Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mcp napisał:

wynika z tego, że

  Ukryj zawartość

wydarzenia z Ant-Man and the Wasp dzieją się równolegle do wydarzeń z IW. No chyba, że ta scena po napisach też jest po jakimś time-skipie. Scott zostaje uwięziony w quantum realm. Bożeeeee, jeszcze tak długo musimy czekać  :whyyy:

 

 

Wydarzenia z Ant-Man and the Wasp

 

są tuż po "Civil War" i przed akcją z Avengers 3

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

dwójka była taka sobie więc w sumie jakoś nie czekałem na trójkę w jego wykonaniu

 

no ale afera za tweety sprzed 10 lat to jakaś paranoja jest xd

 

zwłaszcza, że chyba przepraszał za nie

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jakby ktoś poczytał moje posty na forum sprzed 10lat to chyba by mnie zwolnił z życia. Trochę paranoja w wykonaniu Disneya który te 20 lat temu kręcił seksistowskie bajki dla dzieci 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, _Be_ napisał:

Jakby ktoś poczytał moje posty na forum sprzed 10lat to chyba by mnie zwolnił z życia. Trochę paranoja w wykonaniu Disneya który te 20 lat temu kręcił seksistowskie bajki dla dzieci 

 

Może niech ktoś przypomni jak Disney nakręcił film gdzie przedstawiał niewolników chodzących do pracy na polach jako uśmiechniętych i zadowolonych z życia ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Cytat

Disney oficjalnie przejął firmę 21st Century Fox - zgodę na taki obrót spraw wyrazili już akcjonariusze.

Od kilku miesięcy fani popkultury zastanawiali się nad tym, czy i kiedy Disney przejmie aktywa 21st Century Fox, z wchodzącym w jego skład studiem filmowym 20th Century Fox, właścicielem ekranowych praw do X-Men czy Fantastycznej Czwórki. W ostatnim czasie do rozgrywki włączył się Comcast, który przebił pierwszą ofertę. Włodarze Disneya byli jednak zdeterminowani i przygotowali umowę opiewającą na 71,3 mld dolarów (jest to kwota o 17 mld dolarów wyższa niż ta, którą firma proponowała na początku batalii).

Zgodę na taki obrót spraw wydali teraz akcjonariusze Foxa – praktycznie wszyscy zebrani na sali głosowali za przejęciem. Warto dodać, że wcześniej zielone światło na transakcję wydał amerykański Departament Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że poza 20th Century Fox właściciela zmieniają także Fox Searchlight i platforma Hulu, w której Disney ma teraz większość udziałów. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze inne kanały telewizyjne i hale produkcyjne.

https://naekranie.pl/aktualnosci/x-men-i-fantastyczna-czworka-sa-juz-w-domu-disney-oficjalnie-przejal-foxa-3382226

Odnośnik do komentarza

Ale to chyba nie carnage, tylko po prostu inny symbiot.

Mi się głos venoma i jego postac podoba, jest jak w komiksach, biega po  ścianach, ciągle mówi o tym co by zjadł, gorzej z całą resztą i efekty to jakaś wersja beta.

Przy czym całe to bawienie sie w venoma obok spidermana, to jakiś skandal.

Wystarczyłby inny design stworka i film mógłby całkowicie nie być marvelem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.