Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Bugi to nie bd wymieniał wszystkich bo by do jutra zeszło. Ale np. BUG/skrypt jest ciągłe wybijanie piłki przez CASILLASA (On prawie nic nie łapie) nawet jak się piła toczy w żółwim tempie. kolejnym są strzały przez nogi można blokować we trzech a i tak strzał da się oddać centralnie przez piszczel. kolejną durnotą są np pojedynki główkowe konus Messi potrafi bez problemu wygrywać banie z PEPE czy Davidem Luizem nawet gdy to jest zawieszona piłka i jest czas się ustawić. Już o przepychaniu 3 obrońców jednym zawodnikiem nie wspomnę. Albo gdy wybija się piątkę na środek i przegra pojedynek to z bani można praktycznie za każdym razem wysunąć naszym napadziorom piłke na czystą pozycje bania z 50m... Jest tego naprawdę dużo i nie ma sensu o tym rozmawiać. I żeby nie było że narzekam bo jestem fanbojem PES'a, NIE NIE JESTEM FANBOJEM PESA WRĘCZ GO NIENAWIDZĘ (PES'a) I nie ma co mówić, ze to co napisałem jest nie prawdą bo to są fakty takie rzeczy dzieją się nagminnie Już o tym że co drugi mecz jak ktoś się rozłączy nie daje pkt... Sorry że tak chaotycznie pisałem, ale jak coś mi się przypominało to dopisywałem ;)

 

Ps. Przypomniał mi się jeden bardzo wkurzający BUG. Mianowicie często zdarza się taka sytuacja, że jak się wysuwa komuś do pustej i tylko delikatnie klikasz strzał nawet z 2m to idzie mega petarda wysoko ponad poprzeczką 

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Ps. Przypomniał mi się jeden bardzo wkurzający BUG. Mianowicie często zdarza się taka sytuacja, że jak się wysuwa komuś do pustej i tylko delikatnie klikasz strzał nawet z 2m to idzie mega petarda wysoko ponad poprzeczką 

 

to chyba chodzi o morale zespołu, co jak najbardziej muszą zmienić, ile razy wystarczy 0:1 i czy to 15 czy 80 minuta i od razu możesz się rozłączyć lub wywalić konsolę przez okno, bo krew zalewa, żadne podanie (normalne czy prostopadłe) nie dochodzi, przyjęcie piły jak z polskiej ekstraklasy o strzałąch z 2 m o których piszesz nie wspominam nawet... leję na bugi związane z serwerami, bo EA i tak ma nas w ( . ) czy przepychaniem się messim wśród takich drzew jak pepe czy ramos (to fizyka zderzeń i z kolejnymi edycjami i rozwijaniem tego silnika takie błędy zostaną wyeliminowane), ale jak dla mnie morale zespołu do wymiany bo znacząco wpływają na mecz...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Robert Lewandowski, ambasador FIFA 14 najcenniejszą dla reklamodawców polską gwiazdą

 

 

Decyzja nie mogła być inna. Robert Lewandowski przyćmił w minionym sezonie wszystkich polskich i znakomitą większość europejskich zawodników. Musiał zatem zostać nowym ambasadorem piłkarskiej serii EA Sports w naszym kraju. Electronic Arts musiało się jednak postarać o usługi gwiazdy. Sukces na taką skalę oznacza wzmożone zainteresowanie reklamodawców, a to niesie za sobą wzrost wyceny wizerunkowej.
 
A ta dla "Lewego" wynosi 1,057 mln złotych, co gwarantuje pierwsze miejsce w corocznym rankingu atrakcyjności dla reklamodawców magazynu Forbes Polska. Przez rok wartość napastnika Borussii Dortmund wzrosła o 319 tysięcy złotych. 12 miesięcy temu Robert zajmował w zestawieniu dopiero trzecią lokatę.
 
Na podium z Lewandowskim załapali się jeszcze Marek Kondrat oraz Jurek Owsiak. Szóstą lokatę ex aequo z Kubą Wojewódzkim zajmuje poprzednia gwiazda okładek FIFY, Kuba Błaszczykowski.
 
 
Czyli Lewy na  okładce "czternastki".
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...