Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Figuś napisał:

Ohh, jak ja lubię te kłótnie komiksomaniaków o popcornowe kino.

To nie ty pisaleś figuś, że robisz liste misji w rdr w których będziesz wbijał medale złote? :pawel:

16 minut temu, milan napisał:

Kobietom ciężko dogodzić

Co żonka wybredna?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, milan napisał:

Oesu miało  znaczyć "o jezu żebyś wiedział".

A tamto o kobietach to się odnosiło że jak kolega wyżej pokazuje,  sam nie wiesz czego chcesz. Pisma do marvela  o wydawanie tylko  dwóch  filmów raczej nie pomogą.

Ja dobrze wiem czego chce. Chce więcej filmów jak Thor Rangarok raz na rok pójść do kina a nie ostatnio przez okres 12 miesiecy byłem na Thorze, Panterze, Avengersach i teraz ukradłem Antmana a tutaj już kolejny film się szykuje. No jak dla mnie to jest za dużo :reggie: a nie lubie tak jak sugeruje kalel ogladać po łebkach. Co w tym trudnego do zrozumienia?

10 minut temu, Figuś napisał:

Co to ma do rzeczy :rotfl:  i nie robiłem listy tylko według listy :* 

Wyzywasz ludzi od konsolomniaków sam grając dla (pipi)pucharków :rotfl:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, milan napisał:

Myśle ze masz przesyt bo ogladasz tez arrowa, super girl, daredevile, punishery. Inaczej byś nie widział tego tak.

Teraz dobrze. 

 

Daredevil bardzo dobry serial. 

 

8 minut temu, Figuś napisał:

Przeczytaj jeszcze raz tamtego posta - K O M I K S O maniaków :facepalm: co za dzban

A to przepraszam serdecznie, nie musisz wyzywać od razu. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

Możliwe, ja dd skonczyłem w połowie 2 sezonu,  nie mogłem zdzierzyć kolegi Matta i  sekretarki, scena płaczonego grubasa ze Matt  go okłamał to było dla mnie za wiele.

A punisher może kiedys,  ale te uszy.

Znaczy Punisher to takie 5/10, ale lubię postać i Berenthala ma momenty ale ogólnie jest przeciętnie. Daredevil drugi sezon jest kiepski moim zdaniem, ale trzeci jest prawie tak dobry jak pierwszy a momentami nawet lepszy (chociaż pierwsze epizody są takie sobie). Gruby już nie płacze i jest w miare ok, Karen nadal ch,ujowa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Be_ napisał:

Ja dobrze wiem czego chce. Chce więcej filmów jak Thor Rangarok raz na rok pójść do kina a nie ostatnio przez okres 12 miesiecy byłem na Thorze, Panterze, Avengersach i teraz ukradłem Antmana a tutaj już kolejny film się szykuje. No jak dla mnie to jest za dużo :reggie: a nie lubie tak jak sugeruje kalel ogladać po łebkach. Co w tym trudnego do zrozumienia?

Wyzywasz ludzi od konsolomniaków sam grając dla (pipi)pucharków :rotfl:

 

Ale mi chodzi o to że te filmy są tak generyczne i robione na odwal że nie ma w nich nic ciekawego prócz tych scen po napisach. Ładnie ujął to Dem mówiąc że po kolejnym filmie Marvela nie pozostaje ci nic więcej niż czekanie na następny. Thor Ragnarok? No ładniutkie te obrazki iii tyle.

Odnośnik do komentarza

Poważnie nabraleś się na Logana Kalel? wystarczy zrobić smutne miny, klimat osamotnienia i już film lepszy od rajtuzowców? A na Xmenów jak widac starczyło paliwa na 2 filmy, ledwo, apokalipsa wróciła na stare tory,  kolejny film tez raczej nie zachwycli.

A batmany to fajne filmy, ale to Burton wygrał  jeżeli chodzi o  adaptację.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kalel napisał:

Nolanowe Batman, Logan).

tenor.gif?itemid=7258063

6 minut temu, milan napisał:

A batmany to fajne filmy, ale to Burton wygrał  jeżeli chodzi o  adaptację.

Nie rozumiem czemu piszesz w formie mnogiej bo Nolanowi wyszedł tylko jeden film. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

A po co się chodzi na filmy marvela jak nie ogladać obrazki?

Same obrazki nie robią przyjemnego popkorniaka. Marvel bez Thora, Roketa, Starlorda, Tonego i ferajny, byłby tym samym, co większość DCU i adaptacje Snydera. No, poza 300, bo tam ogarniał go na planie jeszcze Miller.

 

9 godzin temu, _Be_ napisał:

Nie rozumiem czemu piszesz w formie mnogiej bo Nolanowi wyszedł tylko jeden film. 

No Interstellar takie 7/10, ale astrofizycznie raczej bez zarzutu. 

 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...