Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, Maus napisał:

#team_batman

marvel? hrrrrrr tfu.

Napisz jeszcze że nolanowski x,d,d,d,d

 

Oczywiście że od zawsze na zawsze Batki Burtona >>> Marvel, ale IW i kilka innych obrazów MU, to wciąż fajne popkorniaki. Tylko nie tak pseudo A class, jak TDK, którego ratował Ledger i parę fajnych scen :potter:

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 23.05.2018 o 22:48, nobody napisał:

Napisz jeszcze że nolanowski x,d,d,d,d

 

Oczywiście że od zawsze na zawsze Batki Burtona >>> Marvel, ale IW i kilka innych obrazów MU, to wciąż fajne popkorniaki. Tylko nie tak pseudo A class, jak TDK, którego ratował Ledger i parę fajnych scen :potter:

 

Człowieku opanuj się. Dark Knight to najlepszy film o człowieku w lateksie jaki kiedykolwiek powstał. 

 

x,d,d,d,d,d,d

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

Człowieku opanuj się. Dark Knight to najlepszy film o człowieku w lateksie jaki kiedykolwiek powstał. 

 

x,d,d,d,d,d,d

W TDK najbardziej lubię scenę w której ludzie Jokera spokojnie patrzą, jak

 

ten pali miliardy dolarów w papierze na ich oczach.

Tuż za nim jest przeżycie (pipi)niecia w dach auta z penthousa, oraz statek pełen więźniów,

 

którzy na spokojnie oddają swój los do dyspozycji pasażerom drugiego statku, po moralizatorskiej gadce wielkiego murzyna.

Ale rozumiem że niższej klasie może się to podobać. 

 

Marvelowski Thanos > pseudo realizm Nolana.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:

No tak oczko wyżej

 

:hi:

 

Ja wstyd przyznać Deadpoola z komiksu nie znam ale konwencja filmu mnie pozytywnie zaskoczyła. Niegrzeczny heros z ciętym języczkiem. Po dwójce spodziewałem się więcej i lepiej i się nie rozczarowałem. Jedynka 7/10 / dwójka 7-/10. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Byłam na Thanosie Infinity War i muszę przyznać, że super produkcja. Poprzednie części Avengers do mnie nie trafiły zupełnie, tylko Thor był całkiem spoko.

Kulminacja wszystkiego jest odczuwalna, więc film trzyma w napięciu, wymieszanie bohaterów i ich interakcje dały świetny efekt i dobrze się to ogląda. Bardzo mi się podobało bezkompromisowe podejście do scenariusza i że

wszyscy dostawali ostry wpier.dol albo umierali

i nieistotne, że

potem to naprawią, by dobro zwyciężyło a fani byli zadowoleni

. O Thanosie z poprzednich filmów pamiętam tylko imię, a tutaj w końcu nadali mu i charakter i historię

i piękny  zachód słońca z refleksją o tym cóż dalej począć ze sobą, gdy wszystkie cele i marzenia już osiągnęliśmy, lecz za jaką cenę, ach za jaką

. Character developement u Kapitana Ameryki to duża niespodzianka i bardzo na plus.

 

TL;DR przystojni mężczyźni docinają sobie sarkazmem i dużo się biją, jest kolorowo i wszystko się wali. Bardzo fajnie się ogląda na dużym ekranie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...