Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Gdyby ktorykolwiek ze zgredow mogl przekazac mutkowi, ze czeka tu na niego post:

Czesc mutti tu okens, sluchaj chcialbym sie z toba skontaktowac i oddac ci pewna wlasnosc... dlaczego wyszlo jak wyszlo wyjasnie ci w mailu ale wszystko na ciebie czeka w nienaruszonym stanie. Wina nie lezy tylko po mojej stronie i mozesz miec pretensje ale postaram ci sie to zrekompensowac. bylbym wdzieczny za adres to wysle ci paczke bo nie ma mnie teraz w polsce... servus

moj mail to okens@tenbit.pl

jak sie odezwiesz to odpisze zarazu w przyszly poniedzialek( swiateczny bodajze)

Odnośnik do komentarza
Gdyby ktorykolwiek ze zgredow mogl przekazac mutkowi, ze czeka tu na niego post:

Czesc mutti tu okens, sluchaj chcialbym sie z toba skontaktowac i oddac ci pewna wlasnosc... dlaczego wyszlo jak wyszlo wyjasnie ci w mailu ale wszystko na ciebie czeka w nienaruszonym stanie. Wina nie lezy tylko po mojej stronie i mozesz miec pretensje ale postaram ci sie to zrekompensowac. bylbym wdzieczny za adres to wysle ci paczke bo nie ma mnie teraz w polsce... servus

moj mail to okens@tenbit.pl

jak sie odezwiesz to odpisze zarazu w przyszly poniedzialek( swiateczny bodajze)

Fajnie, ze przyznajesz sie do "czegostam" ale zawsze mozesz isc za ciosem i skierowac "wyznanie" wprost do Muttiego - artur_salwarowski@o2.pl.
Odnośnik do komentarza

A ja mam w sumie pytania do obojętnie którego z zg(red.)ów.

 

1. Ostatnio przeczytałem że Dead Space zagości na naszych pułkach już w Halloween. Mowa tutaj o wersji na X360 czy PS3?

 

2. Kiedy będą kolejne newsy na temat Dead Space w PE? Coś więcej o Multi?

 

3. Ostatnio zastanawiałem się co z graczami z aktualnego XL, tzn. ranking. Wielu gra, wydaje kasę na gry żeby nabić swój GS, a co jeśli wejdzie "Xbox 3"? Wtedy ranking nadal będzie czy może wejdzie nowy? Są jakieś informacje na ten temat?

 

4. Czy wiadomo już coś o FIFIE 09? Na jakie platformy się pojawi (na PS2 tak czy raczej nie?). Jakieś newsów na temat tej właśnie produkcji kiedy ewentualnie mogą się pojawić w PE? No i czy elektronicy maja zamiar dotrzymać słowa z wersją na PC która ma w końcu wyglądać jak te z X360/PS3 czy może PeCetowcy znowu dostaną grę graficznie podobną do aktualnej Fify 08 na PC?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Nie wiem czy już ktoś zadawał to pytanie (ani nie wiem czy ktoś odpowie), ale zapytam :P :

 

Czy Butcher KIEDYKOLWIEK uśmiechnął się do zdjęcia?

Nie. Butcher operacyjnie usunal sobie miesnie twarzy.

Butcher to twardziel, słucha White Zombie i innych gardłowyjców, więc swój chłop, a tacy się nie uśmiechają (chyba że to wydaniu kolejnego "za(pipi)istego" albumu zespołu popKORN)

 

Mazzi na prezydenta! Za takie felietony/reportaże/rozprawki ;) powinien co najmniej Pulitzer'a dostać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Mazzi na prezydenta! Za takie felietony/reportaże/rozprawki ;) powinien co najmniej Pulitzer'a dostać.

 

? Pisze świetnie, ale do poziomu publicystów z POLITYKI czy z GW to daleko, nieosiągalna droga... piszę to oczywiście z perspektywy czytelnika, nie pisarza

 

O matko, to już trochę przesadziłeś :lol: . Równie dobrze mogłeś napisać, że Mazziemu daleko do Marqueza i też byś trafił :D . Mazzi mimo wszystko powinien być zadowolony, że się Go porównuje do Bandyka, Marqueza i innych ;)

Odnośnik do komentarza
Mazzi na prezydenta! Za takie felietony/reportaże/rozprawki ;) powinien co najmniej Pulitzer'a dostać.

 

? Pisze świetnie, ale do poziomu publicystów z POLITYKI czy z GW to daleko, nieosiągalna droga... piszę to oczywiście z perspektywy czytelnika, nie pisarza

 

O matko, to już trochę przesadziłeś :lol: . Równie dobrze mogłeś napisać, że Mazziemu daleko do Marqueza i też byś trafił :D . Mazzi mimo wszystko powinien być zadowolony, że się Go porównuje do Bandyka, Marqueza i innych ;)

 

 

Relacja Mazziego świetna- ale raczej dlatego gdyż odbył ciekawą podróż. Warsztat pisarski - bez uniesień. Za dużo scematów, nie zaskakujesz Mazurze (nie tylko ten text ale wogóle). Pracuj- bo warto być oryginalnym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...