Skocz do zawartości

Fire Emblem Awakening


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem full 3D podświetlanie na maks i internet ale może 3DS ładowałem w środę i dlatego bo nie pamiętam ale mniesza z tym. Po demku jako że grałem do tej pory w wszystkie odsłony jakie wyszły na zachodzie tylko 2 nie ukończyłem to jestem zainteresowany grą . Po 1 suporty w końcu maja jakies zastosowanie bo na polu walki postać stojąca obok atakuje jak my kogoś zaatakujemy co jest super w końcu to widać. Supporty miały bonusy ale 2 kolo nie atakował podczas naszego ataku tylko wzrost parametrów był. Animacje podczas walk są ładniejsze niż w Radiant Dawn tylko spirte są małe na planszy. Już się nie mogę doczekać kupujemy z bratem on przejdzie i ja tez cisnę po nim. Co jeszcze postacie maja ciekawy design mam nadzieje że główny bohater będzie niczym Ike na koniec. Ucieszyło mnie że podczas dialogów czytanych postacie cos mruczą czego w FERD nie było.

Odnośnik do komentarza

Radiant Dawn to kontynuacja Path of Radiance z GCN wiec jest sporo nawiązań jeśli grałeś na GC nie będzie problemu. Fabularnie jest wyśmienita wiec warto tymbardziej jak ma się ukończone PoR bo wykorzystuje z niego save do przeniesienia kilku rzeczy. A o wersji na 3DS na razie tylko demo mam za sobą i nie wiem jak z nią tam jest. Weź najpierw wersje na 3 DS jak nie zaznasz sytości bierz FERD. Taka kolejność była  by dobra.

Odnośnik do komentarza

z tego co widzę poprzedniczka przez recenzentów nie była rozpieszczna to czym zasłużył sobie Awakening ? Warto zainteresować się wersja Wii czy lepiej w pierwszej kolejności 3DS atakować a Radiant Dawn olać ?

 Zapewne tym, że odsłona na Wii nie wiele się rózni od odsłony na GC'ka, ale to stwierdzam tylko tak poglądowo, bo to jedyna odsłona w którą nie miałem okazji zagrać (oczywiście mam namyśli odsłone z "kostki") :(.

Jesli chcesz zapoznać się z FE, to może jednak lepiej zacząć przygode od wcześniejszych odsłon, bo może się okazać, że po zmianach jakie zaszły w Awakening, cieżko Ci będzie przysiąść do starszych odsłon, - ale to takie moje gdybanie, bowiem ja nie miałem z tym problemu. Gdy z czystej ciekawości (brak pełnego tłumaczenia) sięgałem choćby po pierwszą odsłone na emulatorze NES'a lata temu...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Też gram na hardzie. Było całkiem spoko, trudność w sam raz, aż doszedłem do chaptera 5. Powtarzam już chyba z piąty raz, bo ciągle ktoś mi prędzej czy później ginie (gram na classicu i nie chcę tracić kogokolwiek już na początku). Chyba w akcie desperacji pogrinduję parę poziomów na dlc. Ale gra świetna jest.

Odnośnik do komentarza

5 Poziom to przesada, zrobiłem go na hardzie, ale połowa umarła, no to jedziemy od początku... xd Najbardziej boli kiedy ktoś z 100% hp od razu ginie w jednej turze

 

Ja zdążyłem już uśmiercić 2 albo 3 postacie, uznałem, że raz, będzie coś nowego przy kolejnym przejściu, plus fajnie się oswoić z tą mechaniką utraty postaci ;)

Edytowane przez Artoth
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.