Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ludzi pieje z tego thora 3 a mi to kompletnie nie siadło, od beki jest w tym uniwersum ant-man i tam wyraźnie to widać. A w thorze nawet w ostatniej bitwie są podśmie(pipi)ki ze spadającego z samolotu bannera, no trochę słabo z budowaniem napięcia i dramaturgii skoro od razu przyjmujemy, że to wszystko jest dla żartu.

 

#teamrogers

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Człowiek Mrówka i Osa - w skrócie jestem pod wrażeniem. Nic nie sknocili i zrobili dobry sequel. Jak się komuś podobała jedynka to i dwójka się spodoba. A i scena z :banderas: to coś pięknego :) Nadal film jest zabawny a to chyba najważniejsze. Dobry film do obejrzenia z kumplami. 7/10

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2018 o 09:45, blantman napisał:

Człowiek Mrówka i Osa - w skrócie jestem pod wrażeniem. Nic nie sknocili i zrobili dobry sequel. Jak się komuś podobała jedynka to i dwójka się spodoba. A i scena z :banderas: to coś pięknego :) Nadal film jest zabawny a to chyba najważniejsze. Dobry film do obejrzenia z kumplami. 7/10

 

@blantman

21bt5iv.gif



ODDAWAJ MOJE 30zł ZA BILETY!

Owszem film do obejrzenia z kumplami, o ile mają nie więcej jak 15lat :yao:

Pierwsze 30min to festiwal cringy, rozglądałem się po kinie czy nikt nie zczaił się, że mam 30lat i siedzę oglądając tego marvelowskiego crapa. I kto tu był Osą? XD Nie chodzi o to, że film był gów.niaty, ale infantylny, nawet jak na filmy o kolesiach biegajacych w obcisłych rajtuzach marki Avengers. Łykam Marvela, ale IMHO Ant-man jest dla dzieciaków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dla dobra wszystkich. A w ogóle przed pójściem do kina, to myślałem, że ten post blantmana to Twój post @milan i się zdziwiłem. "Milan poleca antmana jako film do obejrzenia z kumplami? Na pewno musi byc niezły" :reggie: Jeszcze moja się pytała czy na pewno idziemy, a ja majac w głowie post na forum tradycyjnie rzekłem "W necie podobno mówią, że ok, idziemy" XD 

Edytowane przez Plugawy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Plugawy napisał:

Dla dobra wszystkich. A w ogóle przed pójściem do kina, to myślałem, że ten post blantmana to Twój post @milan i się zdziwiłem. "Milan poleca antmana jako film do obejrzenia z kumplami? Na pewno musi byc niezły" :reggie: Jeszcze moja się pytała czy na pewno idziemy, a ja majac w głowie post na forum tradycyjnie rzekłem "W necie podobno mówią, że ok, idziemy" XD 

Czy oglądałeś pierwszą część? 

Czy oglądałeś wersje angielsko jezyczna?

 

Jak na oba pytania odpowiedziałeś tak to PRZEPRASZAM. Jak nie to ZM

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, milan napisał:

Może masorz zrobi poddział Blantmanowe filmy też xD

No i widzisz, pierwszy film Marvela od 10 lat, na który nie poszedłem. Tak wyszło i winię też wyjazd na Brutal Assault. A nawet na turboguwnianej Cornej Panterze byłem :pechowiec:

Nie zdążyłem i teraz czekam na bluryj ripa. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

Czy oglądałeś pierwszą część? 

Czy oglądałeś wersje angielsko jezyczna?

 

Jak na oba pytania odpowiedziałeś tak to PRZEPRASZAM. Jak nie to ZM

 

Zakładasz, że poszedłem na dubbing? Oglądałem z polskimi napisami i łatwo się zczaić, że polskie tłumaczenie jest słabe, nie zmienia to jednak faktu, że humor to raczej dziecinny w tym filmie jest. Czułem zażenowanie siedząc przez pierwsze 30-40min. Coś jakbym poszedł na Beethovena. Syna chętnie bym zabrał na Ant-Mana, ale samemu iść albo z kumplami? Deadpool i Avengers zbyt wysoko podnieśli poprzeczkę, żeby jarać się takim czymś. Jako kino familijne, polecam. A i, żeby nie było scena z serum prawdy mnie nieźle rozbawiła, nic poza tym.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...