Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka spraw natury graficznej:

- zwiększony został rozmiar wyświetlanych awatarów z 90x90 na 100x100

- zwiększona zostala wielkość awatarów ze 100 do 200kb

- przywrócono opcję dodania tła do profilu - opcja dostępna w ustawieniach profilu

 

Ponadto w związku ze startem nowego PPE zaktualizowany został Regulamin (głównie w kwestiach wcześniejszego powiązania kont obu stron).

 

Forum obecnie działa na najnowszej dostępnej wersji skryptu dostarczonego przez IPB. 

Odnośnik do komentarza

Było tutaj coś dzisiaj zmieniane (lub może jakaś nowa reklama)?

Bo forum coś bardzo chętnie zawiesza przeglądarkę w PS3... Jeszcze koło 16-17 wszystko było ok.

 

e: W sumie nie wiem o co wczoraj chodziło (bo forum co chwilę wieszało przeglądarkę) bo teraz jest już znowu ok.. :unsure:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

dałoby sie zmniejszyć filter antyfloodowy na shoutboxie do bo ja wiem 3 albo 5 sekund? no kurde, ale 17 to jest gruba przesada, człowiek coś źle napisze i jak będzie miał pecha to dowali mu nawet pół minuty oczekiwania na wrzucenie poprawki

Odnośnik do komentarza

nie wiem z czym jest to zwiazane, ale napisze tutaj. Zeby cofnac sie z jakiegos tematu musze kliknac szybko 3 razy na "strzalke wstecz" jak klikne raz to nic sie nie dzieje, na innych stronach jest normalnie

 

Mam to samo. Czasem zaskakuje za pierwszym razem, ale ogólnie trzeba po kilka razy klikać.

 

Edit: A dodam jeszcze, że u mnie to występuje na firefoxie.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

dałoby sie zmniejszyć filter antyfloodowy na shoutboxie do bo ja wiem 3 albo 5 sekund? no kurde, ale 17 to jest gruba przesada, człowiek coś źle napisze i jak będzie miał pecha to dowali mu nawet pół minuty oczekiwania na wrzucenie poprawki

 

Ustawione 10 sekund. A ogólnie lepiej sprawdzać, co się pisze :P.

 

Temat z cofaniem sprawdzimy. Na forum nie dogrywaliśmy ostatnimi czasy żadnych rzeczy, tak że nie wiem, skąd mogło się to wziąć. 

Odnośnik do komentarza

 

nie wiem z czym jest to zwiazane, ale napisze tutaj. Zeby cofnac sie z jakiegos tematu musze kliknac szybko 3 razy na "strzalke wstecz" jak klikne raz to nic sie nie dzieje, na innych stronach jest normalnie

 

Mam to samo. Czasem zaskakuje za pierwszym razem, ale ogólnie trzeba po kilka razy klikać.

 

Edit: A dodam jeszcze, że u mnie to występuje na firefoxie.

 

U mnie na chrome to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W dziale Microsoft dodaliśmy stosowne subforum dla nowej konsoli MS. W ciągu najbliższych dni (do weekendu) powinniśmy ogarnąć temat przebudowy forum pod kątem Multiplatform. 

Z tego co widzę to już ktoś pozakładał tematy o AC IV i Watch Dogs. To chyba nie miało być dozwolone aż przebudowanie nie będzie zakończona?

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy ten dział "multiplatformy" to taki dobry pomysł, teraz tablice danej konsoli maja zawierac tylko tematy o exach?

dużo będzie skakania

do tej pory jak ktoś ma ps3 to wchodzi do tego działu i obczaja wszystkie tematy o grach na ps3, teraz bedzie musiał obskoczyć pół forum zeby to prześledzić :confused:

 

 

wiem że na multiplatformach tematy na tablicach obu konsol sie dublowały, ale mimo wszystko ....

 

pozatym teraz zwiekszy sie poziom wojenek między konsolami bo w jednym temacie będą siedziec ludzie z obu konsol

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...