Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to masz jeszcze:

 

Jestem jak ten grubas tylko, że jestem chudy i przystojny. 

 

sorry, ominęły mnie hamburgery, nie ominęły mnie komiksy. 

 

Ps. gość się myli tylko co do spidermana i szopa

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

raczej, że doszło to tak absurdalnej sytuacji, że film o szopie za kila miesięcy stanie się rzeczywistością, kiedy kilka lat temu było to nie do pomyślenia podczas gdy dc nie potrafi ruszyć z niczym oprócz batmana i supermana. najlepszy fragment to ten o północnym pokazie kolidującym z hipotetyczną pracą ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czy myli się co do szopa. Sednem tej wypowiedzi było, że Marvel może zrobić "film o szopie" i będzie on lepszy niż filmy ze stajni DC.

"Film o szopie" zapowiada się rewelacyjnie, ale tylko dlatego, że jakościowo będzie zbliżony do pozmu filmów DC. Oczywiście nie widziałem jeszcze tego filmu, ale tajemnicą nie jest, że man of steel zjada iron many, thory i inne

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Man of Steel zjada filmy od Marvela? Chyba na twojej planecie. Na Ziemi nowy Superman okazał się średniakiem. 

Na mojej planecie również.

Te wszystkie ekranizacje od Marvela są chyba tworzone dla (wybaczcie) bezmózgiej widowni. Absurd goni absurd. Najzabawniejsze jest to, że każdy z tych filmów stara się zachować niesamowicie poważne przesłanie. 

Całość pasuje jak ulał do struktury gier z serii Lego, a nie do kina.

 

Minusujcie.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Man of Steel zjada filmy od Marvela? Chyba na twojej planecie. Na Ziemi nowy Superman okazał się średniakiem. 

Na mojej planecie również.

Te ostatnie ekranizacje od DC są chyba tworzone dla (wybaczcie) bezmózgiej widowni. Absurd goni absurd. Najzabawniejsze jest to, że każdy z tych filmów stara się zachować niesamowicie poważne przesłanie. 

Całość pasuje jak ulał do struktury gier z serii Lego, a nie do kina.

 

Teraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

nie, po prostu ultron go zbudował jak już wyewoulował bardziej i nasłał na pyma i wasp, ale potem go przekabacili i zajął miejsce w teamie chyba w miejsce wonder mana. dla zapoznania się z originem visiona polecam:

 

http://www.imdb.com/title/tt2168772/combined

 

http://www.youtube.com/watch?v=yVDsRT6clzg

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...