Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Dla fanów Soundtracków i nie tylko. Na sieci już jest dostępny OST do Thora i jeżeli komuś podobał się ten do Iron Mana 3 to i ten przypadnie mu do gustu ponieważ tworzy go Brian Tyler który to robił muzykę do IM3. Czyżby ten sam kompozytor miałby robić ścieżkę do innych filmów Marvela ? Mam nadzieje, bo jak na razie jego OSTy do filmów Marvela to jedna z lepszych ścieżek dziwękowych tego roku. Tutaj próbka głównego motywu z Thora

 

http://www.youtube.com/watch?v=LdCKaZn5vRA

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

potwierdzono telewizyjne plany marvela na następne lata. we współpracy z netflixem stworzą 4 mini-serie: "daredevil", "jessica jones", "luke cage" i "iron fist". zwieńczeniem będzie seria "defenders":

 

http://www.slashfilm.com/marvel-bringing-four-shows-to-netflix-starting-with-daredevil-building-to-the-defenders-event/

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

potwierdzono telewizyjne plany marvela na następne lata. we współpracy z netflixem stworzą 4 mini-serie: "daredevil", "jessica jones", "luke cage" i "iron fist". zwieńczeniem będzie seria "defenders":

 

http://www.slashfilm.com/marvel-bringing-four-shows-to-netflix-starting-with-daredevil-building-to-the-defenders-event/

 

Ofensywy Marvela ciąg dlaszy. ;)

 

 

Takie so gay, ale sugeruje, że Loki zginie. Przynajmniej we mnie takie odczucia wzbudził.

 

Jakieś chińskie kino dało się nabrać na dzieło jakiegoś amatora photoshopa. Przecież w oryginale na miejscu Lokiego jest Natalie Portman.

Odnośnik do komentarza

Jak poprzednicy, Thor 2 spoko, jednak gdy zagłębimy się bardziej w tę banalną fabułę to może głowa spuchnąć od nielogiczności i dziur. Czy Loki kradnie show ? decydowanie tak, ale gdy nei ma na ekranie Kat Dennings. Sam gromowładny blondyn też na plus. Ja tam daje od siebie skromne 7//10 i czekam na ciąg dalszy drugiej fali

 

 

zostać po napisach !!!! Są DWIE sceny. W tym zapowiedz GotG

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

gunn o dieselu:

 

 

 

Yep it is completely official. AND he’s amazing. I never knew someone could say I AM GROOT so many different ways and with such feeling (and that sounds like I’m kidding but I’m not!)

 

rudd już oficjalnie jako ant-man. wyciekło też niby jego zdjęcie w kostiumie ze screen-testów, ale nie chce mi się szukać. z innych newsów to podobno w avengers: age of ultron drugim villainem ma być baron von strucker. to jest baron von strucker:

 

Wolfgang_von_Strucker_(Earth-12591)_0002

 

a to niby to zdjęcie ant-mana:

 

leaked-footage-of-paul-rudd-as-ant-man.j

 

chociaż bardziej mi to wygląda na plan tej pokazówki co wright nakręcił na comic-con parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://avengersearthsmightiestheroes.wikia.com/wiki/To_Steal_an_Ant-Man

 

nie ma dobrych komiksów o ant-manie

 

tzn. mogę polecić the irreedemable ant-man roberta kirkmana (tego o walking dead), ale tam główne skrzypce odgrywa eric o'grady czyli trzeci lub czwarty ant-man w historii więc nie ma to żadnego związku z tym co zapewne zobaczymy w filmie.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...