Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Ten artstyle po prostu mnie odpycha. Darksiders pełną gębą.

 

Grałeś w Darksiders? Bo moim zdaniem tylko zbroja przypomina trochę postać Wojny z pierwszej części, ale reszta jest dużo bardziej stonowana i poważna. Darksiders to trochę mroczniejsza Zelda po prostu.

Odnośnik do komentarza

Generalnie polecam ci pierwszą część Darksidersów, ale gra jeśli chodzi do artstyle jest mocno bajkowo-komiksowa, że tak się wyraże więc nie widzę dużych podobieństw do Lotf, ale to może tylko ja.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Na chwile obecna spadlo mi cisnienie na Asasyny, gdzie Unity nie jest juz pazdziernikowa premiera i najbardziej interesujaca pozycja w tym wlasnie miesiacu jest dla mnie LotF. Zobaczymy recenzje, ale ciekawi mnie ten tytul coraz bardziej kazdego dnia. Jak kupowac to tylko nowke, zeby dac chlopakom odzew, ze ich sie wspiera. Oby ten tytul wypalil.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no właśnie coś takiego jak napisał kolega wyżej, gra wydaje sie jakaś taka statyczna, brakuje dynamiki w walce,

sama kolorystyka nie jest ani mroczna, ani przyjemna specjalnie dla oka

kolory wydaja sie jakby wyblakłe, jak patrze ma gameplay to chce mi sie spać

takie moje odczucia, raczej odpuszcze sobie ten tytuł

 

jeszcze 1h gameplayu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mega mi to zalatuje Darskiders - a obydwie części bardzo mi się podobały. Może być dobry tytuł.

 

Tylko walka wydaje mi się nijaka - nie czuć w ogóle ciężaru broni naszego pomagiera i ataki wchodzące w moby przelatują jak przez masło.

 

No właśnie ja się łudziłem, że to będzie bardziej Darksiders (zagadki, eksploracja, skakanie, walka) a nie klon DS, jednak zdecydowanie bliżej mu do tego drugiego tytułu :(     Poczekam na Blodeborn, a to najwyżej sprawdzę jak zejdzie poniżej 100 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja równiez pre-orderuje gierkie, bo zapowiada się soczyście i mam nadzieje że wkońcu nie zawiode się na CI bo jak się zawiode to będzie to ostatni raz :D

Dodatkowo dziś wyszedł gameplay praktycznie 5 godzin, jak ktoś zainteresowany to można oblukać, ja sobie tylko przewijałem i obejrzałęm może z 5 minut i zapowiada sie soczyście reszte sam sobie obczaje :D



+ jak dostane gre to może postrimuje troche :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...