Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz akurat gram w WD dorywczo po 1-2 misje, przygotowuje się na nadejście Diablo 3 na PS4 grając na PS3  - przeniosę save-y, oraz zamówiłem za 200zł w promo te oto gry:

http://www.thegamecollection.net/murdered-soul-suspect-ps4.html

http://www.thegamecollection.net/thief-ps4.html

W sumie z wysyłką 210zł. IMO opłaciło się. Wersja Region 2 więc napisy PL powinny być, dam znać jak gry dojdą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

TLoU i nie zamierzam przestawac ;-) polecam tym co sie jeszcze nie zdecydowali...eee...sa tacy?

Ja np., kiedyś zagram, ale ciśnienia nie ma.

 

 

Wczoraj dobiłem do 100% ale się jej nie pozbywam zatrzymam do kolekcji, będziesz chciał zagrać to ci pożyczę.

 

A teraz zabieram się za AC4: Black Flag i nie zamierzam włączać innej gry zanim nie dobiję do 100%. To ostatnia moja gra na liście psn z trofeami on line.  :verymad:  Po tej grze będę mógł ogrywać starsze tytuły.  :sweat:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Killzone na singlu zaliczony, jak dla mnie tryb dla jednego gracza lepszy od trójki, miło mi się grało, fajny patent z dronem, ktróry spełnia 4 podstawowe funkcje. Podoba mi się w singlu, że wszystkie misie nie polegały tylko na strzelaniu. Multiplayer w KZ też spoko, gram z przyjemnością. 

NFS:Rivals, początek nowej generacji, grafika niezła, czasami nieźle oczo(pipi)%a. Przeszedłem tryb bandziora (na szybko 6godzinek), przyjemny tytuł, jeszcze pojeżdzę policjantem i porobię misje, które ominąłem.

FEZ (sierpień ps+), ciekawa gierka logiczno-platformukowa, ciekawa stylistyka i klimatyczna muzyczka.

Następne plany Battlefield 4 planuję skończyć singla (myślę, że te 5 godzin się przemęczę), potem multiplayer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...