Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzę sensu w zakładaniu kolejnych tematów przy okazji kolejnych filmów jako, że łącza się one poniekąd w jedną całość dlatego o wszystkim co w bliższej lub dalszej przyszłości (thor 2, captain america 2, guardians of the galaxy, avengers 2, ant-man) walimy tutaj. na początek jako, że krystalizuje się obsada tego trzeciego zaczynamy od paru mord:

 

z najnowszych wieści: do obsady jako yondu, czyli członek oryginalnego składu GotG z lat 60tych czy tam 70tych dołączył własnie michael rooker. to jest michael rooker, pewnie niektórzy kojarzą:

 

michael-rooker-1.jpg

 

główna rola (star lord) przypadła chrisowi prattowi znanemu dzięki świetnej roli komediowej w "parks & recreation", niedawno można go było też widzieć w "zero dark thirty":

 

eGttMXc1MTI=_o_parks-and-recreation-andy

 

gamorę zagra śliczna zoe saldana, ma doświadczenie w byciu pomalowaną na inny kolor niż jej naturalny - czekoladowy:

 

Zoe-zoe-saldana-32442157-1280-8001.jpg

 

draxx'a zagra jakiś wrestler, będzie cały zielony:

 

dave-bautista.jpg

 

nadal czekamy na ogłoszenie aktorów podkładających głosy pod chodzące wielkie drzewo z królewskim rodowodem i szopa-pracza specjalizującego się w obsłudze przenośnego ckm'u. do rocket raccoona najlepiej pasowałby jakiś twardy cockney dlatego nadal liczę na stathama.

 

zapraszam do dyskusji.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja od siebie polecam GotG. Jak czytałem v4 nie spodziewałem się niczego, a dostałem za(pipi)isty komiks który pod względem klimatu przypomniał hm.... połączenie Die Hard ze Star Warsami.

 

Co raz więcej plotek o "Doctor Strange". Tym razem, tytułową rolę miałby zagrać jakiś Justin Theroux który był scenarzystą Iron Mana 2. Osobiście uważam że VIggo Mortensen to był by za(pipi)isty wybór.

Odnośnik do komentarza

mówisz o tym około 30-częściowym od abnett'a i laninga, które wpisuje się w "annihilation war" i "war of kings"? jeśli tak to również ze swojej strony polecam jako solidne przygotowanie przed wiosną 2014 ;). co do strange'a to miał niby pojawić się na chwilę w nowym thorze, ale nie wiem jak to będzie. cieszyłbym się bardzo bo to jedna z moich ulubionych postaci i jej pojawienie się otworzyło by furtkę do dalszej ekspansji uniwersum - tym razem do tej bardziej magio-centrycznej części.

 

niedawno widziałem gdzieś w internecie plotki co do wyboru aktora, który miałby wcielić się w black panthera. jak dla mnie anthony mackie spoko ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

jeśli już przy thorze jesteśmy to od dawna po sieci lata zdjęcie ecclestona w kostiumie melekitha:

 

thortdw1.jpg

 

wielkie nadzieje pokładam w tym filmie zważając na to osobę reżysera i wieści jakoby w filmie ekipa miała odwiedzić wszystkie 9 światów. loki w bardziej pozytywnej roli jeszcze bardziej podkręca podjarę ;).

Odnośnik do komentarza

jeśli już przy thorze jesteśmy to od dawna po sieci lata zdjęcie ecclestona w kostiumie melekitha:

 

obrazek

 

wielkie nadzieje pokładam w tym filmie zważając na to osobę reżysera i wieści jakoby w filmie ekipa miała odwiedzić wszystkie 9 światów. loki w bardziej pozytywnej roli jeszcze bardziej podkręca podjarę ;).

a ja właśnie w drugą stronę. Thor był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem i stawiam go na równi z IM1. Tutaj na razie nie widzę niczego ciekawego a i fabuła (Loki po raz 3) też mnie jakoś nie przekonuje. Ale poczekam. Pierwszy zwiastun przed IM 3 i trwa 1:41.

Odnośnik do komentarza

Szykować anusy. Jeżeli ktoś przegapił THE AVENGERS w kinie to teraz ma szansę obejrzeć go na wielkim ekranie. W ramach nocnego maratonu z Iron Manem, w sieci kin Multikino pokazane zostaną 3 części Iron Mana + The Avengers właśnie. W Heliosach tylko 3 części Iron Mana z tego co się dowiedziałem.

 

a, jaram się Thorem, bardziej niż IM3 chyba. Jeszcze tylko żeby pokazali jakiś CGI trailer GotG przed "Dark Worlds" i będę content.

 

 

edyta 2

 

Ajmaxowy plakat do IM3. Najładniejszy z dotychczasowych IMO.

 

iron-man-3-imax-poster3.jpg

 

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza
 Ja mam nadzieje ze ten Venom wypali, no i ze sie studia dogadaja co do wystapienia Spider-mana w Avengers.

 

nie ma na to szans, fox będzie się licencji trzymał ile się da. już zatrudnili marka millara nawet żeby pełnił w studiu podobną funkcję jak wheadon w disney'u. trailer thora średni, ale loki wygląda zaje.biście. gotg to co najwyżej teaser bo zdjęcia zaczynają się jakoś w czerwcu chyba.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

do obsady "guardians of the galaxy" dołączył benicio del toro. nie wiadomo jeszcze kogo zagra, ale podpisał kontrakt na wiele filmów marvela i w związku z tym krążą plotki o thanosie, doktorze strange'u albo richardzie riderze czyli oryginalnym novie (to, że nova corps będzie obecne w filmie to już pewniak). nova corps to coś jak zielone latarnie uniwersum marvela ;).

 

695496-the_corps_super.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...