Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Marvel Cinematic Universe

Recommended Posts

Wciaz nie wiem xD

Banner jako Banner to bylo to 10%. Jak slyszalem akcent Hemswortha to mi sie przypomnial filmik Plinketta o Ghostbusters 3 i scena jak improwizowali na rozmowie kwalifikacyjnej. Brrr.

Guest _Be_

Milan ma na mysli cameo Taiki Waittiego - Korga

thor-ragnarok-taika-waititi-insert-korg-1280.jpg?itok=2466ViD4&h=c673cd1c

super mnie śmieszyły te sceny, cały film był wyborny, crindzowy moze był początek jak Thor był w łańcuchu i się kręcił ale pózniej? :banderas:Goldblum też zaorał. 

Czyli Thor 3 poziom polskich kabaretow? Moge sie zgodzic Stasiu.

• Upvote 2

Jezu, kto się na tym nie śmiał xD

Jezu, powinni zabijać jutuberów za ten "wkład własny"

Black panther na trailerach wyglądał na typowe marvelowe 6/10. Do tego podobno we wszystkich scenach akcji shaky cam, efekty na poziomie green screena z the room, a ten pierwszy "ciekawy" złoczyńca w historii MCU znika na cały film i pojawia się pod koniec z zamiarem przejęcia władzy nad światem ponieważ w sumie czemu nie xd

Może kiedyś wypożyczę, żeby wiedzieć czemu sceny bitewne w infiny war będą wyglądały jak w królu lwie.

Klaw? On miał tylko namieszać. Prawdziwym przeciwnikiem jest Killmonger. Podobno Jordan fajnie wypadł w tej roli i w sumie jestem ciekaw czy ten cały hype to tylko propaganda czy może coś jest na rzeczy. Obejrzy się.

Klaw-Marvel-Comics.jpg

No ja sie ku.rwa nie dziwie, ze komiks mial tyle lat pod gorke jak oni tak rysowali i projektowali bohaterow:pawel:

Pantera bardzo dobra. 9/10. Fajna muzyka, dobre tempo, zwroty akcji, Klaw świetny. Myślałem,  że będzie poziom pierwszych Thorów ale było dużo lepiej. IMO lepszy niż Ant-man i Dr. Strange nawet.

Guest _Be_

Też mi się podobała, oczko niżej niż Thor i na równi z GOTG 2 czyli takie 6/10. 

Wczoraj obejrzałem tego Thora. Film dobry, zabawny. Niemniej poraża mnie poprawność polityczna w tych filmach Marvela. Nie mam nic przeciwko murzynom ale robienie z Asgardu afrykańskiej wiochy to już gruba przesada. Na minus zbroje z plastiku :yao:

Oglądając to cały czas się głupio  usmiechałem jak  do najlepszych kumpli, Jeff yebany  geniusz.

Edited by milan
  • Upvote 2

(pipi)a,

ten moment, kiedy ludziom łatwiej zaakceptować gadającą planetę niż  miasto w afryce, które nie jest zrobione z gówna xd

Edited by gekon

To drugie zdecydowanie bardziej pretensjonalne.

Problem z wizją zaprezentowaną w BP leży chyba nie w tym, że jest nierealistyczna, tylko że jest nieciekawa. Na trailerach wygląda to jak jakaś generyczna metropolia przyszłości, która mogłoby się mieścić gdziekolwiek, a z realiami afrykańskimi jedyny wspólny mianownik jest taki, że wszyscy są czarni.

Nie wspominając o tym, że futurystyczne miasto w afryce to po prostu mokry sen z tych pokroju we wuz kangz n shit. 

Ego to nie tylko zwykła adaptacja z komiksów. Gunn poczynił wiele zmian, upodobnił go do raka, którego jedynym celem jest namnazanie i objęcie całego uniwersum. Matka Quilla zmarła na nowotwór, którym została zarażona przez Ego i właściwie walcząc z nim Peter mógł rozprawić się ze swoim najbardziej traumatycznym przeżyciem i jednocześnie uchronić galaktyke od tego samego losu. 

Generalnie głupi marvel ale szanujmy się. 

A w tej wakandzie to mogliby mieć smolistych czarnych. Wszyscy wyglądają jak czekolada mleczna ale oczywiście kompletna izolacja i nie ma białych

Edited by Sebas

Szybkie pytanko. Wyczytałem trochę o Thanosie. Kogo on zabił z superbohaterów w komiksach ?

te okładki xd capowi rozszerzyli klatę ale zapomnieli wydłużyć nogi chyba. i co to za je.badło przy stroju ironmana? <polaczek>