Skocz do zawartości

Figaro

Super Mario Sunshine

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dzisiaj trochę w Sunshine i dalej podtrzymuję zdanie, że lepsza niż Galaxy. Pamięta ktoś po ilu gwiazdach pojawia się dojście do planszy z duchami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

funditto, ale ty trudne pytania zadajesz - dojdziesz, to będziesz wiedział :) Bawisz się świetnie, a to najważniejsze przecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja już tą grę przechodziłem kiedyś, dlatego pytam, bo mam wrażenie, że coś już powinno być, a tu się okazuje, że znowu jakąś dziurę w mózgu mam, a w grze nic się nie odkryło ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile mi wiadomo to do Sirena Beach za pomocą Yoshiego można się dostać jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupilem wlasnie druga kopie do kolekcji za 35zl, chyba sie oplacalo :Coolface:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra cena, jaka wersja, jaki region?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NTSC-U, chcialem ntsc bo mario w niej szybciej biega :banderas:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Amerykanski nosi lepsze butki, wiec szybciej smiga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieważne. Dla mnie to jest nawet po tych 12 latach od premiery totalny masterpiece - wart każdej ceny. Unikatowy Marian.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnei to również jeden z najlepszym Mario. Stawiam go na równi z Galaxy 1 i 2 oraz M64. Niektórym osobom się nie podoba odsłona Sunshine natomiast dla mnei to że Mario ma tryskacz to unikatowa nowość, inność tej produkcji, tak samo jak rajska wyspa mi przypadła do gustu. Teraz jedynie co to muszę component do Wii kupić i znowu pogram w Mario Sunhine.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie to 1 spotkanie się z M3D ogólnie zawsze do tej pozycji będę miał sentyment a dała mnóstwo radości i ten motyw muzyczny z Bianco Hills chciałbym remaster hd tej gry na Wii U.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jeszcze przydałby się remaster bo tylko hd nie załatwiłoby sprawy albo inaczej, dawać to w 3d na 3dsie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiecie jak wygląda Super Mario Sunshine na Wii które jest podpietę compenentem ? jest coś lepiej ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czcionki są czytelniejsze... Ale szału nie ma. Najlepiej wygląda przez WiiU (pomijam nieosiągalny component dla GC). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wersje hd, ala Wind Waker, brałbym z pocałowaniem ręki. Tęsknie za takim Marianem, gdzie czas nas nie trzyma za gardło i można spokojnie eksplorować.

A tu gość wykonał świetną robotę.

grał bym ;)

Edytowane przez kazuyoshi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie, jakby w Super Mario Sunshine była platyna to by była chyba najbardziej hardcorowa wszechczasów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W SMS mój brat zrobił 100% jako że była to 1 nasza trójwymiarowa gra z Mario w roli głównej. Ja doszedłem do 100 Shinesprites tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie, jakby w Super Mario Sunshine była platyna to by była chyba najbardziej hardcorowa wszechczasów.

No mnie szlag trafia na tych sekcjach z klockami. Trzeba wyliczyć skok co do milimetra xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę z tym jest zabawy ale w Mario już nie takie rzeczy się widziało po SMG2, niebieskie monety są świetnie poukrywane niektóre baaardzo sprytnie. A wracając do tych klocków najlepsze jest w Noki Bay na szczycie :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta