Skocz do zawartości

Vikings - 2013 - HistoryHD


xbor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co taka cisza w temacie? Dojebali mocno do pieca w finale :obama: :obama:

 

Śmierć Helgi chyba dobiła mnie najmocniej. Strasznie szkoda mi Flokiego. Nie dość, że tyle już stracił to jeszcze to na koniec :(

Podczas bitwy ciary na plecach miałem non stop, coś pięknego :banderas: Teraz tylko czekać na nowy sezon

 

 

W drugim spoilerze daje teaser 5 sezonu  :fsg:

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Finał troszkę rozczarował.

 

 

Bitwę spokojnie mogli dokleić do poprzedniego odcinka, bo wcale nie była taka długa i epicka, żeby ją rozciągać na kolejny epizod.

 

Zrobił się mały przesiew w obsadzie - odpadł Sigurd (i dobrze, bo był słabą postacią), Helga (lekkie zaskoczenie, ale jej cały wątek z porwanym dzieckiem i jego zakończenie był po prostu głupi), no i Ecbert (jego najbardziej mi szkoda, bo razem z Ragnarem to dwie najbardziej wyraziste postaci w całym serialu).

 

W ogóle od jakiegoś czasu oglądam cały serial raczej z sentymentu do poprzednich sezonów. Nie widzę też postaci, która mogłaby udźwignąć kolejny sezon.

W końcówce pojawia się co prawda Heahmund - może on wniesie trochę powiewu świeżości (swoja droga fajnie oglądałoby się serial o Krzyżowcach).

 

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak krąży mi po głowie myśl, że nie do końca jestem zachwycony końcówką.

 

Helga z tym bachorem wku.rwiała mnie od samego początku, Sigurd bawiący się w młodego Jamesa Hetfielda też, więc chwała Bogom że w końcu zrobili z nimi wyjazd.

Jedyne co mnie zaskoczyło w tym odcinku, to rozgrywka Ekberta, której w ogóle się nie spodziewałem. No ale z drugiej strony strasznie mi szkoda tej postaci, bo po Ragnarze to był najlepszy charakter w tym serialu. Teraz gdy obu brakuje, to nie wiem kto tu jeszcze będzie w stanie przykuć dostatecznie uwagę. Bjorn jeszcze te 3/4 odcinki temu zdawał się mieć potencjał na dobrego sku.rwysyna, ale od czasu kiedy Ivar postanowił pojeździć po lesie to sie z niego jakaś taka niedoje.bana klucha zrobiła.

No nie wiem co tak słabo :dog:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...