Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja byłem wczoraj na ostatnim seansie z napisami i bawiłem się przednio. Humor mi bardzo podpasował, jak dla mnie to jest lepiej niż w Ragnaroku, ale już po jedynce wiedziałem, że tego raczej nie zepsują. Sama postać Ghost mi nie przeszkadzała, ale trochę nie pasowało mi jak 

Spoiler

to co chciała zrobić Janet miało jej pomóc.

 

Ogólnie Masorz to będziesz zadowolony jak już obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Obejrzałem w końcu Mścicieli: wojne bez granic. Nie napisze nic odkrywczego, marvel/10, suchary, wybuchy, pranie się po mordach, już myślałem, że thanos to tylko na ekranie 5 minut będzie, a tu całkiem fajnie go wyeksponowali. Z minusów to momentami cgi dziwne było i kilka głupotek, no ale jak to określił fajnie iron man, źli kosmici chcą zabrać biżuterie dobremu czarodziejowi, mogę przymknąć oko na te brednie.

Najbardziej mnie bawią te kilkugodzinne rozkminy i rozważania na temat filmu w necie, jakie to skomplikowane i skąd mają ludzie wiedzieć co sie dzieje w IW bez obejrzenia 65436`123461 wcześniejszych filmów.

No nic beka ze zyebów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Następne Avengers to koniec Fazy 3 Marvela, a już jest pewne, że w Fazie 4 nastąpi przetasowanie. Filary drużyny (Tony, Steve może Widow i Thor na rzecz Valkirii) idą w odstawkę na rzecz nowych bohaterów i podobnie jak w komiksach Carol Danvers będzie przewodzić nowym Avengersom. Obstawiam, że Cpt. Marvel będzie rozstawiać po kątach Mścieli co nie spodoba się Tony'emu, Steve weźmie na siebie brzemię końcówki IW i ustąpi, a reszta się dostosuje. Mocne promowanie panny Danvers i jej OP moce sugerują, że będzie grać kluczową rolę już podczas kontrataku ludzi.

Odnośnik do komentarza

Wiele się mówi o Eternals skoro pani Kapitan porusza temat Scrull ale to zależy też od DC i ich New Gods(wszystko zależy na jakim etapie jest projekt). Obie rasy wymyślił Kirby niemalże jedna po drugiej i posiadają też wiele wspólnych cech. Jest też Adam Warlock bo nie wiadomo ile się ostało po skrypcie Gunna z GtG3. Tylko pytanie czy znów będą toczyć wątek gemów.

Na pewno nie wezmą postaci kalibru Galactusa. Fantastic 4 poległa przy chmurze, GotG2 skompresowało planetę do wielkości człowieka i też nie bardzo to się udało. Nie będą ryzykować z postacią, której nie da się fizycznie (pipi)nąć w ryj. Nawet z Dormammu mieli problem w Dr Strange'u.

Kwestia mutantów też raczej odpada skoro Feige kiedyś gadał, że crossover nie pojawi się prędko.

Do momentu premiery A4 możemy tylko spekulować co przyniesie Faza 4.

Odnośnik do komentarza

Ja to nie jestem pewny czy taka pełnoprawna Faza 4 na miarę 1-3 będzie w ogóle miała miejsce. Jednak tutaj był jakiś tam pomysł na całość i Thanos jako ostateczny przeciwnik był zapowiedziany już dobre kilka lat przed Avengersami 4. Po pokonaniu Thanosa, co niewątpliwie się stanie, jakoś nie widzę pomysłu na kolejne filmy tak, żeby wyszło z tego coś tak dużego i interesującego jak wcześniej. No i ogólnie to nie bardzo widzę pomysłu na solowe filmy bo jak mają robić je z byle kim to tak średnio bym powiedział. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...