Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Perez o co chodzi z tymi znaczkami. Piszę posta a potem mi wkleja takie coś:

http://www.psxextreme.info/topic/102778-monitor-full-hd-pomoc/?p=2800986

 

najgorzej jest jak napiszę długiego posta, znajdę literówki, daję edytuj, poprawiam daję zapisz i nagle cały post jest w takich znaczkach. serio poprawianie tego wszystkiego w długim tekście jest męczące. 

Odnośnik do komentarza

A to od razu piszesz posta na forum czy w jakimś edytorze tekstu? Bo to są znaczniki HTML-owe, jakby z jakiegoś edytora je zasysało. 

 

tak tak, zawsze korzystam tylko z tego pola do odpowiedzi na dole strony. Korzystam z Google Chrome Wersja 25.0.1364.172 m Czasami jest tak, że nagle czcionka staje się "maszynowa" i wtedy wywala znaczniki. Dzieje się to automatycznie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobry dział, ale nie mogę się zalogować na swoje konto z innego kompa niż ze swojego w domu (nie mogłem ani na innym PC ani na telefonie), gdzie pamięta zaloowanie. Wyskakuje, że login lub hasło błędne, a jestem na 99% pewien, że dobrze wpisuję. Jakaś rada ?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Też mam problem z hasłem tylko taki, że po zresetowaniu chcę sobie zmienić je na swoje hasło i jak podaje tylko akutalne hasło i to na które chce zmienić to każe mi wypełnić wszystkie okienka (te ze zmianą maila) no to robię to, ale wyskakuje, że aktualne hasło jest niepoprawne, ale niby jakim sposobem skoro kopiuje je z maila. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

Panowie co jest kurna. Zresetowałem sobie hasło na forum, bo nie pamiętałem jakie mam(mam autologowanie, ale na telefonie już nie). Robię wszystko jak trzeba, przychodzi nowe hasło, przechodzę do ustawień wpisuję aktualne hasło z emaila, nowe hasło i wywala, że blędne aktualne haslo. no wtf. Kopiowałem z emaila jak i przepisywałem normalnie. Zaraz mnie coś trafi. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...