne doświadczenie i jeden z moich TOP 3 zeszłego roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Spacelords

 

Chaos na początku. Menu chaotyczne, nie mogę grać postacią, którą chciałbym, bo postacie się odblokowuje za levelowanie w grze. Co za bzdura.

Jest multi i jakaś historia w formie filmiku, którą reszta graczy przed rozgrywką przerywa i tkaie buty. Poza tym wrzuca mnie do gry z ludźmi lvlem ponad 100, gdy ja mam tylko 2gi.

Jest też jakiś single player. ale po jedenj misji nie pozwala mi na kontynuację.

 

Ogólnie fajnie to wygląda, ale wspomniane powyżej głupoty psują frajdę z gry.

 

Odnośnik do komentarza

Spiderman. Fenomenalna gra jak na razie. Trochę za dużo znajdziek, ale co się pohuśtam po mieście to moje. Wyjątkowo nie lubię systemu walki a'la Batman AA, ale trudno. Nauczyłem się i klepie combosy po 50hitów (a w batmanie nie potrafiłem). Jedyne co mnie kłuje to brak jakichkolwiek innych superbohaterów. Są Łotry ale przydałyby się gościnne występy Avengers, Strange'a a przede wszystkim Daredevila. 

50% na liczniku. Możliwe, że za tydzień już będzie platynka.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, szczudel napisał:

 Wyjątkowo nie lubię systemu walki a'la Batman AA, ale trudno. Nauczyłem się i klepie combosy po 50hitów (a w batmanie nie potrafiłem).


To całe szczęście, że tu takiego nie ma - odpal Spider-Man 2 na PS2, a potem napisz jeszcze raz, że to "system walki a'la Batman AA" :)
Co do znajdziek to nie ma z tym tragedii, ale wczoraj prawie rzygałem z nudów, jak robiłem te misje ze studentami - no takiego szajsu to by się UBI w pierwszym WATCH_DOGS nie powstydziło.

U mnie jak widać na tapecie też Pająk, platynka to kwestia najbliższych godzin i wtedy z czystym sumieniem mogę odpalić coś innego. Kusi powrót to AC Syndicate, żeby trochę nadgonić progres, bo w końcu wypadałoby poznać to Origins, które teraz klonują :)

Odnośnik do komentarza

System kombosów jest świetny. Czuć tą lepkość pająka, ale tez zarazem bardzo prosty. Gram na trudnym, a bez problemu potrafię dobić do 100 hitów. Nie żebym sie chwalił - wystarczy dobrze podpakować postać i unikać ciosów, czas praktycznie nie istnieje. Wyzwaniem są drony na złoto. Tutaj jestem noga, jak na razie :dafuq:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Shadow of the Tomb Raider - drugie przejście, tym razem na najwyższym poziomie trudności.
Znów bawię się tak samo dobrze, jak za pierwszym razem, co chwila odpalam tryb foto i nie mogę nadziwić się, jaka ta gra jest ładna. Do tego ta eksploracja, wspinaczki, łuk...
Dla mnie to drugi najlepszy tytuł tego roku, tylko po God of War (oczywiście wiadomo, że za tydzień kolejność się zmieni, ale póki co...) :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.