Skocz do zawartości

Punkt krytyczny


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczenie nonstop na 110% nie ma sensu, na pewno nie poprawi to wynikow sportowych, a wrecz przeciwnie.

Jak czuje, ze mam gorszy dzien, to nie nadwerezam organizmu.

A jesli chodzi o przysiady FATG to prawie zawsze zostawiam rezerwe.

 

Co do wspomnianego przez liftinga25 charakteru, tego typowego amerykanskiego pyerdolenia z filmikow motywacyjnych z koksami w roli glownej, stojacymi w podartych spodenkach i wykrzykujacymi sopranem "no pain no gain", "light weight", etc, to im jestem starszy, tym bardziej mnie to smieszy. Ja nie potrzebuje tego, zeby isc na silownie i zrobic co trzeba. Robie to, bo to lubie. Chce byc lepszy niz bylem wczoraj. I tyle. Nie musze sie nakrecac jak jakis gimber, onanista, czy typowy przyglup-kulturysta. No bo sorry, w glowie to oni duzo najczesciej nie maja.

Zgadnijcie jaka grupa spoleczna ma najnizsze IQ?

Khem :)

Zreszta, ktory inteligentny i zdrowy psychicznie czlowiek chcialby zrobic z siebie postac z kreskowki?

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Retoryka godna mistrza,szkoda że nigdy nie będziesz lepszy niż wczoraj,z prostej przyczyny,jak się zdenerwujesz to masz rozwolnienie,a więc i przyswajalność składników odżywczych jest niska,takie są skutki choroby"jelita drażliwego",trzeba było dbać o zdrowie.Swoja droga dziwne,że i bez koksu doprowadziłeś się do takiego stanu.

Odnośnik do komentarza

Przez takich ludzi jak litwin przez 13 lat zycia nie interesowala mnie w ogole silowania :/

Ja wlasnie sobie uszkodzilem reke przez punkt krytyczny 4 seria 35 kg na biceps sztanga zrobilem 4 mowie a wcisne te jeszcze 2 pomimo bolu "no pain, no gain" jak mi (pipi)lo to reka mnie teraz napierdala od nadgarstka po lokiec ...

Odnośnik do komentarza

Może i dobrze,unikałeś kontuzji,zresztą czy  to ja ciebie namawiałem do tej serii?Po co brałeś większy ciężar niż jesteś w stanie podnieść?Jakby była dobra technika to byś sobie nie uszkodził.Kto ćwiczy biceps metodą siłową?

 

Co do jelita drażliwego to jest znana,tylko ty nie wiesz dlaczego.Fakt te twoje bycie lepszym,obrazuje się tym ze mimo iż ważysz 20 kg więcej niż ja,nie jesteś w stanie podnieść takich ciężarów jak ja.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

Przeciez ty niedawno sie chwaliles, ze 100 kg na klate podniosles 12 razy xD

WOW SZACUN

Szkoda, ze ja na bary tyle targam ;]

lol,chyba jedno zero za dużo,widzę internetowej spinki ciąg dalszy :P

Znaczy sie 10kg podniosles 12 razy?

No niezle, niezle.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Litwin no wlasnie mam kontuzje a ciezar jest jaki jest machac to tym miesniowo moge spokojnie bo Hantlami i 20 dam rade zrobic kilka serii na biceps ( zazwyczaj nie robie bo nie bede calkowicie bezuzytecznego miesnia przeciazal ) Technika jest ok bo cwicze z ludzmi ktorzy wiedza co robia i ktorzy mnie obserwuja kazdy ma 10 lat stazu bez zamykaniu sie z innymi chlopakami w kiblu z okrzykiem "bij siostro milosierdzia" przed wyjsciem na silownie problem jest w nadgarstku albo lokciu pytanie czy to sciegno czy przyczep a tego sie nie dowiem bez lekarza/fizjo 

Odnośnik do komentarza

 

 

Przeciez ty niedawno sie chwaliles, ze 100 kg na klate podniosles 12 razy xD

WOW SZACUN

Szkoda, ze ja na bary tyle targam ;]

lol,chyba jedno zero za dużo,widzę internetowej spinki ciąg dalszy :P

Znaczy sie 10kg podniosles 12 razy?

No niezle, niezle.

W przeciwieństwie do ciebie,ja mój "wyczyn"mogę udowodnić.Masz dziwną manię 13 -latka,wmawiania innym argumentów użytych przeciwko sobie,poziom rozwoju American Pie.

 

@Ukyo biceps i triceps to małe mięśnie,pracują przy większości ćwiczeń,nie ma sensu ich katować zakresem ruchów mniejszym niż 10,powinno się go dobrze dokrwić i dopiero wtedy zrobić ze 2-3 serie po 8-10 ruchów.Jeżeli masz problem w nadgarstku lub łokciu,to może to jest coś ze stawami a nie ścięgnami.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Lifting, czemu cie tak boli, ze sa ludzie, ktorzy bez nielegalnych srodkow dopngujacych, z przewlekla choroba i przy 3 razy krotszym stazu osiagaja lepsze wyniki od ciebie? Przeciez to normalne, zawsze znajdzie sie ktos lepszy.

Masz 155cm, nie moja wina, miej pretensje do rodzicow. 

Ty za to latwiej lapiesz mase na pewno, bo jestes niski.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Lifting, czemu cie tak boli, ze sa ludzie, ktorzy bez nielegalnych srodkow dopngujacych, z przewlekla choroba i przy 3 razy krotszym stazu osiagaja lepsze wyniki od ciebie? Przeciez to normalne, zawsze znajdzie sie ktos lepszy.

Masz 155cm, nie moja wina, miej pretensje do rodzicow. 

Ty za to latwiej lapiesz mase na pewno, bo jestes niski.

Oczywiście że znajdzie się ktoś lepszy,tylko chyba żartujesz jeżeli piszesz o sobie :P Nie wiem skąd wziąłeś 12 lat stażu,chyba że doliczasz do tego bieganie za piłką.

 

@Ukyo hantle do podstawa,szczególnie na ławeczce,gdzie nie można zarzucać,dobre też jest wolne podciąganie w wąskim chwycie podchwytem,można to traktować jako ćwiczenie siłowe.Triceps jest mały w stosunku do innych mięśni,gdzie używa się systemów siłowych.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ziomie, sa na forach w necie twoje wpisy o prohormonach sprzed 8 lat ;) Ze polecasz ;]

Wklejalem kiedys przeciez.

Litwin nawet przylapany na goracym uczynku zaklina rzeczywistosc :)

 

W ogole czemu ty sie zawsze czepiasz jak ktos neguje sterydy?

O co ci chodzi?

Czy czlowiek moze miec wieksze kompleksy?

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Ziomie, sa na forach w necie twoje wpisy o prohormonach sprzed 8 lat ;) Ze polecasz ;]

Wklejalem kiedys przeciez.

Litwin nawet przylapany na goracym uczynku zaklina rzeczywistosc :)

lol, jaki to gorący uczynek?Pisałem o różnych rzeczach,co nie znaczy że wszystko jadłem.Opinie można zbierać testując rzeczy na sobie,lub wyciągając średnią z opinii innych.

Odnośnik do komentarza

przy prostych plecach, jako takim rozciągnięciu i ruchomości w stawach, te 3 cm poniżej czubka głowy jest okej, z małym ciężarem zchodzę niżej. ale to jest dość indywidualna kwestia, znam gości co z samym gryfem nie zejdą poniżej czubka głowy bo im stawy wykrzywia. ja głównie wyciskam za głowę i w życiu nie miałem z tym żadnej kontuzji nawet najmniejszej, ale jak mówie - indywidualna sprawa. siłownia ma to do siebie, że pewne ćwiczenia to "nienaturalne ruchy".

 

czyli jak ? wolny ciężar siedząc oparcie z lekkim kątem ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.