Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tymczasem...

Marvel (a raczej Disney) wyniuchał, podobnie jak DC, że serwis streamingowy ma potencjał więc startują powoli z własnymi projektami. I tak padły zapowiedzi serii z Lokim i Scarlet Witch. Na chwilę obecną wiadomo, że serie będą ściśle powiązane z MCU (bardziej niż seriale z Netflixa i ABC). Za produkcję weźmie się oczywiście Kevin Feige, a zapowiedzi są szumne: serie po 6-8 odcinków wraz z budżetem godnym dobrych filmów. 

Jaką formę przyjmą serie i ile ich będzie jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że można zapomnieć o mini serii z Iron Manem, Kapitanem czy Black Widow jednak nie zabraknie innych postaci znanych z filmów. Tłumaczy się to tym, iż serie mają skupiać się na pobocznych postaciach nieposiadających swoich własnych filmów (choć obstawiam, że bardziej rozchodzi się o przyszłość tych postaci w MCU).

Disney chce mieć gotowy przynajmniej jeden projekt już na start serwisu, czyli gdzieś w IV kwartale 2019.

Odnośnik do komentarza

Oj, odśwież sobie te filmy, a okaże się że jedynym typem, który dawał tam radę to JJJ oraz main villany. Parker nawet po przemianie jest tam mega pisdą.

Albo zwyczajnie obczaj to xd

 

 

Jak dla mnie Homecoming to udane rozdanie dla nowego pokolenia, wychowanego na Ultimate Spodermonie i portalach społecznościowych. No i w końcu, prócz postaci, które w końcu są jakieś, dostaliśmy typa, który wygląda jak nastolatek, a nie 30-letniego starucha udającego licealistę xD 

Odnośnik do komentarza

Powtarzałem ostatnio Spidery Raimiego i matko bosko, jak te filmy się strasznie zestarzały :frog: ale i tak mam do nich mega sentyment, pierwszy Spider chyba na dobre rozpętał szaleństwo na ekranizacje komiksów o superbohaterach, byłem w kinie i mocno mi się wyrył w pamięci, nawet "Hero" Nickelback słuchałem xddd

 

Po tym zwiastunie Cpt. Marvel mam dziwne uczucie nadmiernej gromkopierdności, chyba całe to "girl power" mnie negatywnie nastawia do tego filmu.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, nobody napisał:

Oj, odśwież sobie te filmy, a okaże się że jedynym typem, który dawał tam radę to JJJ oraz main villany

 

 

no to już ma przewagę nad homecoming

 

wiem, że czas nie jest dla nich łaskawy, ale dalej bawię się przy nich lepiej niż przy tym nowym, z którego nie pamiętam NIC xd

Odnośnik do komentarza

no tak średnio z tym porównaniem do 3. dopiero w Homecoming Keaton jako pierwszy dostarczył zarówno charyzmatycznego, jak i działającego logicznie od początku do końca badguya, a w 3 to było jakieś choy wie co 

 

1 godzinę temu, ragus napisał:

 

no to już ma przewagę nad homecoming

  

na plus JJ, Doc Oc i cheesowy Osborn, na minus speszony Parker, wieczna chorągiewka MJ i młody Osborn grający na wy(pipi)ce, więc bilans po latach wychodzi na 0. W HC idealna chemia jest zarówno między Keatonem i Hollandem, jak i nowymi iteracjai Flasha i MJ

 

 

a w sumie oba spojrzenia to kino klasy 6 max 7/10 xd

 

Odnośnik do komentarza

Jest fotka (robiona pralką) Pająka w nowym ciuszku w Spider-Man: Far From Home.

Spoiler



 

Ciężko jednoznacznie stwierdzić ale wygląda na to, że "stealth suit" inspirowany jest serią 

Spoiler

Spider-Man Noir.

Ale do momentu aż nie wypłynie lepsze foto to może być także tylko jeden z gadżetów w stroju Pająka ze zmianą koloru :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, chmurqab napisał:

 

Mają nakręconych kilka cameosów do przyszłych filmów.

 

powiedz że to żart xd. aż czuć tę chłodną kalkulację ze strony producentów. niedługo pewnie umrze, więc musimy natrzepać ile się da teraz.

 

brzmi jak Disney

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...